O czym chcesz poczytać na blogach?

Glista ludzka

Blog o chorobach, opisy i porady

Przez medycynę naturalną.

RODZAJE PASOŻYTÓW JELITOWYCH

Glista ludzka wywołuje chorobę zwaną glistnicą. Ma charakterystyczny, bladoróżowy kolor, a samica, większa od samca, osiąga długość od dwudziestu do czterdziestu centymetrów. Glista ludzka może pasożytować w różnych narządach człowieka. Nierzadko wywołuje dolegliwości płucne, jeśli larwy trafią do oskrzeli. Postacie jelitowe glisty ludzkiej mogą powodować wymioty, biegunki, bóle brzucha, niespokojny sen, chociaż na ogół.

People cry not because they are weak... but because they were strong for too long. - Onet.pl Blog

Pomyśl. Babcia Rika już dawno chciała zabrać Mel do Tokio, ale ta nie chce się zgodzić...
- Dlaczego?
- Melania twierdzi, że w jej ciele... Żyje pasożyt.
- Ale przecież są sposoby na ukatrupienie go! Ludzie walczą! Tasiemce, robaki obłe, glista ludzka...
- A co, jeżeli to pasożyt, którego medycyna nigdy nie miała okazji zbadać?... Co, jeżeli pochodzi on z... Kosmosu?
- Stek bzdur! Idę skonsultować się z radą Hinamizawy. Powiem im, że Melania Furude jest zbyt chora by wziąć udział.

vipera-zmijowata's weblog

Jak ktoś(najczęściej ja)palnie coś śmiesznie głupiego.Ale chyba najbardziej ją denerwuje już nie mój "zbyt częsty" śmiech na lekcji ale to ,że uwielbiam zadawać dziwne pytania na które ona nie zna odpowiedzi,np.dlaczego ryba śmierdzi,albo czy glista ludzka może zabłądzić w ludzkim ciele,lub co się stanie gdy zdechnie oraz w jakich sytuacjach może paść...et cetera .TO są tylko niektóre przykłady z moich dobijających pytań ale cóż moge poradzić???Niektóre rzeczy naprawdę mnie.

kitkat blog

Po czwarte – Marika silnie jest związana z doznaniami, jakich dostarcza jej literatura piękna, muzyka Republiki i Joy Division, a niegdyś klasyczna i stary polski rap. Pacjentka jest estetką, szuka ukojenia i inspiracji w twórczości i biografii ludzi żyjących krótko i szybko, umierających młodo. Marika bardzo chce stać się artystką, lecz ciągle nie potrafi się przemóc i wyzwolić w sobie sił twórczych. Jest marzycielką. Dużo chce, mało robi.

Zapędy kulturalne kończą się na porwaniu mi Kundery z półki i porzucenia go na 60-tej stronie: „Bo za dnia nie mam czasu, a wieczorem oczy mnie bolą” – mawia delikwentka. Poza tym oglądanie wystroju wnętrz w polskich tasiemcach (glistach ludzkich typu: Cichopek, Guzik >> to raczej obleniec<< etc.) oraz rozrzucanie po podłodze surowego mielonego i otwieranie drzwi klamką za pomocą dłoni ustrojonej obierkami od ziemniaków przy pichceniu absorbują panią mamuśkę w.

c l u b b i n g

Na ferie na kółko informatyczne nie zapisała bo jest BUŁA I HERBATKA ALBO SOCZEK GRATIS !! Chyba ją troche zdołowałem bo jush miała lecieć do faceta od infy i się zapisać haha. Aaaa no i apropos buły nie ma to jak wżerać śniadanie słuchając o glistach ludzkich, tasiemcach i innych obrzydlistwach (Ja no biologii prawie zwróciłem) A kiedy Skórek zaczął wchłaniać sffoje pożywne śniadanko (buła z szyną i ogórem) to klasa nie omieszkała mu przypomnieć o lekcji biologii i po obejrzeniu paru.

To Jest Fazaza

Narkotykow nosem.Pojewiaja sie na wlosach w nosie i na plecach. niezwykle szybko sie rozmnazaja.Z wygladu przypominaja dziwnego ssaka. Zywia sie kozami z nosami oraz syfami na plecach. Potrafia zmusic ofiare do czestego wydalania. Maja uklady z tasiemcem i glista ludzka dlatego wlasnie ofiara nie potrafi dlugo przezyc. Atakuja z zaskoczenia najczesciej na trzepakach i mostach. Ludzie zarazeni traca powoli narzady plciowe,po prostu one zanikaja,jesli choroba jest juz zaawansowana wszystkie czesci ciala zmieniaja swoje.

słuchając nadmorskiej ciszy...

Do kupy i walczyć. mmmmm nawet mi sie pisać nie chce. wy też macie czasem wrażenie że nikt was nie rozumie, że jesteście ponad to wszystko?? moze ja jakaś chora jestem? moze za mało soi ostatnio zjadłam i teraz mam braki witamin albo zaatakowała mnie glista ludzka... fuj! przestało mi zależeć na czymkolwiek, a ludzie? na ludziach mi zależy tylko wiem że oni sie mnie boją, a ja tez nie jestem typem dupowkręta więc nie zabiegam o ludzi. samotność jest bardzo fajna ale ludzie czasami sie przydają. Jeżu.