O czym chcesz poczytać na blogach?

Gigant

Książki. Po prostu. - Strona główna - bloog.pl

Im to jednak zbyt dobrze. Giganci, po części ukryci za skałami mieli dobre oko, więc armia ludzi topniała po trochu. Jej generał wydał natychmiastowy rozkaz ukrycia się przed pociskami. Gdy trębacz zaczął przekazywać rozkaz, Terr'kent odszukał Achazu i jego kompanów.
- Chyba czas włączyć się osobiście do walki.
- Owszem. Czas. - odpowiedział mu anioł.
Trzech magów, anioł, wojownik Gauril i Terr'kent, oraz jego sześciu ludzi stanęli blisko siebie, złączeni rękoma, a Myrkenis i Andabr zaczęli skandować zaklęcie. Po chwili zniknęli.
Pojawili się niemal w tym samym czasie przy stanowiskach gigantów. Ludzie Terr'kenta z nim na czele, od razu rzucili się na jednego z nich. Szybkimi, potężnymi ruchami zaczęli rąbać przeciwnika. Po chwili olbrzym padł martwy. Nim minęło zaskoczenie, Widar rzucił ognistą kulę na następnego, a Achazu walczył z innym. Gauril gdzieś zniknął.
Giganci otrząsnęli się i przeszli do ataku. Mimo, że walczyli dość chaotycznie i niezgranie, byli nadal potężnymi przeciwnikami. Rzucili się na ludzi generała, raniąc jednego z nich, dwóch następnych gniotąc w potężnym uścisku. Reszta się jakoś trzymała. Achazu walczył z jednym z nich samotnie, wymachując swym.

Kaczor Donald - Onet.pl Blog

Megagiga. Komiksy z serii Megagiga to największe komiksy o Donaldzie i innych.Oto zdjęcie jednego z nich:

Megagiga mają 448 stron (wyjątkiem jest nr 1. Ma on 352 strony)

Megagiga :

 

Nr 14 z wakacji 2008 roku.


Michi-08 (14:02)
Kurczę co jest???

25 grudnia 2008
Nie mam pomysłu na tytuł
 Heja!Trochę to dziwne ale na stronie www.kaczordonald.pl wciąż nie ma ostatniego numeru.Dzisiaj opiszę Giganta.Gigant to miesięcznik, lecz czasami jest 13 razy w roku    .Oto zdjęcie.

sun-warrior blog

2003-01-07 00:00:24
skomentuj (1)

Rozmyslania Giganta

Narodziny bestii

Mijajacy Cie tlum
Samotnosc
Zlosc
Wystarcza, jakie to latwe
Spogladac na nich wzrokiem Giganta
Cieleta biegajace na oslep
Przewidywalne.

Zaczynasz skromnie,
Pani w superkarkecie
Jak latwo pokazac ze jestes Gigantem.
Zalakla sie, drgnela.

Jak latwo tworzyc strach i przerazenie...
***

Giganta wejscie drogie

Przeciez zawsze marzyles o byciu Bogiem
Wladaniu otacajacym swiatem, zawsze pragnoles
Byciu jedynym. Moze wybranym.
A swiat jest tak ulegly, tak kusi.
***

Bestia w stosunkach

Ludzie sa nudni, w wiekszosci
Wezmy sklepikarza, proste marzenia - NIESPELNIONE
Siedzi i rozmysla nad swoimi uzdolnieniami - NIEWYKORZYSTANYUMI
Zabawny ... talent niewykorzystany!
***
Gigant o marzeniach

Po co dano je ludziom?.

AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI W GŁOGOWIE sezon 2004/05

Nie udał się zawodnikom Jaj rewanż za porażkę 1:2, doznanej w pierwszej rundzie.  W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci. Sieroszowice dosłownie zmiażdżyły zespół And1 wygrywając do 13 w pierwszych dwóch setach a w trzecim oddając tylko 2 pkt. Podobnie swojego rywala ograł zespół Art.Instal, który walczy jeszcze o 4 pozycję. Najbardziej wyrównane spotkanie stoczyły zespoły: Giganci i Fiszery. W każdej partii debiutanci ligi (Fiszery) walczyli jak równy z równym. Jedynie w końcówkach setów większym spokojem gry i oczywiście doświadczeniem, wykazali się zawodnicy Gigantów, którzy umocnili się na miejscu 4 w ligowej tabeli. Mecz Kopernik - Rose został odwołany i przełożony na 8 maja.


WYNIKI:

ART.ISTAL - PRZEMKO 3:0

GIGANCI - FISZERY 3:0

AND1 - SIEROSZOWICE 0:3

BART.GAZ -.

Sny niespełnione. - Onet.pl Blog

Nie wiem, czy Adam skończy karierę po Mistrzostwach Świata w Oslo. Byłoby szkoda, ale to jasne, że wiecznie startować nie może. Jeśli jednak się na to zdecyduje, to pozostanie nam mu podziękować. Za dziesięć lat walki, ciężkiej pracy i fantastycznych skoków, o których będzie pamiętał jeszcze długo cały sportowy świat. 

Pozostaje nadzieja, że pozostali sportowcy będą brali przykład z Adama. Choć z drugiej strony - czy coś takiego można wypracować, czy po prostu trzeba się z tym urodzić?

Wiele lat temu Marcin Daniec mówił w swoim skeczu: Trafił nam się gigant! 
Ano, trafił się. Gigant sportu, gigant gór, gigant śniegu. Dziękuję Panie Adamie. Za wszystkie skoki, za wszystkie chwile radości, za to, że ciągle uczy nas Pan, jak być wielkim człowiekiem!


N. (18:49)
Skomentuj

24 lutego 2011

w i t c h - e n e r g y . b l o g . o n e t . p l * z a p r a s z a * - Onet.pl Blog

Naprawdę szybko i na dzisiaj ma już serdecznie dość! ;p. Poprawiałam na blogu to i owo przez ok. 3, 5 godziny. -.- Więc tak... Co nowego?

Menu Główne >> About Me - dodałam parę nowych wiadomości o mnie.

Menu Główne >> About Blog - Tu jest dopiero szał! Napisałam całą historię bloga w streszczeniu! O wzlotach i upadkach, o mojej pracowitości etc. Warto przeczytać! Polecam!

Menu Główne >> 500 pytań do autorki - uff... tu się dopiero namęczyłam! siedziałam nad tym 2 godziny. ;( Nowe odpowiedzi.

Najnowsze notki >> Witch GIGANT- obiecana notka.

 

Aha, po kliknięciu w hiperłącze otworzy wam się wszystko w nowym oknie. ;) a teraz idę na soneczko... pozdrawiam. ;*

 

Sharon xD (18:56)
1 komentarz
Witch GIGANT!