O czym chcesz poczytać na blogach?

Girl interrupted

Szczypta Kultury - Onet.pl Blog

Sobie siłę póty ta strona nie umrze. Oby dała Wam szczyptę radości. Howdy ho!

 

Kilka słów rzec pragne o filmie,który dane mi było raz 3-ci w życiu zobaczyć co też podług mojej hierarchii stawia go w gronie mych ulubionych. Ano napiszę tu mianowicie o "Girl, Interrupted". Już materiały prasowe przed premiera mówiły dużo na temat czasów o których traktuje film i o ogólnym klimacie w nim panującym. Lata `60 w USA - Woodstock, Wietnam i szukanie wolności,własnej integralności. Możecie zobaczyć:

no to się wgryzam...

Jest mi bardzo wesolo. Zazylam magnez (tez dobry na glowe ;), lecytynke, wypilam pluszza i sie ciesze, jak glupia do sera. Slucham przy tym "piosenki dla wariatow", czyli "Downotown" Petuli Clark - stary, optymistyczny hicior, wskazany na wszelkie schorzenia maniakalne ;). Jesli ktos ogladal "Girl, interrupted", to wie o czym mowie;)...

I na tym moze skoncze, co?:) Poki jest mi jeszcze tak dobrze, ze pojde sie uczyc bez jeczenia...

skomentuj (0)

placz na koncu nosa 2002-08-26 23:39:36

Hmm.

Stop This World !

Wcześniej zaś doświadczyłam bliskiej obecności kogoś wspaniałego, lecz imienia Jego nie wymienię, bo ktoś inny życzliwy posądzi mnie jeszcze o problemy z głową i wyśle do pomieszczenia bez klamek, a tego przecież nie chcę. Przypomniał mi się film 'Girl Interrupted'...Wracając do chwil tak zwanej przeze mnie 'bliskości'. Czułam się tak najzwyczajniej w świecie- dobrze. A to dlatego, że przyjemność nie musi.

Blog Ewellaaa19

Zodiaku: Bliźnięta
Wykształcenie: Lee Strasberg Theatre Institute
Bliscy: ojciec: Jon VoightAngelinę Jolie trzykrotnie wyróżniono Złotym Globem, dwukrotnie - nominacjami do nagrody Emmy ("Gia", "George Wallace"). Za film "Girl, Interrupted" ("Przerwana lekcja muzyki") została uhonorowana Oscarem za drugoplanową rolę kobiecą.
Wystąpiła m.in. w filmach: "60 sekund", "Kolekcjoner kości", "Gra w serca" z Seanem Connery, Geną Rowlands, Ryanem Phillippe, Madeleine.