O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gęstość

blogownik.blog

Popularne słowa Teraz owe objęte opis znaczników. Tag ALT służy do bardzo krótkiego opisu pliku obrazu lub grafiki, a to co jest wyświetlane jeśli pozwolisz wskaźnik myszy się unosić nad grafiką. Te dni nie uważa się za ważne dla Teraz ek. Tag komentarza nigdy nie jest wyświetlana na stronie ciała, i jest wykorzystywany przez programistów i projektantów jako instrukcję lub przypomnienia do siebie o co ten odcinek kod HTML powinien robić; w przeszłości, niektórzy webmasterzy w ich dążeniu do promocji strony internetowej i wyszukiwanie ranking silnik używany do rzeczy słowo w komentarzach znaczników, ale teraz jest to generalnie przyznał, że główne Teraz ki zapłacić niewielki lub żaden uwagi do nich. 5. Gęstość słów Teraz owych. Każda Teraz ka ma własny preferencje co do tego, ile razy wyrażenie Teraz owe pojawi się na stronie, aby wskazywać na znaczenie tego wyrażenia Teraz owego (innymi słowy, w celu pomocy Teraz ki zrozumieć, co jest o stronie). Około 5 do 8 procent jest Rough Guide co do optymalnego poziomu. Nie przesadzaj, w przeciwnym razie będzie ona postrzegana jako spam lub słowa Teraz owe nadzieniem. Również użyć słów Teraz owych w pozycjach znaczniki H1 i H2. Istnieje tag H3, jak również, ale wątpliwe jest, czy Teraz ek przejmować się, że, jak to jest postrzegane jako mniej Ogłoszenia Usługi, Randki Kupię -Praca, Firmy, Zamienię Sprzedam - Nieruchomości widoczne na stronie, dlatego mniej.

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

Planetą Układu Słonecznego, a po Słońcu, Księżycu i Wenus - czwartym pod względem jasności obiektem na ziemskim niebie. Starożytni Rzymianie nadali mu imię swego boga światłości, będącego panem zarówno wszystkich bogów, jak i wszelkich zjawisk niebieskich. Jowisz okrąża Słońce po prawie kołowej orbicie w odległości ponad pięciokrotnie większej niż odległość Ziemi od Słońca (5,2 j.a.); jego średnia prędkość orbitalna wynosi 13 km/s, a okres obiegu wokół Słońca trwa prawie 12 lat. Chociaż masa Jowisza stanowi zaledwie tysięczną część masy Słońca, jest 318 razy większa od masy Ziemi. Średnica Jowisza przewyższa średnicę Ziemi mniej więcej 11 razy i wynosi prawie 143 tys. km. Średnia gęstość największej planety Układu Słonecznego jest więc czterokrotnie mniejsza od średniej gęstości Ziemi i równa się 1,3 g/cm3. Planeta szybko wiruje wokół osi niemal prostopadłej do płaszczyzny swej orbity: pełny obrót wykonuje w ciągu niespełna 10 godzin i jest to najkrótszy okres obrotu wśród wszystkich planet naszego systemu. Konsekwencją szybkiego obrotu jest stosunkowo duże spłaszczenie globu Jowisza: jego promień równikowy jest o 4200 km dłuższy od promienia biegunowego.

 Jedną z najbardziej intrygujących zagadek Jowisza jest to, że wypromieniowuje on dwukrotnie więcej energii, niż otrzymuje od Słońca. Nie znamy źródła tej dodatkowej energii. Mimo że skład chemiczny Jowisza.

Terroryzm

Brakuje im odpowiednich zabezpieczeń przed bezpośrednim atakiem uzbrojonych grup i zamachem za pomocą wypełnionych materiałami wybuchowymi samochodów. Ponadto wiele z nich, szczególnie na terenach bardzo zindustrializowanych, ma bardzo ograniczoną strefę bezpieczeństwa[13] .
Terytorium Europy jest szczególnie narażone na terroryzm atomowy. Pierwszą przyczyną może być ciągle stan spowodowany rozpadem ZSRR, obniżenie standardów bezpieczeństwa i ochrony obiektów i arsenału atomowego, zła sytuacja materialna osób dysponujących fachową wiedzą. Drugim czynnikiem jest rozbudowany system elektrowni atomowych i instytutów badawczych w Europie, co czyni go trudnym do obrony. Gęstość zaludnienia i stopień urbanizacji czyni terroryzm atomowy szczególnie niebezpiecznym i śmiercionośnym - przez to atrakcyjnym dla potencjalnych sprawców.


