O czym chcesz poczytać na blogach?

Gladiator

Moje Pasje;)

Starającym się zawładnąć potęgą cesarstwa knights. Moge handlować expić i życ tą grą! Nieumiem tego opisać, ale sami się z tym zapoznajcie! www.knights.pl

Komentarzy: 0 2008-03-05 Gladiator poczuł chęć nieugiętą gildię utworzyć, Na tym wielkim świecie ład i porządek stworzyć. Potrzebował wspólnika,wielkiego wojownika, Wtedy pojawił się Fifiorek,z rodu Ulrika, Jak grom z nieba zrobił z siebie wielkiego pomocnika. Gladiatorzy to mistrzowie w walce! Nie poddadzą się byle jakiej halce! Ani żadnemu do kitu mieczu throna! kto się sprzeciwi ten skona! A lider Gl@diator i Fifiorek Vice! Są niepokonani, jak w pierwszej lidze! Skąd tyle mocy się w nas wzięło? Będziemy kontynuować nasze dzieło! To Gladiatorzy niepokonani! To Gladiatorzy nie zrównani! To Gladiatorzy i ich pięść! To jest knights.pl nasza część! Może Forever Friends nas przerasta! Nasza Gildia, to nasza Masta ! Nie poddamy się zawsze do przodu! Jesteśmy potomkami Gladiatorów rodu! Gladiatorzy walczą do nieprzytomności! Gladiatorzy nie znają litości! Gladiatorzy to gildia roku! Gdy wejdziesz do niej dostaniesz szoku! Jeśli jesteś w gildii co.

Historia - Onet.pl Blog

Państwo. Wynosili na tron i obalali sułtanów (Patrona Halil)

W 1826 roku sułtan Mahmud II postanowił rozwiązać korpus janczarski, który zbuntował się na wieść o edykcie władcy. Przeciwko janczarom wysłano wówczas artylerię i spahisów. Większość janczarów zginęła, pozostali przy życiu zostali publicznie straceni.

Nemo (15:11)
dodaj komentarz

28 kwietnia 2009
Gladiatorzy

Gladiatorzy! Strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gladiator

Gladiator (łac. gladiatores, od gladius - miecz) - niewolnik toczący walkę na arenie w starożytnym Rzymie.

Zwyczaj walk gladiatorów wywodzi się od etruskiego zwyczaju oddawania.

Blog baden27

Zwycięstwa. Tak będzie. Teraz tańczy na ringu, wykonuje przedziwne ruchy. Prowokuje, zachęca i jednocześnie wyczekuje. Czai się by zadać przeciwnikowi potężny prawy sierpowy, lewy hak, a potem znowu prosty. Kombinacja trudna do wykonania ale niesamowicie skuteczna. Nauczył się jej jakiś czas temu. Doskonalił godzinami, tygodniami, miesiącami. Teraz wystarczy to wykorzystać. Wyczekać moment, stosowną chwilę i uderzyć.
 

Komentarzy: 0 Współczesny gladiator-9 2010-07-28 Spotkanie z Markiem było bardzo burzliwe. W pewnym momencie dwaj młodzieńcy zderzyli się ze sobą na dziedzińcu ćwiczeń. Pierwszy zmierzał na trening, drugi wkraczał w życie gladiatora. O mały włos a sprzeczka przekształciłaby się w poważny konflikt. Jednak w porę zareagował nadzorca. Marek dostał kilka batów i na tym się zakończyło. Wcześniej zdążyli zadać sobie po kilka ciosów. Lekko oszołomieni rozeszli się w przeciwnych kierunkach. Dopiero nazajutrz nadarzyła się okazja do konfrontacji. Tym razem miała to.

Blog ahneska

Oto. Ramus wydyma pogardliwie swe pełne, nubijskie wargi. Jest potomkiem państwa Kusz, królestwa czarnych faraonów i wie że przed nimi nie było nikogo, jedynie pustynia i ludzie żyjący w mrokach jaskiń. To oni stworzyli podstawy cywilizacji...

