Blog kuba1221

2006-02-13 Celta de Vigo - Villarreal 1:0
Bramka: F. Baiano (k) (38),
Deportivo Alaves - Malaga CF 3:2
Bramki: dla Alaves - C. Navas (sam.) (44), J. Aloisi (49), R.B. Diaz (56), dla Malagi - Duda (70), A. Hidalgo (90),

gent-del-barca blog

Sobie równych. Większą oglądalność maja tylko finały ME i Świata oraz finał Ligi Mistrzów jednak moim zdaniem tylko z powodów komercyjnych. Dla prawdziwego konesera futbolu żaden inny mecz nawet nie umywa sie do tego klasyku.
W tej chwili Barca jako lider ma 9 pkt przewagi nad Królewskimi i w przypadku zwycięstwa na Bernabeu nie oszukujmy się - zapewnia sobie mistrzostwo. Real aby mieć jeszcze szanse, aby zachować nadzieję na wygranie La Liga musi to spotkanie wygrać. Chociaż nawet to może nie dać w efekcie żadnego efektu. Dla obu zespołów liczy sie także prestiż i honor. Stąd tak wielka chęć zwycięstwa i mobilizacja w obu ekipach.
Nie oszukujmy się...nie będzie pory na sentymenty i poleje się krew. Real wygrać musi, Barcę choć.Jest już wyczerpany :D
Warta zauważenia jest też niesamowita walka o ostatnie miejsce...
gent-del-barca 2005-04-10 22:46:31 skomentuj (12)

Na ostatniej prostej...

Pozostalo 7 kolejek a Barcelonie wystarczy 5 zwycięstw aby mogła się cieszyć z kolejnego mistrzostwa Hiszpanii.

Levante(15) - Real(2) niedziela 19:00
Barca(1) - Getafe(12) niedziela 21:00

Typowac można do jutra do godziny 19.
POWODZENIA!!!
gent-del-barca 2005-04-16 13:32:13 skomentuj (12)
Po 2-0...

Barca i Real wygrały swoje mecze po 2-0 także sytuacja w tabeli pozostała niezmienna.

1. Deco 156 (10)
2. Bartek 153 (11)
Ojgeant 153 (6)
4. Kosa 146 (4)
5..

Krolewscy

Zespołu. Remis nie był z pewnością wymarzonym wynikiem dla kibiców. Jednak co się stało, to się nie "odstanie". Po dosyć ciekawym, lecz ostrym, obfitującym w kartki meczu padł wynik 1:1. Znowu Real źle rozpoczął mecz. Brak koncentracji kosztował "Królewskich" bardzo dużo, bo już w 11 minucie Iker Casillas musiał wyciągać piłkę z siatki. Jednak bramkarz Realu nie miał szans przy straconym golu. Ta bramka była dla napastnika Atletico pierwszą w karierze przeciwko Realowi Madryt. To się w końcu jednak musiało stać. 2 minuty po bramce żółtą kartkę obejrzał Cannavaro. Od 25 minuty Real zaczął nareszcie coś grać. Coraz składniejsze ataki prezentowali Królewscy, lecz brakowało jednego elementu- wykończenia. Jeszcze jedna sprawa..

Gol Argentyńczyka w barwach Realu Madryt! Cóż! Brawo Pipita!Strzelić swojego pierwszego gola w takim meczu to jest coś! Po bramce Real starał się wykorzystać gorszy moment rywala, lecz niestety nie udało mu się. Później były już tylko faule, faule i jeszcze raz faule. Pod koniec meczu czerwony kartonik obejrzał Fabio Cannavaro i nie zagra on w najbliższym meczu ligowym z Getafe CF. Skrót spotkania można ściągnąć z http://s006.wyslijto.pl/index.php?file_id=06915128291513750573&act=&down=&gk=ubezpieczenia

20. Levante 22 13 17 - 40

Komentarzy: 0 Real-Villarreal 2008-01-31 Niestety "Żółte Łodzie Podwodne" uległy "Królewskim" 3:2.W 9 minucie meczu Real objoł prowadzenie po strale Robinho,krótko trwała radość piłkarzy z Madrytu ,bo już w 16 min. meczu wyrównał Giuseppe Rossi. Do przerwy niewiele działo się na "Santiago Bernabeu'. Dopiero w 53 min. meczu prowadzenie (na nieszczęście Villarreal) objoł  znowu Real po pięknym sztrzale Robinho. Krótko kibice Villarreal czekali na wyrównanie bo.

5.Celta 26 45.

Sezonie Ajax zremioswał z Interem 2:2(do przerwy prowadził już 2:0). Nikt także nie spodziewał sie zwycięstwa Benfici w meczu z obrońcą tytułu-Liverpoolem. Rewanże już za dwa tygodnie. Oto komplet wyników:

REAL 0-1 ARSENAL(Henry)

PSV 0-1 LYON(Juninho)

BENFICA(Luisao) 1-0 LIVERPOOL

BAYERN(Ballack) 1-1 AC MILAN(Schevchenko)

CHELSEA(Motta-sam.) 1-2 BARCELONA(Terry-sam, Eto'o)

Piłka Nożna

Z Saragossy z tarczą. Zawodnicy Franka Rijkaarda pokonali gospodarzy dzisiejszego spotkania 2:1 i zmniejszyli dystans dzielący ich prowadzącym w tabeli z Realem Madryt do 5 punktów. Było to możliwe dzięki dość sensacyjnej porażce Królewskich, którzy ulegli na wyjeździe Betisowi Sevilla.

Następna.

Się "ciężkiego przewinienia" i określiła jego zachowanie jako "nawołujące do ekscesów". Chodzi oczywiście o słynne “Madrid, cabrón, saluda al campeón".

Do incydentu, za który Kameruńczyk poniósł karę, doszło w 2005 roku, po zdobyciu przez Barcelonę tytułu mistrza Hiszpanii, po zaciętej rywalizacji z Realem.