O czym chcesz poczytać na blogach?

Gitara akustyczna

"Nie zatrzymuj Łez, niech lecą..." - Onet.pl Blog

Pod hotelem Joanna w Szczawnie Zdroju okradziono naszego busa, w którym znajdowała się znaczna część sprzętu muzycznego.

Co ukradziono:
Wałbrzyscy chuligani ukradli nam wszystkie gitary akustyczne (gitara Yamaha SLG100s, gitara akustyczna Furch i gitara akustyczna Core Clark), ubrania, samochodowy sprzęt audio-wizualny, nagrzewnicę i nawigację samochodową, dokumenty oraz mnóstwo mniej lub bardziej cennych drobiazgów osobistych.

Jedynym pocieszającym faktem jest to, że kamera przemysłowa uchwyciła.

Blog zespołu Synapse Switcher - Onet.pl Blog


Nasz zespół o nazwie Synapse Switcher pochodzi z Czerwionki-Leszczyn (woj. śląskie).
Skład:
-wokal
-gitara elektryczna
-gitara akustyczna
-gitara basowa
-perkusja
-keyboard
Napisz do.

Lutego. Poleciła nam Natalię i Adama.

 

Histora zespołu nie była miła. Zaczęliśmy grać w połowie wakacji 2007 r. pod nazwą Sound Masters. Pierwszy koncert wyszedł genialnie. Wtedy graliśmy jeszcze ze starym składem: Krzysztof Pietrzyk-gitara, Mateusz Pietrzyk-perkusja, gitara basowa i gitara z wokalem. Nie jesteśmy upoważnieni do podania tych dwóch ostatnich nazwisk.

W czasie przygotowań do drugiego koncertu tych dwóch odeszło 3 tygodnie przed koncertem i stworzyli własny zespół. Nie poddaliśmy się i wzięliśmy do zespołu klawiszowca (nie mogę.

Office mess

Są metalowe (struny metalowe nie ślizgają się w nich) oraz mają mniejsza średnicę, co pozwala silniejsze a wybitniej precycyjne naciągnięcie żyłki. Gardziel często pokrzepiona jest metalowym prętem. Napotyka się asercyj gitary akustyczne ze żyłkami nylonowymi, bowiem łatwiej się je przyciska. Gitara akustyczna istnieje bardzo legendarna w nowych przemianach mużyki.

W gitarze tej drganie żyłki metalowych w polu magnetycznym przetwornika, indukuje w zanim prąd o takiej samemu częstotliwości co drgającej żyłki. Zdobyty znak elektryczny można istotnie wzmocnić i przetwarzać. Nie mają.

BonE's BLOG

- Pani w latexowym ubranku


skomentuj (7)
2005-01-08 22:41:02 >> Rośnie nowy mistrz :P

Wczoraj pojechałem gdzieś w Hutę, za cholerę nie wiem gdzie w szczytnym celu obmacania i naruszenia nietykalności przedmiotu jakim jest gitara elektryczna moimi łapskami. Bardzo nie mieliśmy ochoty na żaden alkohol, ale po długich namowach Hitomi przytaknęliśmy z Igorem, że skoro tak ładnie prosi i nalega, to napijemy się z nią ;). Ale nie o tym miałem mówić. Otóż dojeżdżamy tam. Wysiadamy. I chuja widać o_O. Dopiero po.

I wplątałem się w rzecz naprawdę poważną. Zdeklarowałem się, że zdaję FCe w czerwcu pod odpowiednimi warunkami. Jeżeli go nie zdam - zwracam wszelkei koszty egzaminu, jeżeli zdam - rodzice płacą koszty egzaminu i dodatkowo wypłacają mi równowartość gitary akustycznej (miała być sama gitara akustyczna, ale mam ostatnio plany z zakupem elektryka, myślę że szybko mi przejdzie :P).

Ja nie wiem czy wy też, ale ja jestem prawie w 100% przekonany o istnieniu właściwie jakiegoś przeznaczenia. Poprostu są takie dni, kiedy wiem, że wszystko mi się uda i wszystko mi się udaje, a.

SHANE HARPER FANSITE - bloog.pl

I grać w wieku 9 lat. Angażował się w społecznym teatrze i na turniejach tańca. Na wiosnę 2006 roku poszukiwacz talentów, siedzący w jury regionalnego konkursu tańca, zaproponował mu reprezentowanie swojej agencji. Od 4 do 12 roku życia trenował sztuki walki. Ma czarny pas w Kempo. Gra na gitarze akustycznej. W 1998 roku przeprowadził się z rodziną z San Diego do Orange County . Większym skokiem w jego karierze, był udział w teledysku Samantha Jade – Step Up (2006). Był głównym tancerzem w produkcji Disney Channel High School Musical 2 w 2007 roku. W 2008 roku pojawił.