W tej właśnie chwili dzieje się rzecz niezwykła: Oto pomiędzy kraty wfruwa wielobarwny motyl . Jego skrzydła mienią się złotem i błękitem, kiedy przysiada w słońcu na zrębie pokrytej wilgotnym mchem ściany. Jest tak blisko rozmówców, że mogliby go dotknąć rękoma. Rozmowa cichnie. Gladiatorzy od dawna nie widzieli motyla, ani zadnego innego zwierzaka. Wprawdzie jeden z nich, Minitur oswoił szczura, ale szczurów jest pełno w poddziemiach. Gladiatorzy czasem mogą zobaczyć fruwajace w górze ptaki, ale są tak wysoko że z trudem można odróżnić kolory. I oto, wspaniały, wielobarwny motyl siada w zasięgu ich dłoni i ufnie skrzy w słońcu cudnymi skrzydłami....

Oboje rzucają prędkie, zazdrosne spojrzenie w głąb korytarza. Czy  aby pozostali gladiatorzy nie zobaczyli czasem równiez tego motyla? Ale nie, siedzą zajęci grą w kości, lub spią wyciągnięci na.

ZORAN Z HABIRU - Onet.pl Blog

    Czy hełmach. - Idźcie za nimi i bądźcie grzeczni, to kto wie może odzyskacie swoją wolność... po szybkiej śmierci...ha, ha, ha.


Mijał dzień za dniem. Rano posiłek, a potem długie godziny morderczych ćwiczeń. Wieczorem znów posiłek, odpoczynek i tak każdego dnia. Barbarzyńcy akceptowali ten stan rzeczy tylko z jednego powodu, musieli dojść do formy po feralnej walce z beduinami. Czuli jak z każdym tygodniem przybywa im sił i nowych umiejętności, których uczył ich z wielkim zapałem ciemnoskóry Kothamczyk. Po jakimś czasie poinformowano wszystkich gladiatorów, że odegrają przed ludem Rathorim jakąś starożytną bitwę, w której uczestniczyło pięć nacji pradawnego Kotham. Sprawa była prosta wygrało jedno plemię. Przekazano im, że kto przeżyje walkę ten otrzyma wolność. Ciekawe ile w tym prawdy zastanawiali się wojownicy, sądząc, że to podły podstęp, po to by mieć jeszcze ciekawsze widowisko i zmotywować gladiatorów do zajadłej walki. Ponieważ Habiru wyróżniał się wśród innych niewolników siłą, umiejętnościami i muskulaturą, zainteresowała się nim Teris królowa Kothami.


Teris.

POMOC DLA CIEBIE

http://www.rakpiersi.edu.pl/

 

Polska Unia Onkologii

Jednym z głównych działań Zarządu i Rady Naukowej PUO jest organizowanie akcji i kampanii nakierowanych na szerzenie oświaty zdrowotnej, propagowanie prewencji, profilaktyka i czuność onkologiczna.

http://www.puo.pl/

 

Stowarzyszenie Europacolon Polska

Stowarzyszenie na rzecz chorych na raka jelita grubego oraz szerzenia profilaktyki antynowotworowej.

http://www.europacolon.pl/

 

Stowarzyszenie Mężczyzn Z Chorobami Prostaty “Gladiator” 

Gry online

Mu online 2007-08-18

MU jest jedną z pierwszych gier typu MMORPG. Akcja rozgrywa się w świecie rycerzy, elfów, magii. Do wybrania są trzy profesje: dark knight, elf, dark wizard. Pierwsza z nich jest typowym wojownikiem, a więc walka wręcz jest na pierwszym miejscu. Następna postać specjalizuje się w bitwie na dystans, czyli włócznie, łuki oraz kusze są głównymi broniami, jakimi się posługuje.. Dark Vizard jest magiem, jak łatwo się domyślić czary to jego specjalność, na którą trzeba przede wszystkim stawiać. Po uzyskaniu odpowiedniego poziomu, bohater może zostać magic gladiatorem lub darkiem lordem. Należy dodać, że po przekroczeniu 300 levelu postać zostaje resetowana. Do dyspozycji są dwa oficjalne serwery - Wigle, Maya. Po za tymi jest wiele innych prywatnych, które cieszą się wielką popularnością.

Wiencej o postaciach w mu online:
Dark Knight:
jest to postac sworzona bardzej do skillów i mieczy .
na poczontek ma:
Siły:28
Zrencznosci:20
Witalnosci:25
Eenergi:10
^
^
^
^
POSTAC  TA MOZE
ZALOZYC
TE SETY


 

[AMOR,PANTS,BOOTS,GOLWES,HELMET{MG NIEMA HELMU}:
SET: