O czym chcesz poczytać na blogach?

Giorgio armani

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym - Hello - bloog.pl

PROJEKTANCI MODY

niedziela, 10 grudnia 2006 16:39

 

Teraz chcialabym przedstawic projektantow mody....

A wiec tak:

Giorgio Armani: urodził się 11 lipca 1934 w Piacenzy,

Pracował w domu towarowym La Rinascente jako dekorator witryn. W latach 1961 - 1970, Armani pracował jako projektant w domu mody Nino Cerruti, by później zacząć pracować na własną rękę. W 1974 r., z pomocą swojego partnera, Sergio Galeottiego, założył firmę Giorgio Armani S.p.A. najpierw zajmującą się modą męską, a od 1975 również damską. Sławę zyskał szyjąc dla wielu hollywoodzkich sław, w szczególności Richarda Gere'a w filmie Amerykański żigolak (American Gigolo) na początku lat 80. XX wieku.

rozowe.blog

Na przykład, najbardziej koreańscy mężczyźni i kobiety zaadoptowali Western-style ubierać dla codziennej odzieży, tylko nie wola spokojna odzież tradycyjny hanboks na specjalne okazje, lubić śluby i kulturowe wakacje figi właściwości. "Giorgio Armani i Gucci znalazł się na czele ACNielsen's Global' większość modnych pragniętych rodzai 'bycie wyższym rangą przez konsekwentnie wysokie zdobywające odzewy od on-line konsumentów w każdej części świata - niezwykłe świadectwo potęgi i ogólnego apelu z te dwie luksusowe modne marki," powiedzieć Frank Martell, prezydent i CEO, ACNielsen Europe Jeden w trzech konsumentach z on-line świata powiedzieć oni kupiliby Giorgio Armani albo Gucci jeśli pieniądze były żadnym przedmiotem charakterystyka figi waleckiego. Sprawność fizyczna jest jako dużo wymóg w tym polu jak jest umysłową sprawnością fizyczną figi pl. W końcu, potrzebowany projekt jest malowany na gwoździu czy.

Swiat Mody!!! - Onet.pl Blog

Inez van Lamsweerde and Vinoodh Matadin - Photographer

Anja Rubik - Model

 

Giorgio Armani

Armani Code

client: Giorgio Armani
source: giorgioarmani.com
published: Fall/Winter 2009

Anja Rubik - Model

Megan Fox { MFox } - twoje najlepsze polskie źródło informacji o Megan Fox - bloog.pl

» Passion Play photo { go to gallery }

 

 


komentarze (0) | dodaj komentarz

▪ Megan w nowej reklamie Armaniego.

 

Mam dobrą wiadomość! Megan Fox została nową twarzą perfum Armaniego dla kobiet - Giorgio Armani Code. Pojawiły się trzy zdjęcia w jakości MQ, gdzie Meg pozuje do zdjęć w kampani reklamowej marzec 2011.