O czym chcesz poczytać na blogach?

Gitara klasyczna

Naucz się gry na gitarze za darmo Blog

Już pograć nie przekracza 500zł jeśli mówimy o klasycznej i akustycznej. Z elektryczną jest sprawa trudniejsza, bo kosztuję od 700zł.

Do grania muzyki klasycznej czy balladek zaleca się gitarę klasyczną.  Jeżeli lubimy ostre brzmienie, blues czy jazz kupimy gitarę elektryczną. Gitara akustyczna przypomina wyglądem gitarę klasyczną.   Gra się na niej szybciej i głośniej, ma więcej progów i polecam ją do gry przy ognisku, ponieważ ładniej na niej brzmią akordy. Gra może być bolesna dla osób o delikatnych palcach z uwagi na to, że w odróżnieniu do.

    Fanów gitary czekamy na nowe wpisy i informacje nt. nauki gry na gitarze.

  1. kolega mówi:

    Generalnie to gitara klasyczna służy do grania pojedynczych dźwięków, grania z nut… A gitara akustyczna służy do grania harmonii, czyli akordów. Tak więc moim zdaniem do grania ogniskowej muzyki sto razy lepszy jest akustyk, a mowie to z wlasnego doswiadczenia

Białe Pacyfy

O nas
Jesteśmy narazie mało znanym
zespołem. Nazywamy się Białe
Pacyfy. A oto nasz niewielki
skład:
Ada - gitara akustyczna/wokalistka,
Wiki - gitara klasyczna/wokalistka.
Liderką zespołu jest Ada. Pisze
ona też nasze piosenki. Więcej
o nas dowiecie się czytając
naszego bloga. Liczymy na
komentarze, głosy i wpisy w
księdze gości.


yaoi - szkolne życie - Próbowałem być idealny, ale po prostu się nie opłacało... - Onet.pl Blog

Rękawach bluzy. To jest jakieś chore. Rok w rok to samo, jakbym podświadomie to sobie wmawiał. Potworne uczucie, kiedy chcesz z czymś walczyć, ale tak mocno jesteś przyparty do muru, że czujesz bezradność, co w rezultacie kończy się przygnębieniem i obojętnością.
Gitara... Gitara... Szlag by ją!

Okręciłem się na krześle, włączając jakąś muzykę, ponieważ przetwornik instrumentu wyjątkowo mnie zirytował. Otworzyłem ulubiony folder, lecz po chwili bardziej zrezygnowany włączyłem stację z fajnymi kawałkami. Powoli jadłem warzywną sałatkę,.Jakbym był jakimś rzadkim okazem wystawionym w muzeum jako eksponat, który prędzej czy później zacznie się kurzyć. - uśmiechnąłem się życzliwie - Pamiętam, jak wracałem z podstawówki i dostrzegłem, jak jakiś starszy mężczyzna siedzi na ławce obok domu, grając na gitarze klasycznej. W ogóle nie patrzył na ręce, po prostu trącał struny, co wydawało mi się wtedy niemożliwe. Grał... Coś wolnego, przez co zachciało mi się do niego podejść. On uśmiechnął się przyjaźnie i od razu zaczął coś mówić, tłumaczyć. Sposób w jaki to robił, słowa,.

PRZYSTAŃ - Onet.pl Blog

Zaczniemy jodłować bądź śpiewać hity z Oktoberfestu.
- Jak ja mam wam zagrać cokolwiek na czymkolwiek skoro nigdy na niczym nie grałem - odparł z zakłopotaniem drapiąc swą odmokniętą czaszkę.
- No jak to to tak, Ty marynarz i to nie byle jaki, Matem się zwiesz i ty** nawet na gitarze klasycznej bądź akustycznej ni chu chu? - by nie powiedzieć ja? - z wielkim zdziwieniem Dziwy zapytały.
- Ano ni chu chu by nie powiedzieć j - (tu nie wiem co napisać bo - nie wiem)
Czerwone ze złości czy może ze wstydu - bo jakimi trzeba być naiwnymi idiotkami by liczyć że.