Nie ma dostatecznych dowodów by sądzić, że jakakolwiek (nie tylko europejska) grupa terrorystyczna posiada środki do przeprowadzenia ataku bronią atomową. Dysponowanie tak potężnym narzędziem terroru jest jednak bardzo kuszące, szczególnie dla grup nastawionych nie na zastraszenie przeciwnika i wymuszenie ustępstw, lecz na zadanie maksymalnych strat lub wywołanie paniki. Dla terrorystów europejskich użycie lub groźba użycia takiego środka oznaczałoby prawdopodobnie koniec ‘sprawy’, której.

Duchowa Inspiracja

I najważniejszym wytworem Rdzenia. To dla nich stworzona jest cała reszta. Autorka pisze, że za istotę uważa się każdy “drobiazg” jak i potęgę kosmiczną o ile posiada ona połączenie z Diamentowymi Siatkami Świadomości (DSŚ). Co ciekawe, pisze, istotą mógłby być także mechaniczny robot, gdyby udało się go podłączyć do DSŚ. Wszechświat, w tym kontekście, porównany został do wielkiego placu zabaw stworzonego po to, aby poddawać istoty edukacji, której celem jest tworzenie świadomości. Przy czym, zabawy dydaktyczne istoty muszą sobie wymyślić samodzielnie.

Kolejnym ważnym zagadnieniem są gęstości, których jest siedem. Z tego co zrozumiałem, gęstość jest fragmentem przestrzeni o odmiennych własnościach fizycznych. Poszczególne gęstości różnią się dosłownie wszystkim. Mają inne ilości wymiarów przestrzennych, zupełnie inne cząsteczki i inne panujące w nich zasady fizyki. Ciekawą informacją dla nas jest to, że nasz kosmos znajduje się na trzeciej gęstości a Ziemia jest bardzo mocno odizolowana od reszty Wszechświata, dlatego ludziom wydaje się, że istnieje tylko świat jaki postrzegają zmysłami fizycznymi. Nasz kosmos jest jednym z 35 na trzeciej gęstości.

Czytając książkę możemy się również dowiedzieć o podstawowym, źródłowym budulcu wszystkiego. Chodzi o fragmenty falowe, czyli najmniejsze,.

Melatonina.

Taką: wszechświat jest mniejszy, a zatem jest bardziej gęsty. W większej gęstości wszechświata przesyłanie impulsów elektrycznych, oddziaływanie polem elektromagnetycznym jest zdecydowanie łatwiejsze. Znaczy - im mniejsze odległości (mimo, że odległość się nie zmienia, to zmienia się względna dalekość obiektów), tym silniejsze oddziaływanie. Tym większe prawdopodobieństwo, że jakaś przeszłość mogła istnieć tak, że zdolności do kontroli oddziaływań takich właśnie funkcjonowało, oddziaływań za pomocą woli, a więc mózgu, a więc obiektu, który było-nie-było jest półtorakilogramową kupą mięsa w której prąd jest, a więc jest też pole elektromagnetyczne. Wyobraźmy sobie, że większa gęstość wszechświata powoduje, że większa ilość obiektów w przestrzeni działa jako wzmacniacze sygnału, bo przecież pole grawitacyjne może zmienić przestrzeń pola, a skoro może je zmienić, to znaczy, że można je wykorzystać tak, jak wykorzystuje się dziś pole grawitacyjne do zwiększania prędkości satelit wystrzeliwanych poza układ słoneczny. Jeśli pole grawitacyjne w przypadku większej gęstości mogło by działać jako wzmacniacz, i jeśli większa była by gęstość, a tym samym większa przewodność to i tym samym - efektywność zmian pola elektromagnetycznego indukowanego przez mózg. I tym samym jest to jakiś ~naukowy dowód na możliwość istnienia magii.

Gęstość zaludnienia

Wild Night

Samochodu… A jednak ta właśnie droga jest idealna. Żadnej dziury, koleiny. Gładka jak tafla lodu… No, może przesadzam. W każdym razie wygląda jak nowa.”
„Co sugerujesz?”
„Myślałam, że Rumunia to raczej niezbyt bogaty kraj, a tak zadbanej drogi to chyba nigdzie nie znajdziesz. Poza tym w Rumunii jest w miarę duża gęstość zaludnienia. A odkąd wyjechaliśmy z Sibiu i skręciliśmy w drogę zaznaczoną na mapce, nie spotkaliśmy nikogo.”
„Naprawdę jest panienka genialna.” Walter nie krył podziwu.
„Zupełnie nie zwróciłam na to uwagi…” Celes zaczęła wyglądać z zainteresowaniem przez szybę.
Alucard uśmiechnął się pod nosem..

