O czym chcesz poczytać na blogach?

Getin bank

Najlepsze Oferty Banków Finansowo.meliorvisus.pl

Taka sama .Najlepsze oferty kart kredytowych na finansowo.meliorvisus.pl

Komentarzy: 0 2011-12-18 Nordea Bank wychodzi z ciekawą propozycją kredytu gotówkowego oprocentowanie kredytu to 20,3 % zaś prowizja 3& do 80 tyś można spłacić kredyt wcześniej niż to zaplanowaliśmy ,do ubiegania się o kredyt będziemy potrzebować poręczyciela maksymalny okres spłaty to trzy lata zaś maksymalna kwota kredytu wynosi 50000zł szczegóły i wniosek na.Kwota kredytu do 500 tys. PLN.
Minimalna kwota kredytu 5 tys. PLN.
Możliwość złożenia wniosku na finansowo.meliorvisus.pl
Komentarzy: 0 Oferta Krdytu samochodowego w getin Banku 2011-12-10 Ciekawą ofertę przedstawił kredytowania nowych pojazdów Getin Bank szczegóły na finansowo.meliorvisus.pl Jest to dobra oferta dla firm które nie muszą przygotowywać właściwie żadnych dokumentów oprócz zaświadczenia o dochodach.
.

odkryj tajemnice kredytowe

Którymi pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego. Wszelkie inne podmioty nie muszą spełniać określonych w rekomendacji norm, więc jeśli nie przejdzie się pomyślnie weryfikacji przez bank, można udać się do innej placówki. Z racji, że tego typu instytucje nie wymagają praktycznie żadnych zabezpieczeń, oprocentowanie, jakie oferują, jest zdecydowanie wyższe niż w bankach. Zatem jeżeli ma się czas na weryfikację, warto skorzystać z usług banków, a inne placówki odwiedzać tylko i wyłącznie w nagłej potrzebie lub w przypadku nieudzielenia pożyczki przez bank.
Pożyczka gotówkowa – nawet kilkaset tys. zł.
50 tys. zł
GetIn Bank 20 tys. zł

Widać więc, że rozpiętość pomiędzy największą a najmniejszą sumą, jaką można pożyczyć, zaciągając kredyt gotówkowy, jest ogromna; pierwszy w stawce Polbank EFG oferuje bowiem ponad dziesięciokrotnie wyższą kwotę niż ostatni GetIn Bank. Nie ma bynajmniej w tym nic dziwnego, wszak dzięki takiej rozbieżności każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie kredyt gotówkowy.Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)

OPROCENTOWANIE LOKAT

Wysoki Procent - 9% w skali roku
3 miesiące – Meritum Bank – Pierwsza Lokata – 8,5% w skali roku
4 miesiące – neoBANK – Lokata e-CODZIENNA 4M – 7,04% w skali roku

6 miesięcy – Getin Bank - Lokata Last Minute III – 7,8% w skali roku
9 miesięcy – Idea Bank - Lokata TAX FREE – 7,7% w skali roku
2 miesiące – neoBANK - Lokata Wysoki Procent - 9% w skali roku
3 miesiące – Idea Bank – Lokata z Kuponem – 8,5% w skali roku
4 miesiące – neoBANK – Lokata e-CODZIENNA 4M – 7,04% w skali roku

6 miesięcy – Getin Bank - Lokata Last Minute III – 7,8% w skali roku

Kredyty

Można wypełnić przez Internet, a potem tylko podpisać umowę na wybranej poczcie, ...
www.bank-247.pl/...bankowe/bank-pocztowy--konto-internetowe

Gdzie kredyt

2 Maj 2011 - ING Direct - INTERNETOWE KONTO BANKOWE W ING BANKU ŚLĄSKIM . ..... 8 Cze 2011 - Konto w Banku Pocztowym – jedno z najchętniej wybieranych na ...
gdziekredyt.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?5,2011

mBank i Getin Bank – najlepsze konta internetowe | Kredyty Rodzina ...

