O czym chcesz poczytać na blogach?

Girlandy

Niezapomniane Przyjęcia

    Przyjęcie urodzinowe stół szkolenia tort urodziny Walentynki wesele wróżby wróżby andrzejkowe zabawa zabawy zaproszenia zaproszenia na chrzest zaproszenia urodzinowe ślub świeczki

Girlandy

Mogą ozdobić dziecięce przyjęcie jak i weselną salę.
Girlandy mogą być papierowe, balonowe czy kwiatowe.
Pole do popisu jest spore.

Na dziecięce przyjęcia proponuję te z motywami zwierzęcymi:

fot. ze strony www.decoparty.pl

Dla trochę starszych girlandy pionowe:

tester-dekoracji.blog

5mb, poszczególne odcinki taśmy można ze sobą łączyć.

Taśma prezentuje się następująco:

Według słów producenta przy użyciu tej taśmy możliwe jest wykonanie profesjonalnych girland balonowych, łuków czy serc.

Instrukcja obsługi jest prosta, wystarczy napompować balon, zawiązać go na supełek i supełek przełożyć przez otwór w taśmie:


Efekt finalny ma wyglądać tak:


A wygląda tak:


Ocena produktu:
1. Użycie taśmy z pewnością nie da efektu profesjonalnej girlandy balonowej.
2. Przy jej użyciu w plenerze i nawet delikatnym wietrze, trzeba liczyc się z tym, że balony zwyczajnie z niej wypadną.
3. Cena jest wysoka, ponieważ za cenę 5 mb taśmy można kupić 100 sztuk balonów i zamocować je na żyłce lub sznurku. Na imprezie weselnej przy dwóch salach: tanecznej i konsumpcyjnej - należy wykonać około 80 mb girlandy balonowej. Stosując taśmę - na jej zakup nalezy przeznaczyć około 200,00 zł.  Za tą cenę można kupić tysiąc balonów bardzo dobrej jakości.

Tester nie poleca tego produktu, no chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy i mnóstwo wolnego czasu.

...:::Opowiadanie Elizabeth Black:::...

Ooo te tam – wychyliłam się z pokoju i wskazałam mu, które – a ja ze skrzatami będę zawieszać w holu i salonie jemiołę z dodatkami. No idź już i zaczepiaj. Ja musze jeszcze coś tutaj zrobić – wygoniłam go z pokoju i zaczęłam szukać pod tą warstwą ozdób, prezentów. Gdy już wszystkie znalazłam to wwaliłam je do torby bezdenki i wrzuciłam pod moje łóżko z kolumienkami.
- Konstelu jak możesz to weź wylewituj te małe wianuszki. Niech każdy znajdzie się na świecznikach tych co są nad schodami, półpiętrze, w holu i salonie – wskazałam mu małe zgrabne wianuszki z ozdobami.
- A my Marlo, póki jest jasno bierzemy te grube girlandy i owiniemy je wokół naszego ganku.
- Tak jest panienko Lizzy – dygnęła zgrabnie skrzatka.
- No to wszyscy mają robotę, do dzieła! – przybiłam z Syriuszem i skrzatami piątkę i każde poszło w swoją stronę.

Po niespełna godzinie, każdy miał już swój przydział wykonany i czekał na następne polecenia. Czułam się zupełnie jak mama, ciągle mówiąc, co kto ma robić, w pewnym momencie nawet mi się to spodobało.
- Dobra wszystko, co zielone mamy rozwieszone – rozglądnęłam się po holu.
- Liz nie wiem jak ty, ale ja czuje się niemal jak w lesie – Syriusz parsknął śmiechem.
- Prosisz.

Blog ArtystycznaDiana

2011-10-06 Dekoracja auta wiozącego parę młodą do ślubu, jest równie ważna jak wystrój kościoła czy sali weselnej. Powinna współgrać z charakterem całej uroczystości oraz suknią i wiązanką Panny Młodej.

Tak naprawdę obecnie jedynym ograniczeniem wystroju ślubnego auta jest tylko wyobraźnia.

Dekorację auta ślubnego można wykonać we własnym zakresie korzystając z gotowych elementów dekoracyjnych. Wybór jest ogromny, od klasycznych kwiatów i balonów po wiązanki, girlandy, koraliki, perełki, kokardy, druciki oraz przeróżne ozdoby na lusterka, anteny i klamki.

Stworzone w ten sposób kompozycje nadają autu lekkości, zwiewności i odrobiny tajemniczości.

Dekoracja auta tego typu cechuje trwałość i łatwość montażu. Dodatkowo wykorzystując sztuczne kwiaty i ozdoby zyskujemy pewność, że nie zwiędną zbyt wcześnie i nie zepsują zaplanowanego efektu.

Obecnie technika wytwarzania sztucznych kwiatów i ozdób kwiatopodobnych sprawia, że niewiele różnią się od swoich żywych odpowiedników, dlatego wbrew pozorom taka
dekoracja może wyglądać naprawdę.

brokatowe gify - bloog.pl

Adoptowałam pieska o imieniu Szczęściarz.


:: Gra Bratz ::
Wybierz dziewczynę, umyj i wysusz jej włosy, wybierz dla niej fryzurę, paznokcie i zrób makijaż.
Kliknij i graj Komentarze
:: Gra Ubieranka girlandy ::

sypiajac-z-gekonami blog

 
 
Pachnidlo

Blyszczacy cukier palmowy, sok z limonki, glowki krewetek w rynsztoku, dym z jasminowych kadzidelek, pies spiacy na ulicy, smazony czosnek z chili, rozane girlandy, pieczone banany z falszywym sosem klonowym, parujacy ocet z papryka, mleko kokosowe, dym z rury tuktuka, przyczajony durian, rozplatane sumy na straganie, swiezo rozwieszone pranie, chodniki parujace po deszczu, mango z sosem rybnym, jeszcze wiecej jasminowych girland, zolknace kalmary, dym z ryzu, dym z chili, smazone kurczakow nogi na patykach, niewyschnieta kaluza, mokre wlosy motorowego, zapach elektrycznosci przed burza, platki rozy, kwiat lawendy wpuscic w rurke przelac tedy. Posiekane sfermentowac. Spirytusu nie zalowac. Zwazyc, zmierzyc, przegotowac, przefiltrowac, destylowac - perfumowac!

Lepsze niz Narciso Rodriques. Naprawde.