O czym chcesz poczytać na blogach?

Ghost rider

Blog Xbording

Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Tomek oszalał (czy coś..) 2007-06-09
HAHAAHA tomek jak wiadomo gra z Misiem (bratem Anki) w OTS (jakby ktoś niewiedział to
Open Tibia Servers) gra z nim na ots : Vipot ( ip 195.150.93.142). Gra GRA GRA i ......................gra
Ma postać z mojego ulubionego filmu "Ghost Rider" Się nazywają : Johny Blaze ( źle napisane przez Tomka) i Blaze.
P o z d r a w.
Komentarzy: 2 Jedziemy do Szczecina!!! 2007-05-30 Ha! Wygrałyśmy konkurs!! Ja chwilowo jestem podziębiona, lecz jednak jadę :))

Komentarzy: 2 Nowy ??/ 2007-05-28 Tak nowy... Nieumiem się niestety nim obsługiwać to naprawdę trudne..Ten blog posiada tło motoru to nie bez powodu ;)) Uwielbiam film GHOST RIDER on opowiada o kolesiu na motorze
który zamienia się w nocy w GHOST.

[ biuro ceraty - oceny blogów ]

ogłoszenie

Poszukujemy analizatorów. Jesteś zainteresowany? Wyślij e-mail z przykładową oceną, charakterystyką (ma pasować do naszych!) i numerem GG na adres dominika.musiol@gmail.com.

biuro


|

piątek, 28 września 2007, ghost-rider.mylog.pl

Nadszedł długo oczekiwany piątek, a wraz z nim jeszcze dłużej oczekiwany weekend niosący ze sobą początek mojej kampanii przeciw uzbrojonej aż po krzywe zęby księdze zgłoszeń. W powietrzu wypełniającym martwe pole między mną a monitorem czuć zapowiedź straszliwego, morderczego boju. Napięcie wzrastające z każdą sekundą niesie ze sobą coraz bardziej rzeczywiste…
Wróćmy na ziemię. Wybaczcie mi zboczenie fantasomaniaka jednak adres bloga mojej dzisiejszej klientki, a mianowicie Ghost Rider kojarzy mi się nieodzownie z fantastyką różnego kalibru od Pratchetta po Tolkiena.
Przywitała mnie stonowana zieleń podkreślona złotem. Przypatruję się i dochodzę do wniosku, że takie połączenie jest iście ciekawe i w przedziwny sposób kojarzy mi się z konkretnym jesiennym krajobrazem a mianowicie z tym, który mogłabym oglądać przez okno gdyby nie było.

Ej Ty! Poczekaj! Tu się ocenia!

Włochal rzuca się na Pannicę mieszkającą tutaj. Niech mu będzie.

Ach, no tak. Powiesz że długo, że nijak, że na odwal się…
Ale jest pomiędzy nami pewna subtelna różnica, którą przejrzyście dostrzegam swoim brązowym, wielkim oczkiem: to jam jest Wielką Oceniającą [leniwą] której wolno, co się wręcz odwrotnie tyczy Ciebie, moja droga Ghost Rider.
[buhaha! Alem jest zła!] xD

Wita mnie przyjemny dla oka szablon: brązowawo, żółtawo, czerwonawo. Cieplutko. Podział tradycyjny na trzy kolumny, u góry miły dla oka rysuneczek. Zaskakująco dobrze- nic mnie nie gryzie i nie próbuje pogłębić mojej i tak wielgaśnej krótkowzroczności. Do czasu.
Zgrzyt pojawia się w momencie ukazania się.

Ogrzy dziennik podrozy

Było naprawdę sympatycznie i tylko z małym zgrzytem. A mianowicie że autkami się całowałem.
Znaczy się jeden przede mną za wolno uciekał i mi hakiem rejestrację wygiął, a za to taryfiarz za mną mnie w zadek całował. Ale tak delikatnie że nawet brudu nie zdrapał ;)_

A ponadto przy okazji relaksacji po ciężkim i znojnym tygodniu, byłem w kinie obejrzeć "Ghost ridera". Bo to takie typowe kino dla ogrów - myśleć nie trzeba, pośmiać się można i efekty fajnie zrobione. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem że tam imć Cage gra. No cóż - surprise surprise!
Jak ktoś chce się odmóżdżyć to film polecam. Dużo ognia, bohater który jest jak to określili świadkowie "Kościsty i z płonącą głową, ale do twarzy mu z tym", główna.