6 Cze 2011 - Przeglądano: 200 razy. mbank ror1 mBank i Getin Bank najlepsze konta internetowe ... Najniższe marże kredytów z dopłatami w Banku Pocztowym ...
www.polskafinanse.pl/mbank-i-getin-bank-najlepsze-konta-internetowe/

ekonomistka.blog

2010-03-26 16:16:34

Nieuchronnie zbliża się termin składania deklaracji podatkowych za poprzedni rok. Banki, wzorem lat poprzednich, przygotowały specjalne warunki dla osób, które muszą dopłacić do podatku a nie dysponują wystarczającą kwotą gotówki. Takie udogodnienia przygotował  Multibank, Bank Millennium, ING Bank Śląski oraz Getin Bank. We wszystkich tych instytucjach kredyt (a w przypadku Banku Millennium również kartę kredytową, która jest objęta promocyjnymi warunkami przy rozkładaniu zobowiązania podatkowego na raty) otrzymamy na podstawie rocznej deklaracji PIT, przy czym w razie jakichkolwiek wątpliwości banki te mogą nas poprosić dodatkowo o zaświadczenie od pracodawcy. Dodatkowo, w przypadku Multibanku oraz Banku Millennium obowiązują promocyjne warunki oprocentowania przy rozkładaniu podatku na raty (Multibank, dla klientów, nie posiadających konta w tymże banku, oferuje oporocentowanie 12,99% a Bank Millennium zwalnia z prowizji za rozłożenie przelewu na konto Urzędu Skarbowego, w karcie kreytowej, na raty oferując oprocentowanie takich rat w wys. 12,9%). Należy jednak liczyć się z pewnymi ograniczeniami ze strony banków. W Multibanku z oferty promocyjnej mogą skorzystać osoby, które winne są Urzędowi.

KREDYTY LOKATY KONTA

Porównania dostępnych tam kredytów mieszkaniowych.

W gąszczu bankowych ofert dotyczących kredytów na finansowanie zakupu czy budowy nieruchomości dość trudno się poruszać. Wszelkie porównywarki i rankingi mają nam to ułatwiać. Warto zatem przed podjęciem decyzji o tym, w którym banku wziąć kredyt hipoteczny porównać sobie oferty różnych instytucji.

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru kredytu hipotecznego powinna być jego cena czyli koszty jakie poniesiemy w związku z zaciągnięciem i późniejszą spłatą kredytu. Wpływ na cenę kredytu mają przede.

2011

Na stronie Lokaty bankowe opublikowano nowy ranking lokat bankowych, które można założyć przez Internet.

W rankingu lokat 3 miesięcznych zwyciężył Getin Bank. W swoim oddziale internetowym proponuje Lokaty na Start na 2 lub 3 miesiące. Są to lokaty antypodatkowe (tzw. jednodniowe) i nie płaci się od nich podatku od odsetek (podatku Belki). Oprocentowanie lokat odpowiada 8 proc. dla lokaty 2 miesięcznej i 8,03  dla lokaty 3 miesięcznej, przy czym są to stawki, które odpowiadają oprocentowaniu.

kredyty, pożyczki, finanse,podatki, dotacjeKomentarzy: 0 Ranking kredytów - zwycięzcą BNP Paribas Fortis? 2011-04-27 BNP Paribas Fortis to bank z najbardziej uniwersalną ofertą dla klientów detalicznych. Drugie miejsce w rankingu pewnej porównywarki finansowej zajął Getin Bank, zaś trzecie - Allianz Bank

Oceny dokonano przede wszystkim na podstawie twardych kryteriów, takich jak np. wysokość opłat czy oprocentowanie poszczególnych produktów. Jednak pod uwagę wzięto też opinie o ofercie banków wyrażone przez użytkowników serwisu.

W zestawieniu sprzed trzech miesięcy.