O czym chcesz poczytać na blogach?

Ghost master

Grajmy.blog.onet.pl | Świat gier - Onet.pl Blog

(na dachu domu) są kości jakiegoś człowieka. Wtedy trzeba użyc ducha, który produkuje zimno w pokoju, aby jeden z domowników zapalił w kominku. Kości spadną i miasteczko dowie się, co tam się stało.

Ghost Master to gra bardzo oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, daleka od schematów i nowatorska. Tłumaczenie wykonane zostało z polotem ^^. Gra na pewno dostarczy Ci wiele zabawy ;) (ja np. do GM powracam wiele razy). Straszenie jeszcze nigdy nie było tak śmieszne ^w^. Grafika w Ghost Masterze mogłaby byc lepsza, za to udźwiękowienie jest świetne.


Cechy Ghost Master:

» Mnóstwo doskonałego.

madison.blog

No i pani zadzwoniła i mamuśka po mnie przyjechała i było gooood. Przyjechałam do domku do babci i sie położyłam i cały dzień spałam >.< A dzisiaj wstałam i wyjełam pranko i je oczywiście powiesiłam no a potem grałam w gre Ghost Master {powiem że wciągająca} no i grałam i przestałam i weszłam na Gadulca i na epcia i na nk i było cooool. Ehhh z wieloma dzisiaj gadałam osobami z przyjaciółką i z przyjaciółmi ;D Bo dużo osób mnie kocha i nie może bezemnie.

...::GhostMaster::... || by Juli@ "Makabret" - Onet.pl Blog

...::Inne o Ghost Master::...
  • ...::Ghost-Masters::...
  • ...::Ghost-Master::...

sza...

And look up at the stars,
the light that you see is as old as I am.
And that's what I see, when I gaze in your eyes
Loving a ghost lost in confusion of time - but our love remainsI siaka nie istnieje, no jak nie istnieje, skoro na niej jestem i ją widzę, i czytam komenty, całe dwa, i nie dwoi mi się w oczach, klikam inny link….. strona nie istnieje, matko boska i wszystkie swięte, nie!!!!!!!! Tylko nie Maj Master, no żesz w dupę jeża na zawał kiedys zejdę, klikam następny link, Mecia, Zawisła – strona nie istnieje, nosz kuźwa pogięło ich z kasowaniem? Nie po dobroci i nie normalnie to cię wezmę od dupy strony, otwieram nową kartę,.