O czym chcesz poczytać na blogach?

Gibson les paul studio

~j-rock~

(największa japońska lista przebojów - bycie w pierwszej dziesiątce jest ogromnym sukcesem). W następnym latach hide wydał wiele singli i kolejne dwa albumy - "Psyence" i "Tune-Up". Założył studio nagraniowe oraz firmę 'LEMONed' skupiającą grupy grające w podobnym stylu.

W 1996 hide rozpoczął projekt Zilch. Projekt powstał w czasie pobytu Hideto w Los Angeles. Razem.Się oficjalnym członkiem X'a.

W pierwszych latach to Pata grał większość solówek gitarowych (później głównie hide).Jego pierwszą gitarą był najtańszy model Stratt Les Paul. Na początku używał właśnie tej gitary. Gdy X stawał się coraz sławniejszy (a Pata coraz bogatszy), przerzucił się na pomarańczowego Gibson'a Les Paul'a Standart'a model z 1959. Jego gitary posiadały 21 progi.

Pata jest małomówny (przynajmniej podczas wywiadów i wystąpień publicznych). Przez cały czas.

Emo

Rejestracji nagrań. Choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Mimo to, nagrania emo są ciągle zgodnie z założeniami analogowe, niskonakładowe jeśli chodzi o budżet, przeważnie nagrywane w studio "na żywo" z mało liczbą poprawek.

Dotychczas najwięcej emo wydawnictw ukazywało się tylko na winylach. Na CD ukazywały się jedynie reedycje wydawnictw.- popem. Jednakże tamte zespoły niezaprzeczalnie mieszczą się jeszcze w ramach "emocore". Jako ciekawostkę można dodać, że najczęściej używanymi gitarami są Gibsony - modele Les Paul i SG. A najpopularniejsze wzmacniacze to Marshalle JCM - 800. Taka tendencja panuje do dnia dzisiejszego. Wypadałoby również wspomnieć o jeszcze jednej tendencji. Otóż emocore (jak i.

Green Day Vip - Onet.pl Blog


14 września 2007
Gibson Les Paul Billie'go na sprzedaż
ebay wystawił na aukcje gitarę Billie'go Joe i kurtke wykorzystaną w studio podczas nagrywania American Idiot.
Jinx

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Składkę podstawową.
Niestety miasto obcięło fundusze a trzeba za parę rzeczy już płacić.
Informacje o zlocie

2007-06-05 14:37:14, skomentuj (0)


W studio

We wrześniu Queen i Paul Rodgers ponownie znajdą się w studio, tak wynika z ostatniego wywiadu z wokalistą Wszyscy oczekują nowego albumu w okolicach Gwiazdki.Ciekawe czy będą.

Zaśpiewa w katedrze z towarzyszeniem orkiestry Adam Kruszewski (baryton). Do bazyliki powrócimy w ostatnią niedzielę lipca na koncert zespołu kameralnego Pro Musica Antiqua w składzie: Leszek Szarzyński (flet), Małgorzata Skotnicka (klawesyn), Jerzy Szafrański (obój), Wojciech Orawiec (fagot), Arkadiusz Skotnicki (marimba).

26 sierpnia na Starym Rynku letni.

12 lat temu, był to "Made In Heaven".

(onet.pl)

2007-06-13 11:42:03, skomentuj (0)


Grupa Queen przygotowuje się do powrotu

Zespół Queen z wokalistą Paulem Rodgersem przygotowuje się do wydania nowej płyty. Prace nad premierowym materiałem właśnie zostały zakończone.
Premierę nowego albumu legendarnego zespołu poprzedzi specjalne.

Było spotkanie z jego muzycznym idolem. Spotkanie miało miejsce w domu Briana, gdzie chłopie wraz z Brainem grali na gitarze i miło spędzili popołudnie. Brian podarował chłopcu gitarę Gibson Les Paul. Na koniec wizyty u Briana poszli na musical WWRY.

Marzenie dziecka spełniła Fundacja: Make-A-Wish Foundation.

2007-06-21 18:15:19, skomentuj (2)