O czym chcesz poczytać na blogach?

Głodówka

CrazyDemon

Dzień 4 – 22.12.2011 godzina 10:30

22 gru

Witam wszystkich czytelników.

Wczoraj wieczorem wskoczyłem na rowerek i pedałowałem ponad 50 minut. Już po 10 minutach pojawił się pot na moim czole.

Było jakoś wyjątkowo ciężko. Ale powtarzałem sobie na okrągło że się nie poddam i tak zamiast 40 minut jak każdego poprzedniego dnia udało się jeszcze 10 minut więcej.

Dzisiaj ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu waga pokazała 102,5kg !!!

PLAN WYKONANY – 4,5KG MNIEJ !!!!

Ale w związku z tym że zostały mi jeszcze dwa dni które zaplanowałem na dietkę to postanowiłem że od dzisiaj powoli będę wychodzić jakieś soczki, może zupka warzywna? Tak żeby na wigilię nie latać na do łazienki po każdym posiłku :)

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Głodówka nr 1

 

Nie umrzesz za mnie, więc pozwól mi żyć tak jak chcę... - Onet.pl Blog

Wróciłam;* Nie będę mówić o tym, co było na wyjeździe. Na pewno się same domyślacie...ale dziś to co innego. Fakt. Było śniadanie, bo rano jeszcze tam byłam. Ale już dziś nic nie będzie. Tylko woda. W o d a.

            Jutro już matce zapowiedziałam, że robię głodówkę, a w weekend jem „po swojemu”, bo mój żołądek musi odpocząć. Po swojemu…czyli nic, ale tak żeby się nie zorientowała.

W poniedziałek idę z kumpelą na miasto, we wtorek nie wiem, a w środę ona wyjeżdża, więc będzie głodówka do końca tygodnia. Zbliża się wrzesień i szkoła. Mam im wszystkim pokazać! I pokażę!!!

            A w NnN było nawet fajnie, poznałam kilka osób i cieszyłam się nieograniczoną wolnością ;)

 

Trzymaj się Alisza;*

Trzymajcie się wszystkie;*

Psychodela (15:45)
3 })i({.

Moja głodówka

  • Dodaj komentarz do wpisu „1 dzień głodówki” i/lub (1) komentarza
 • sobota, 28 stycznia 2012
  • Wstęp (czas przed głodówką )

   Narazie nastawiam się psychicznie . Głodówkę mam zacząć dopiero we wtorek( czyli za 2 dni). Teraz dużo o tym czytam i analizuję za i przeciw . Moja głodówka ma trwać ok.3-7 dni zależy czy dam radę i czy mój organizm nie zacznie się jakoś bardzo domagać przerwania  jej. Mam 15 lat , 63 kg i 165cm wzrostu. Głodówka ma na celu oczywiście zredukowanie masy tłuszczowej , oczyszczenia organizmu i sprawdzenia na ile mam silną wolę :))
   Będzie odbywała się na samej wodzie będę również trochę ćwiczyła i spacerowała ale tylko trochę aby organizmu się nie przemęczył. To moja pierwsza głodówka.Sama głodówka zdaję mi się że nie będzie trudna za to najtrudniejszy może się okazać czas tygodnia po głodówce ,ponieważ grozi mi efekt "jojo" . Będzie to stopniowe zwiększanie dziennej ilości kalorii . Mam nadzieję że mi się uda :)

 • Pro AnA... Walka o perfekcję - Onet.pl Blog


  05 sierpnia 2008
  Shit!
  Ale się nagłodówkowałam!
  Dzisiaj zjadłam...=/
  Co prawda tylko 2 jajka gotowane pomidora i 2 kromki pieczywa chrupkiego ale i tak jestem zła na siebie!!!
  Czytałam dziś że głodówki zerowe są strasznie nie zdrowe i jak nie jemy nic to nie trawimy a jak nie trawimy to nie ma przemiany materii i nie chudzniemy
  Gówno prawda poprostu chcę jakoś się wytłumaczyć...
  Ale jestem do niczego!!!
  Od jutra znowu głodówka i właśnie że wytrwam!!! conajmniej 5 dni! I tak ma być!!!
  Idę ćwiczyć bo muszę spalić te kcal których było ok 250!!!!

