O czym chcesz poczytać na blogach?

Gęstość wody

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

Bez ich zgody. Zgoda uzyskana dobrowolnie na drodze zrozumienia problemu.

Korzyści z redukcji populacji Ziemian

Redukcja populacji Ziemian będzie sprzyjać przetrwaniu ludzkości, poprawie warunków egzystencjalnych i rozwojowi.

1. Dostęp do zdrowej, pitnej wody – im więcej osób będzie żyło na Ziemi, tym woda będzie cenniejsza i trudniejsza do zdobycia. Redukcja populacji pozwoli wszystkim obywatelom planety zaspokoić pragnienie.

2. Mniej konfliktów zbrojnych i w życiu codziennym każdego człowieka – duża liczba.

Międzynarodowego języka może być decyzja podjęta na forum ONZ lub na konferencji kończącej III wojnę światową (jeśli wybuchnie).

Inne gęstości

Czy ludzkość czeka przejście z trzeciej do czwartej gęstości? Takie pytanie otrzymałem. I tak i nie. Czwartą gęstość już dawno osiągnęliście, a teraz czeka Was przejście w piątą. Ale przejście to nie nastąpi gwałtownie ani nie zakończy się żadną wielką katastrofą dla istot „niedostosowanych” (mam na myśli masowe wymieranie).

Własną gęstość można zmienić.

Chodzący po wodzie. | O tym wszystkim co leży na wątrobie i nerki pogania.

Lubomino i Ornetę, obsługując swą sądowniczą działalnością ok. 42 tys. zamieszkałych w powiecie obywateli.

Gęstość zaludnienia w województwie warmińsko-mazurskim jest najmniejsza w Polsce i wynosi ok. 59 os/km2. Dla porównania, w województwie Małopolskim, jego gęstość jest druga w Polsce i wynosi 216 os/km2.

Tak jak każdy sąd rejonowy, także i sąd rejonowy w Lidzbarku Warmińskim posiada swój NIP , REGON, a także wydziały.

W wydziałach Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim zatrudnionych jest 7 sędziów.

Zwany był wówczas Perłą Warmii i Małym Wawelem.

Miasto jest ubogie nie ma już kina (Capitol), ale to nie powód by Sąd likwidować.

Ta Perła warmińska z Górą Krzyżową (146 m n.p.m) i ośrodkiem sportów zimowych z wyciągiem narciarskim (250 m), termalnymi wodami, nowoczesną mleczarnią, i całą infrastrukturą urbanistyczną, turystyczno-przyrodniczą, nad rzeką Łyną i jeziorami, obok rosyjskiej strefy wpływów w Obwodu Kaliningradzkiego nie jest bez znaczenia.

Chyba nie zdradzę tajemnicy jak napiszę, że mieszkańcami.

mama-mi-marudzi.blog.pl


Ok, poleciałam do sklepu, wiedziona potwornym instynktem pt.:"Naleśniki z dżemem"

Mama zrobiła Ciasto. Lekcja poglądowa się odbywała:
Ona: No to musisz mieć mleko jajka mąkę trochę soli i cukru.

Zmieszała wszystko.
Ja: A jaka to gęstość powinna być?
Ona: No widzisz gęstość jest najważniejsza. Taka jak śmietana taka do zupy. Najważniejsze żeby nie było za gęste, jak będzie za rzadkie to zawsze możesz dosypać trochę wody.
Ja: ?????
Ona: Dolać trochę mąki.
Ja:?????????????????
Ona: No wiesz dolać trochę wody.
Ja: I jak ja mam być normalna? Mam neurotycznego kota, znerwicowanego psa i ..
Ona: No co ?? No co ?? Uważaj bo Cie wydziedziczę!!!!
Ja:.

Opis układu słonecznego

Głównego. Jako kula gazowa nie ma właściwie wyraźnie zarysowanej zewnętrznej granicy. Z Ziemi widzimy właściwie jedynie atmosferę słoneczną, której najgłębiej położona warstwa - fotosfera - ma grubość rzędu kilkuset kilometrów. Poniżej fotosfery gęstość gazów stopniowo wzrasta, powyżej fotosfery natomiast rozciąga się do wysokości około 12 000 km chromosfera - warstwa bardzo rozrzedzonego gazu, który możemy obserwować tylko podczas całkowitych zaćmień jako czerwoną obwódkę o nieregularnym.Którą tworzy niezwykle rozrzedzony gaz o temperaturze około 2 000 000 K. Kształt korony jest nieregularny i bardzo zmienny.
W 1919 roku Jean-Baptiste Perrin stwierdził, że źródłem energii słonecznej są reakcje termojądrowe, prowadzące do przemiany wodoru w hel. Słońce składa się w 70% z wodoru, w około 28% z helu, zaś na pozostałe 2% składają się m.in. takie cząstki, jak CN, C2, CH, NH, NO2, i inne. Synteza helu z wodoru we wnętrzu Słońca sprawia, że helu tam przybywa, a wodoru ubywa. W miarę powstawania.