O czym chcesz poczytać na blogach?

Gino rossi

pipeczki blog

Dla mojej rodzinki(:P) i dla osob ktore chca byc pozdrowione:D
moniaSSS :*
pipeczki 2005-01-22 21:12:24
skomentuj (12)


:(... dupa blada...

Co za beznadziejny dzień... Byłam kupić buty... Kupiłam... ale ile mnie to kosztowalo... Pojechałam ze starymi do GM... Nic mi się nie podobało... Stary sięna mnei wkurwił i poszedł do Gino Rossiego wziął te buty które były na mnie dobre i je kupił... ech... Chciałam kupić fajną kurtkę sobei na narty... to mój stary tak zwlekał aż ktoś ją kupił a to byłą ostatnia... Ogólnie mam doła... Użalam się nad sobą i ryczę w poduszkę... Może nie pójdę jutro do szkoł... jestem chora... ech... jak ja chcę gdzieś wyjechać... Namówiłam starego żeby.

moda-obuwie.blog


1 2

nord obuwie 2009-06-02 09:04:32

Spojrzenie kolekcjonowania było niezwykle świąteczne, eleganckie i ekstremista rodzaj żeński gino rossi obuwie. [montaż] sport i działalność Większość sportów i fizyczne działalność są specjalną przecierającą się przećwiczoną odzieżą, dla praktyczny, wygoda albo bezpieczeństwa powodowie garant obuwie. Geox sprzedają produkty w 68 krajach w 724 sklepach firmowych i tysiącach sklepów partnerskich sigma obuwie. 6 obuwie katowice. Tongijski mężczyzna może.

"...PRÓBOWALI ODNALEŻĆ SWÓJ SPOKUJ W SZCZĘŚCIU NAWZAJEM,NIE MIELI WSPÓLNYCH MARZEŃ,CHOCIAŻ OD ZAWSZE BYLI RAZEM ..."


Dla nich jesteś domem dla nich jesteś matką
Na nich zawsze będziesz czekać póki miasto stoi

polamanyludzik 2005-06-14 01:43:00
skomentuj (2)


...
Co, chiałbyś nowe stereo dolby
Plus laskę od kolby co wyliże i torbe
Walizę forsy, na Tamizie port i skórzane portki
Hmm Gino Rossi orbit na mięcie,
Chętnie, ponad przeciętnie pnie się
Pułap by mieć wszystko co w interesie
Chuja ile wniesiesz, króla
Co krzywe ma berło, serio
Za każde oszczerstwo
Wpierdol większy od kampanii selgros
Głupki pokażcie wiedze, a nie opalone lufki
Ojca hajs i zagłówki
Pokaż staż i warunki w jakich on.

pierscionek-zloto.blog

Pierścionki. Pasmo zawierało bardzo nadającą się do noszenia mieszaninę z sarees z dobrymi skróconymi bluzkami i cholis, krótkie tuniki har monizowano churidars, i olśniewające szale - wszystko z który móc być zdrowym uzupełnieniem do ślubnej wyprawy i również udać się jak w ieczorowy zespół złoty pierścionek. W Polsce Geox jest wyłącznym dystrybutorem firmy Gino Rossi SA biżuteria artystyczna pierścionki. Szkot wynalazł masculine-scented bluzka w 1953 jako czuciowa cecha konstrukcyjna przyciągnąć kobiety pierścionki z masą perłową. Ale drogie Panie, jak dar nie zawładnie waszych sercach? Być może twój mężczyźni są coraz bardziej skłonni, aby wstawić elegancki apartament i być może czas i będziesz mógł się.

Longing behind freedom

Do Oriflame po kosmetyki.Kiedy już udało nam się je wszytskie odebrac wpadłyśmy na pomysł,że niedaleko jest BANK PKO oraz galeria Mokotów,więc można od razu podejść do mamy i siostry mojej przyjaciółki i dać im te kosmetyki.No to najpierw poszłyśmy do banku,tam spotkałyśmy mamę Syś i dałyśmy kosmetyki,a potem od razu z kapcia do galerii,odszukałyśmy sklep Gino Rossi i dałyśmy siostrze Syś kosmetyki....
Zgłodniałyśmy...rzeczywiścis bardzo,aż czułyśmy jak nas skręca w żołądku,ale inteligentna Syś poprosiła mamę o kasę i skoczyłyśmy do Mc Donalda na szamę :) tzn. cheesburger oraz frytki...hehe:) Jak ja uwielbiam Mc Donalda...potem byłyśmy umówione z chłopakami...
Umówiliśmy się tak,że Konrad i Frytek.