O czym chcesz poczytać na blogach?

Glinka

KASIA GLINKA, KASIA GLINKA NAGO, ZNANE POLKI NAGO

NAGO !

!!! PROMOCJA !!!

Wysylajac sms teraz otrzymasz dostep
na 3 tygodnie czyli 21 dni do serwisu !
Dzieki czemu bedziesz mial wystarczajšco duzo czasu
by sciagnšć wszystkie zdjęcia i filmy ze znanymi polkami nago !


Wyslij sms o tresci: DMP
na numer: 79880

 

11:03, taniec-z-polkami
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 kwietnia 2008
KASIA GLINKA NAGO

SEXOWNA.

Porady dla dziewczyn - bloog.pl

Cytując z portalu Wizaż.pl:
"Maseczka z glinki to rewelacyjny kosmetyk dla każdego rodzaju cery. Firma Argiletz (Ar-Pol) proponuje maseczki z glinki zielonej, żółtej, różowej, białej, czerwonej. Te maseczki są naturalne, bez środków zapachowych i konserwantów.
GLINKA ZIELONA (ARGILE VERTE)
Pochodzi ze skał krzemionkowo-aluminiowych. Posiada około 20 różnych soli mineralnych istotnych dla organizmu, takich jak: krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i inne oraz cały szereg mikroelementów i pierwiastków śladowych: selen, molibden, cynk. Glinka zielona ma wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące. Doskonale leczy trądzik, wypryski,wrzody, pielęgnuje i regeneruje zmęczoną cerę również podczas leczenia, odkażając ją i wzmacniając. Odżywia zmęczoną cerę, zmniejsza i zapobiega zmarszczkom.
GLINKA BIAŁA (ARGILE BLANCHE)
Glinka biała jest produktem w 100% naturalnym (nawet proces suszenia odbywa się na słońcu), a jej zaskakujące i bardzo kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. To glinka z dużą.

Katarzyna Glinka - Onet.pl Blog

Restauracji to nie to samo, co wspólne plażowanie,ale nie będziemy się czepiać szczegółów. Wydawało nam się, że plotki pojawiające się w kolorowej prasie najbardziej szkodziły mężowi aktorki, który z gazet dowiadywał się, że żona bierze z nim rozwód. W rzeczywistości jest jednak trochę inaczej, bo mąż aktorki podobno wcale nie przejmuje się tymi doniesieniami.

Przemek na szczęście ma swój własny świat. Ma pracę, która go absorbuje i w której się spełnia. A do show-biznesu go nie ciągnie. Nie potrzebuję sławy, żeby czuć się dowartościowanym. Tę dziedzinę pozostawia mnie - tłumaczy Glinka.

Nie bylibyśmy jednak tak pewni, że mąż aktorki nie przejmuje się niczym- na pewno zastanawia się, co jego żona robi podczas wspólnych wyjść z Palmerem. To chyba naturalne, prawda?

Nasze Złotka i Orzełki, czyli polskie reprezentacje siatkówki - Onet.pl Blog

Bardzo się cieszę z tego powrotu i faktu, że mogłam dziś pomóc dziewczynom. Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i sprawili, że doszłam w bardzo krótkim czasie – osiem tygodni – do dobrej dyspozycji. - powiedziała po meczu Polska - Czechy popularna "Maggie".

Uważam, że mecz z Czeszkami wcale nie był w moim wykonaniu idealny. Zdaję sobie sprawę z popełnionych w nim błędów i wiem, że mogę w tym turnieju grać lepiej. Nie mama obaw jeśli chodzi o kondycję. Wytrzymam do końca”. - dodała Glinka.

Magdalena Śliwa (II trener reprezentacji Polski): „Podobnie jak wczoraj także i w dzisiejszym meczu największe kłopoty miałyśmy z przyjęciem. Jeśli dobrze dogramy sobie piłkę do rozgrywającej, to wtedy realizujemy przyjętą taktykę i prezentujemy to, co najbardziej lubimy, czyli szybką grę skrzydłami. Idealnie funkcjonuje lewy atak i większość akcji kończymy w pierwszym tempie. To jest obecnie nasz największy mankament, podstawowy element do poprawienia. Bardzo się cieszę, że to był doskonały mecz Małgosi Glinki. 26 punktów i to zdobywanych w ważnych momentach musi robić.

Małgorzata Glinka-Mogentale - Onet.pl Blog

- Małgorzacie Glince-Mogentale oraz siatkówce.
Znajdziecie tu najświeższe informacje na temat Gosi, a także polskiej kadry siatkarek.
Serdecznie zapraszam!

29 maja 2009
Wszystkiego najlepszego Roberto!
Wszystkiego najlepszego z okazji 30 urodzin dla Roberto - męża Gosi!
Wiele zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!

Karolina (20:52)
0 komentarzy

27 maja 2009
Gosia urodzi córeczkę - Michelle! / Glinka ambasadorką

WiNiAr i inni siatkarze, a także siatkarki - Onet.pl Blog

Co pozwoliło rywalkom odrobić część strat, jednak zwycięstwo "Biało-czerwonych" w tej odsłonie nawet przez moment nie było zagrożone.

Jeszcze bardziej jednostronny przebieg miał set drugi, wygrany przez Polki do 14. W naszym zespole świetnie spisywały się obie środkowe - Agnieszka Bednarek i Eleonora Dziękiewicz (po raz pierwszy w Tokio w "szóstce") - oraz popisująca się potężnymi atakami Katarzyna Skowrońska-Dolata. W połowie tej odsłony trener Bonitta posadził na ławce rezerwowych Annę Podolec, dając jej odpocząć. Już po pierwszym secie zmieniona została inna podstawowa zawodniczka, Małgorzata Glinka. Z kolei Anna Barańska i Maria Liktoras miały "wolne" od początku spotkania.

Po gładko wygranych dwóch odsłonach, w trzeciej z naszym zespołem stało się coś niezrozumiałego. Rozpoczęło się od 0:5, a później było jeszcze gorzej. Poważnych strat nie udało się odrobić nawet po powrocie na parkiet Anny Podolec i Małgorzaty Glinki. Do gry naszego zespołu wkradły się nerwowość i niedokładność, co musiało niepokoić w kontekście całego spotkania.

Niestety, proste błędy z trzeciego seta - w przyjęciu i ataku - powtarzały się w partii czwartej. Ciężar gry próbowała wziąć na siebie Anna.