O czym chcesz poczytać na blogach?

Gipsy kings

izabela

Się chujowo, że się tak elegancko wyrażę.
Jednak nie traćmy nadzieji na lepsze kurwa jutro,tak?
.........................
Forma mnie denerwuje.
.........................

Póki co,dobra muzyka działa jak dobre lekarstwo, pozwala na wytchnienie, pobudza wyobraźnię, odpręża, satysfakcjonuje i umysł i ciało.
Ostatnio naokrągło przwija się Gipsy Kings . Lubuje sie również w muzyce neutralnej, pozbawionej warstwy tekstowej,która może wyrażać każdy stan uczuć coś co nie ma w sobie żadna inna muzyka.
.........................
Czuć prawdziwą wiosne, a niedługo lato, słońce - będzie całą mocą walić po oczach i będzie kurwa słodko. Byle szybko.
Czytam sobie Katarzyne Grochole,
wtapiam się w.

/obcoświat/

Ryby. Jeszcze inna w postaci mojego taty udała się po wino. Taki u nas panuje styl przyjmowania niezapowiedzianych gości, jeśli impreza nie jest planowana, to starają się wszycy, żeby było wszystkim miło. Przyjaciele z Łodzi przyjechali koło dziewiątej i doskonale zintegrowali się z rozerwanym towarzystwem. Jak zwykle było nad wyraz wesoło, głośno i dzisiaj po cygańsku. Wiecie, Gipsy Kings i bosy taniec po trawniku...
A Akusiki (ci przyjaciele) wyjeżdżają dopiero w niedzielę, więc sądzę, że integracja poczyni postępy jutrzejszego wieczoru, bo architekci z gwardią uważają, że przyjadą po samochody.

Pewnie znów wrócą taksówkami...


Wieczorem, 2 maja...

..::: in my mind :::...

Się i już"
Dziękuję Wam zajebiście bardzo ;/
Nie chcecie mnie puścić, bo wiecie, że rodziców Friend bardzo lubię. Waszym zdaniem, aż za bardzo. No cóż, tak sobie zapracowaliście w moich oczach przez te wszystkie lata.


Link 17.06.2007 :: 23:43 Komentuj (20)
A jednak spędziłam weekend na Śląsku.

Sobota- Katowice, Spodek i koncert Gipsy Kings. Ach te cygańskie rytmy. Potrafią porwać. A sam Spodek wręcz mnie oszołomił.

Jeszcze kiedyś tam wrócę...

Volare oho! Cantare ohohoho!

Noc spędzona "na schodkach". Położyłyśmy się po 04:00.

Niedziela- Chorzów, Park, Planetarium. Już wiem, jak to jest być w niebie, wysoko, wysoko nad Ziemią, pomiędzy gwiazdami. Mogłabym.

Gold in the air of summer

Czy już jestem na samym dnie??Czasami wydaje mi się ze tak. Czemu tak mi się wydaje??? ?Moje życie jak wcześniej wspominałam nie potoczyło się kolorowo nawet z pracą tak naprawdę mi nie wyszło.Byłam dobrym i wydajnym pracownikiem do 14 Lutego 2009 roku do momentu kiedy w walentynki nie skręciłam nogi w kolanie i naderwałam więzadła nie jest to miłe, bul masakryczny noga cała w gipsie od kostki po samą pupę hehe. I wtedy uświadomiłam sobie wiele rzeczy tak naprawdę jacy są ludzie i kogo można nazwać mianem przyjaciela. W sumie kiedy potrzebowałam 1 raz od kokoś pomocy tak naprawdę nie było nikogo z moich dawnych znajomych dlaczego? Czasami nie umie sobie odp na to pytanie lecz mogę wyciągnąć wnioski ze jak człowiek jest zdrowy mam pieniądze ma.

Ma :((( Bardzo dużo w moim życiu się zmieniło tylko muszę zadać sobie pytanie czy na leprze czy raczej na gorsze ???? Czy dotarłam już na samo swoje dno ??? I czy z niego się wygrzebie ???? czas odp na te pytania.
komentarze [0]


pustka w głowie

Grafika oraz HTML wykonana przez Clare. Użyto fotografii Audrey Tautou z tej strony oraz tytułu piosenki zespołu Kings of Convenience.


Nawigacja
* Strona Główna
* Księga gości
* http://hera171080.myspot.pl
* Podlinkuj

Znajomi


Archiwum
2007
styczeń (1)
luty (12)
marzec (14)
kwiecień (6)