O czym chcesz poczytać na blogach?

Głos wielkopolski

Wózkiem Przez Poznań

Tabliczki wzbudzają ogromne zainteresowanie! Ludzie przystają, i zastanawiają się nad hasłami. Żałuje, że jesteśmy tak mało otwarci i boimy się głośno krytykować przestrzeń (w większości niestety nieprzystosowaną) dla osób niepełnosprawnych i matek, i ojców, i innych, którzy poruszają się z wózkiem. Miło się rozmawia, większość kiwa z.

-. - bloog.pl

Odwrócił się i poszedł do salonu. A chuj z nim, pomyslałam i wyszłam z domu. Spojrzałam na telefon, by sprawdzić która godzina. Było 9.20. Włożyłam słuchawki do uszu i włączyłam sobie "Głos Wielkopolski" Slums Attack. Kroki stawiałam w rytm muzyki. Po kilku minutach byłam już na boisku. Położyłam się na ławce, słuchając muzyki i zamknęłam oczy.

- Nie śpij, bo cię okradną - usłyszałam głos Matt'a po chwili tuż obok ławki, na której leżałam. Chłopak pochylił się nade mną i pocałował w usta. Podniosłam się i usiadłam. Za Matt'em chowała się Melanie.

asael - Dno przepaści Czarnego Raju


goście

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 218629 osób

Powered by blog 4u

jak to wszystko...

Głos Wielkopolski 15-16 marca 2008
fragment artykułu "Brakuje nam rąk do pracy"
"Przewidywania demograficzne nie napawają jednak optymizmem - do roku 2030 nastąpi spadek liczby ludności w wieku produkcyjnym prawie o 13 procent. W tym samym czasie liczba emerytów wzrośnie o 66,5 procent" (chodzi o Polskę).

Komunikacja kolejowa - Onet.pl Blog

Parada Parowozów w Wolsztynie 2009
W piątek i sobotę w Wolsztynie odbędą się imprezy z lokomotywami parowymi.
Źródło: Polska Głos Wielkopolski, 29 kwietnia 2009
Administrator (16:17)
Podyskutuj z autorem!

świat muzyki i szczęścia... - Onet.pl Blog

Wrusia

  

wrusia (10:50)
Cicho wszędzie, głucho wszędzie...

Witam!!!!!!!!!!!

Ja w nastroju świetnym, ponieważ jeśli ktoś kupił dzisiaj ''Głos Wielkopolski''

, lub ''Gazetę Wyborczą'' to mógł się doczytać w obu tych gazetach, że w poniedziałek, wtorek i środę będę razem z moim bratem grała w farze na koncertach.Co.