O czym chcesz poczytać na blogach?

Glony

...prywatnie...

Się - red white and blue
2005-04-08 15:09:31 skomentuj (16)


...but you never realized...
Papa Roach - Scars ! ! !

W tym miechu więcej szmat niż zwykle niesie cały rok - staczamy się?

Czerwone trampy - w drodze.

Brak weny - speed ;]

I'm sorry but I gotta move on with my own life...

Komp znowu do formata

PozdrO

Pewność, że something is right -
2005-04-21 19:12:41 skomentuj (7)
...GLONY RLZ!...
Bajeczna opcja - 3 Glony (joł), kwietniowa majówka i woda mocna drzewna - to zapewniło idealną sobotę spędzona w najidealniejszy z idealnych sposobó. Chrupki serowe (Netto znowu okauzje się niezastąpione) również mialy w tym swój mega udział a także moje domowe wisienki:D szkoda, że ogóry wyszły...
Na różowym kocyku wygrzewają się i ucztują 3 Glony - dookoła zieleń i piasek Majorki - gdzieś w oddali przypadkowi przechodnie. Zielone kielony i porzeczki - ZA MIŁOŚĆ DROGIE PANIE ! - a może się pokręcimy?

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

I było nam tak idealnie leżąc na.

Red Rose Dragon

Zawsze może być lepiej, ale lepiej nie znaczy ciekawiej. I o to chodzi, szkoła będzie "chujowa jak barszcz ukraiński" (jak to pewien ktoś kiedyś powiedział). A komu będzie się chciało do niej chodzić? Napewno nie mi...
Więc czy jednak tak fajnie że nadejdą wakacje? Nie, chyba nie... Co z tego ze bez szkoły?! Ja wole chodzić do szkoły jeszcze przez dwa miesiące! Gdybym tylko mogła... Tak zatrzymać czas... Żeby cały czas był 14czerwca tak przez dwa miesiące... Fajnie by było... Chciałabym tak...
Oczywiście to jest MOJE zdanie...

Pozdrowienia dla Domy, Zuzy, Dadzi, Glona, Odzia, Kraji(który ma dzisiaj urodziny), Bezela(którego tak naprawde nawet lubie), Chomika(bez którego ta szkoła będzie dendna) i dla wszystkich tych którzy "dekorują" naszą szkołe.

Papapa:*


napisała:Domi
skomentuj (1)
Jest fajnie:)2005-06-15 15:30:01

Dzisiaj miałam zaczabisty dzień. Zacznijmy od tego, że mój "ukochany" Bezel plewił dziś w ogródku. Taak, naprawde... Też nie mogłam uwierzyć. No bo jak to, taki flirciarz i w ogródku plewi? Nie możliwe, a jednak...Jeżeli tak to wszystko jest możliwe, nawet to że będe kiedyś żoną Morsztyna..

Podwodny Świat

19:49, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »
Rafa koralowa

Rafa

 

Rafa – nagromadzenie wapiennych szkieletów organizmów morskich, tworzące wyraźnie zaznaczający się w morfologii podwodny wał lub grzbiet na tyle masywny i duży, że jest zdolny do przeciwstawienia się niszczącemu wpływowi fal (co odróżnia je od małych struktur, np. bioherm ). Najczęściej współczesne rafy zbudowane są ze szkieletów korali, dlatego mówi się o rafach koralowych (jednakże w ich tworzeniu biorą udział także inne organizmy rafotwórcze, m.in. mszywioły, mięczaki, otwornice, a także glony).

Akwarium słodkowodne. Moje akwarium - od jego założenia, dzień po dniu. - Onet.pl Blog

Nie widać dużej różnicy. Można dostrzec skrócony pęd moczarki i może nieco inaczej leży korzeń.

  

2.05.2009. Ten liść anubiasa był najbrzydszy więc go oderwałam i wyrzuciłam.

  

20.04.2009. Tu widać większość rośliny. Jak widzicie górne liście są ładne. Nie mają ani uszkodzeń, ani glonów. Im niżej tym jednak gorzej. Brzegi dolnych liści zaczęły się psuć po przesadzeniu rośliny, jak zmieniałam wystrój.  Jeżeli zaś chodzi o glony to były one już wcześniej, wtedy gdy roślina rosła jeszcze przed filtrem. Tam na niektóre jej liście padało jeszcze więcej światła niż w nowym miejscu, dlatego myślę, że tu raczej już glony nie powinny jej atakować, a przynajmniej nie gorzej niż na starym miejscu. Ale tak naprawdę glony nie są dla mnie problemem tylko te schnące na obrzeżach, dolne liście rośliny. Myślę, że z czasem i tak nie obejdzie się bez pocięcia rośliny na części i odcięcia przy tym najbrzydszych liści.

 

20.04.2009. Tu też widać kilka.

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

Szukają surowego jedzenia dla siebie na stałe, to jest dieta i kuracja lecznicza, ale są różne niedomagania i różne organizmy.Ściskam,owocek

Odpowiedz
  • jazgottt pisze:

    Cześć Pepsi:) Oni tam również nie polecają i nie lubią, aby ktoś polecał na forum glony (Spirulina to glon przecie), sól jakiegokolwiek rodzaju, fermentowaną żywność (kapusta kwaszona, to sól + fermentacja w jednym). Mają to zapisane w dziale Ingredients and Materials not supported on 30BaD. Tak więc nawet Twoja dieta nie do końca spełnia ich wyśrubowane standarty, szczególnie, jeśli rzeczywiście jesz mniej niż 2500-3000 kcal na dzień. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że gdybyś założyła na forum 30 bananas wątek, że masz się na tej diecie dobrze, ale masz suchą skórę – usłyszałabyś, że za mało pijesz/jesz, że powinnaś całkowicie zrezygnować z soli i.