Gks tychy

SeBeK Blog ...=]]...

Ja, Mario i taki jeden synek śpiewliśmy!! No i jeszcze jakiś stary koleś za mna się darł na sęziego nie będe cytował:P Frajer mnie popluł (bleee)!! Dzisiej dzień przerwy i jutro znowu idemy na meczyik mam nadzieje ze wygramy!! A raczej to wiem!! Nie mam juz co pisać to napisze piosenek :P

...::: Tm My KrÓlOwIe ŚlĄsKa:::... 2005-03-16 09:00:35

Kurde ale wypas!! Wygraliśmy z Unią poraz kolejny!! No ale to było wiadome bo "Nie ma lepszego od GKSu Tyskiego" Tym razem mieliśmy lepsze miejsca ale i tak se nie.

bandzik-debil *Swiat glupiej glupoty - blog4u.pl

Nerwowa jak gralismy z podstawowom nr.10, wygralismy 2:1. Pierwszy set grala slabsza druzyna a potem w drugim ta silniejsza - czyli MY ! i w trzecim, tez MY Ale no oczywiscie dzieki nam wygralismy :p:. Skrajda byl tak zjebany ze mascil wszystkie pkt a MY czyli Ta...

Ze bedziecie na ten blog wchodzic i wpisywac pozytywne komentarze . Dzieki !!!!
14:15, seba99422
Link Dodaj komentarz »
Moja ulubiona druzyna jest Gks Tychy ktory jest w 4 lidze ale radzi sobie dobrze

W sobote GKS TYCHY pokonal Sarmacje Bedzin 2 : 0 i jest na 2 miejscu w tabeli za Ruchem Radzionkow . Traci do niego 5 punktow ale jest w stanie to odrobic i wejsc do 3 ligi bo mamy dobra pokladana druzyne i znakomitego trenera

Cała Polska w Cieniu Śląska!

Nowy magazyn dla kibiców!!!

"Głos stadionu nr.0"

W numerze: Na 48 stronach, na papierze kredowym znajdują się poniżej wymienione artykuły, relacje i zdjęcia.

Fotoreportaże (kolor): derby Warszawy: Legia - Polonia, Zagłębie - Arka, Legia - Odra, ŁKS - GKS Bełchatów, Lech - Amica, Piast - Ruch, GKS Tychy - Raków, Pogoń - ŁKS, Stal SW - Stal Rzeszów, Resovia - Motor.

Kolorowe zdjęcia i opisy: Polonia - Amica, Polonia - Wisła, Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica, Korona Kielce - Polonia Przemyśl, ŁKS Łomża - Sparta Augustów, Olimpia Warszawa - Ursus Warszawa.

Relacje: Z najciekawszych spotkań I, II.

Kolejne niepowodzenie .

Naszym zawodnikom nie udała się XX kolejka . Po dotkliwej porażce z GKS Tychy 1:5 , Zieloni przegrali na wyjeździe ze Źródłem Kromołów (Zawiercie) 3:0 . Na domiar złego ekipa z Żarek występowała przez prawie całą drugą połowę w 10 , gdyż drugą żółtą kartką , a w konsekwencji czerwoną , został ukarany Piotr Trepka i nie zobaczymy go za tydzień w...

zielonizarki 22/04/2007 07:26:41 [komentarzy.

wiernosc.blog

Jedyny raz kiedy biegaliśmy to był atak na sektor gości, z dworca przed gumiaczkami nie chciało mi się już uciekając więc idziemy melanżowym krokiem... kolejny piękny dzień na kibicowskim szlaku.

Kolejność nie chronologiczna ale skoro jesteśmy już w Tarnowie to przejdźmy do meczu Unia – GKS Tychy. Ja miałem delikatne ciśnienie na ten wyjazd, bliziutko, Tychy – zgoda pejsów, no i początek sezonu. W planach był pociąg, później była mowa o samochodzie ale transport padł... dałem ogłoszenie na forum i po 2 minutach pisze do mnie kumpel czy dalej chce jechać. Jak Ż. dowiedział się, że jadę furą i w towarzystwie P. i E. to od razu.