Chcesz? - Oceny blogowe ver 1.o =*

Zminusowało. Dodatkowo nie tekst w notkach jest źle ustawiony, za mało kolumny jest zajęte. Błąd w kodzie. Notki. Hmm... Inne, ale przez to wcale nie mniej ciekawe.

Ocena:
Prawie jak cztery. To przez ten wygląd i hasło, i muzykę.

komentarze [1]

33. >> poniedziałek, 27 sierpnia 2007 10:38:30
Oceniam:
ghost-rider .mylog.pl

Ciekawa nazwa. Z filmem pewnym mi się kojarzy, ale jak się okazuje po wejściu nic z filmem owym wspólnego nie ma, o! Avatar może w nieco kiepskiej jakości wykonania ale interesujący, przyciąga wzrok nawet jeśli. Wchodząc oniemiałam. Cudnie dopasowana grafika do reszty, czcionka, jej kolor, bajka. Co z tego, że pobrany. Dzikie nieposkromione lato... Podoba mi się. No tak jeszcze o wyglądzie powiem. Dużo linków {a wśród nich do nas}, może to dobrze, poddajesz się wielu ocenom, ale jakoś tak wizualnie psuje mi to doskonałość pamiętnika. Przejdę do notek więc, zaciekawiła mnie jedna nosząca tytuł 'LISTA DZIESIĘCIU RZECZY, KTÓRYCH GHOST RIDER NIE CIERPI:'. Piszesz o sobie w 3 osobie, to dobre, nietypowe, niecodzienne uwagę przyciągające. Ale czytając notkę... Z większością punktów się zgadzam. Dobre treścią i ciekawie zredagowane, to lubię. Czytam jeszcze notkę najnowszą i mi wystarczy. 'GR popiera Ligę Ochrony Mrocznych Sukinsynów, jako, że kocha wszelkiego rodzaju Tych Złych, oczywiście,.

Blog Sephirot(a)1

Zwykle) wpadłem do Krzysia (znowu oglądać film). Ale było zabawnie, bo obejrzeliśmy Szreka 2. Był tam też Maciek, więc było jeszcze weselej. Niestety Krzysiu miał mało czasu, bo tylko do drugiej. Ok 14 byłem jednak już u Mańka. Też było spoko, spotkałem tam Łukasza i zobaczyłem nową grę: Ghost Rider. A potem obiad i oglądanie TV. Potem pogrzebałem trochę przy mojej www i mogę oficjalnie ogłosić, że skończyłem już jej przeróbkę! Jeszcze tylko muszę ją sprawdzić wrzucić na serwer, więc będzie niebawem.  A oprócz tego to wszystko po staremu, pewnie znowu będę grał wieczorem. No to do następnego razu...

Córki Pustyni - Onet.pl Blog

- Wolałbym nie wiedzieć. - szepnąłem, a głośniej dodałem: - Ogień strawił tylko jeden wybrany budynek i nic nie może go powstrzymać. - wyjaśniłem - Jest tylko jedna osoba na świecie, która mogła to zrobić. Tylko jedna osoba, która potrafi tak kontrolować ogień. - Moi trzej przyjaciele spojrzeli po sobie, a potem na mnie z niemym pytaniem.  - Tak, to Ghost Rider. - przyznałem. Jeszcze teraz czułem ból demonów, które spłonęły żywcem w tym budynku. Najpewniej zasłużyły sobie na taką karę. W końcu sprawiedliwość to jej drugie imię. Jednak, nie wiedziałem jeszcze czego boję się teraz bardziej. Mojej kuzynki, czy tego jak potrafi się mścić.