O czym chcesz poczytać na blogach?

Gibson sg

Love's The Funeral Of Hearts And An Ode For Cruelty - Onet.pl Blog

Opiekowali się domem.

Zajrzałam do pokoju Willa po raz pierwszy mieliśmy okazję „poważnie” porozmawiać o zdarzeniu na imprezie.

- Hej

- Cześć – Willy leżał na łóżku i grał na gitarze elektrycznej.

Na Gibsonie SG Standard!

- Fajna gitara ^^

- Dzięki

- Przyszłam pogadać

- Nie musisz nic mówić

- Ale...

- Sorry za tamto poniosło mnie – chłopak zrobił poważną.

Jonas Brothers - teksty piosenek, tłumaczenia, informacje.:) - Onet.pl Blog

  • bądź pierwszy!
.
Paul Kevin "Kevin" Jonas Jr. (ur. 5 listopada 1987). Najstarszy z braci Jonas. W zespole gra na gitarze - zazwyczaj jest to Gibson Les Paul oraz śpiewa w chórkach(a szkoda. Może dadzą mu kiedyś do zaśpiewania całą.
.
Nicholas Jerry "Nick" Jonas (ur. 16 września 1992) – drugi z głównych wokalistów. Gra na gitarze - zazwyczaj Gibson SG, usiadł przy pianinie w utworach "When You Look Me In The Eyes" i "A Little Bit Longer". W piosence "Australia" do niego należała perkusja. Nick jest najmłodszy w zespole. 16 listopada 2005 zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1 - piosenka "A Little Big Longer" opowiada właśnie o jego zmaganiach z chorobą.

stars, stars, stars... - Onet.pl Blog

Awards w 2007 roku Joe potknął się i upadł na rozbite szkło podczas przedstawiania piosenki S.O.S. Zaśpiewał cała piosenkę ze skaleczoną dłonią i kolanem.

 

 

2. Nicholas Jerry "Nick" Jonas (ur. 16 września 1992) – śpiew, gitara (zazwyczaj Gibson SG), pianino w utworach "When You Look Me In The Eyes" i "A Little Bit Longer" oraz perkusja w piosence "Australia". Nick jest najmłodszym bratem w zespole. 16 listopada 2005 zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1.

 

 

 

 3. Paul Kevin "Kevin" Jonas Jr..

alex.

Składu

pierwsza notka od powrotu. i, jak sugeruje tytuł, z grubsza bez sensu. otóż coś mię dziś weczór wkurwia. bez jakiegoś większego sensu i celu. po prostu wkurwion estem. nawet wiem o co, ale nie napiszę. o nie. takie niedomówienie będzie.

i faza na ac/dc. miłość do strato/telecasterów została zawieszona i uzupełniona o gibsony SG.

dlaczego ludzie na blogach piszą o muzyce, któej słuchają? z punktu widzenia osób trzecich to musi być [od]dziwne [do]żałosne.


Link 30.07.2006 :: 22:53 koment? (4)
miło

ciekawy weekend. noc piątek/sobota spędzona na graniu z obozową ekipą w zewa. bardzo miło spędzona noc. chociaż sobota.