                                     Dopisane:

  Choć trochę odrobiłam swój błąd...
  25 minut na rowerze stacjonarnym czyli 400 kcal spalone.
  a6w dzień pierwszy.
  Spociłam się jak świnia... bo jestem swinią!!!

  Choć robię to przede wszystkim dla siebie chciałabym zobaczyć inę tego idioty jak już osiągnę swój cel!!!
  Olivia (11:26)

  Głodówka PoNczuCha

  Z 20 kg nadwagi :( tego nie da sie opisac .. moim marzeniem jest isc do sklepu z dzinsami poprosic moj nowy rozmiar ... i miec z czego wybierac ... a nie jak to zawsze bywalo .. zaszłam .. podalam pas..i  biodra..a oni na mnie oczy wielkosci piecio złotówek .. z tekstem" u nas nie ma TAKICH rozmiarów" wiecie jak ja sie czułam ? ;-( nie da sie tego opisac ... ehhhh

  wiem jak wyjśc z glodowki i wierze w to !, ze nie bedzie zadnych efektow jojo .. ! :) bo nie po to tyle pracowac bede nad soba zeby wracac do szarej.. grubo skornej ... przeszłosci..

  Jak wyjśc z głodówki ?

  Wychodzenie z głodówki powinno trwać tyle dni, ile trwała sama głodówka. Na przykład, po głodówce 10-dniowej przez pierwsze 3 dni powinniśmy pić jedynie soki owocowe i warzywne: z jabłek, cytrusów, gruszek, kapusty, selera, buraków, pietruszki itd., zrobione przez siebie w domu (soki z kartoników, puszek nie nadają się do picia nie tylko po głodówce), a przez pierwszy dzień powinniśmy pić soki rozcieńczone z wodą pół na pół. Po tych trzech dniach sokowych, przez następne 3 dni możemy jadać surowe warzywa i owoce i oczywiście pić soki. Przez pierwsze 5 dni wychodzenia z głodówki nie można używać soli, ani tłuszczu. Później można dołączyć do warzyw i owoców także pestki, orzechy, słonecznik,.

  Mirosław Domińczyk

  Ale gorsze sama oliwa! Dotarł list od Olki, szedł 10 dni. Heniek L. spakował się mówi, że trzeba być „gotowym”, zostały nam tylko książki i szachy, odpadły karty (zabrał Wojtek). Nastrój w celi wyraźnie się pogorszył. Dostaliśmy po raz pierwszy w tej celi „Słowo Ludu” właśnie mija tydzień  jak jesteśmy pod # 418. Zrobiłem dzieciom misia z chleba, ale popękał, muszę go jakoś skleić. Jutro mija miesiąc jak siedzimy, był fryzjer w celi H.B. się ogolił, mnie podrównał brodę i włosy. Przybył do nas 4-ty; z C – Bieliny Bogdan Chlewiński z oddziału VII-go z celi #704m, tam poszedł W. Arczyński.

  Wtorek 12 stycznia – 1 miesiąc, ile jeszcze?

  Podobno jutro 1 głodówka, ja zakładam. Są przemieszczenia z 4 na 7-my  i odwrotnie, a na 7-mym, co kilka dni, wczoraj wyszło 6 osób, zostało nas  289,  ale też przybyło nowych sporo. Podczas DTV i R postanowiliśmy, pod podpowiedź celi #417, aby zorganizować pomoc dla  powodzian. Wysłaliśmy pismo do komendanta w powyższej sprawie i jednocześnie zaoferowaliśmy w sumie 409 zł oraz prośbę w nadaniu tego  przez radiowęzeł więzienny. Jutro ciężki dzień głodówka, przystąpiło nas trzech i postanowiliśmy podczas spaceru rozpatrzyć sprawę by przyjąć decyzję aż do zwycięstwa lub śmierci głodowej.

  Wtorek 12 stycznia 1982 r.

  Miesiąc kozy. Dziś głodówka. Rano napisałem kartkę do Olki,.