RPA

Czas miejscowy: Warszawa 12.00, Pretoria 13.00
Główne miasta: Kapsztad, Johannesburg, Durban
Ustrój: republika
Głowa państwa: prezydent Thaba Mvuyelwa Mbeki
Gęstość zaludnienia: 35 osób na km2
Skład etniczny: Zulusi – 24%, Afrykanerzy – 10%, Soto– 17%, Kosa– 10%, Anglicy – 7%, Tswana– 6%, inni – 32%
Podział administracyjny: 9 prowincji (province): Prowincja Przylądkowa Północna (Northern Cape),.

Szwecja

— szwecja2 @ 2:35 pm

Örebro [œrə'bruː] jest miastem w regionie Örebro w środkowej Szwecji. Miasto zajmuje powierzchnię 1371,4 km². Liczba ludności wynosi 124 207, w tym 60 125 mężczyzn i 64 082 kobiet. Gęstość zaludnienia wynosi 91 osób na km². Na rok 2001 jest ono siódmym największym szwedzkim miastem.

at-dawn blog

Jakieś 10 metrów wolnej przestrzeni. A więc albo można było bliżej ustawić trybuny, albo tak pokierować tłumem, by rozłożył się szerszym szpalerem. to drugie było pewnie prostrze i pewnie byłoby lepiej przyjęte, zwłaszcza przez kolegę przeuroczego geja siedzącego za nas. Bo jego kolega utknął w tłumie na wysokości drugiego zestawu głośników i gęstość zaludnienia powodowała, że, jak to zgrabnie ujął jeden gej mówiący do drugiego " chuja nie miałby gdzie wcisnąć, nawet jakby chciał"....
A więc jak widać towarzystwo nam na trybunie dopisało. Chłopcy byli już wcześniej na koncercie w Berlinie, więc kiedy tylko zaczynały się pierwsze takty utworu my już wiedziałyśmy co to będzie za.

Gęstość wody

Plecak i walizka

W Laponii pełno. W miejscach bardziej popularnych wśród turystów trzeba je sobie wcześniej zarezerwować i opłacić, ale w tych bardziej dzikich i niedostępnych są zupełnie za darmo. Dlaczego?

W Laponii (fińskiej i szwedzkiej), która zajmuje prawie 300 tys. km², gęstość zaludnienia wynosi mniej niż 1 osoba na km². Gdyby to przenieść na Warszawę i Polskę, w naszej stolicy mieszkałoby 517 osób, a w kraju trochę ok. 318 tysięcy.

Dzięki małemu zaludnieniu Laponia ma bardzo słabo rozwiniętą sieć dróg. Właściwie jest.

Co mamy, znowu miałam te dziwne ataki, ale chyba się do nich przyzwyczaiłam, bo nie wspominam ich już tak źle. Cóż, jeśli nie możesz czegoś zmienić, staraj się z tym zaprzyjaźnić.

Pierwszy biwak był we wspaniałym miejscu. Idealnym. W życiu nie widziałam takiej wody. Zimna, bo zimna, ale jaka piękna!

kładka oparta o niebo

aggatka.blog

2005-05-20 19:52:02


Wiatr taki łagodny.. Lekko rozwiewa dziś moje włosy.
Kołysze moje myśli.
Melodia jest gdzieś tam w oddali, słyszę ją. Jest taka piękna.
Ptaki nawet zaczynają śpiewać. Te dźwięki są dziś takie głośne. Szum wody.. Cień, powieki, wiatr, amen.

Zasadzimy, zasadzimy ziarno, jednym błogosławi innym przyszłość wróży marną.

Bo moje życie jest takie piękne. Co z tego, że monotonia dnia codziennego jest obecna? Mimo to każdy dzień różni się przygodami.


O, o, o! Powiedz mi powiedz.

skomentuj (20)

Geograficzno-fizyczny kataklizm. 2005-05-25 20:52:06


-> Jak taka inteligentna osóbka jak ja mogła pomylić wzór na gęstość ? Shit.
-> W teście mat-przyr dwa zadania mam źle. Jedno geograficzne, drugie fizyczne dotyczące właśnie gęstości.
-> Notabene, testy były beznadziejne. Po co nam to ? Hihihi.
-> Rozprawka zajęła mi trzy strony A4. Co z.

erynia blog...

Robię głupie miny.

Śmiertelna prezerwatywa

Antykoncepcja. Trudny problem do przekazania. Najlepszy jest kalendarzyk, ewentualnie metoda Bilingsa, ale lepiej nie mówić o tym młodym dziewczętom, bo zechcą sprawdzić swoim wszędobylskim paluszkiem gęstość śluzu szyjkowego, co mogłoby im się za bardzo spodobać. I tragedia gotowa!

– Rozpowszechnianie prezerwatyw jako jednego z najlepszych środków antykoncepcyjnych to koszmarna pomyłka – mówi pani doktor. – Trzeba zdawać sobie sprawę,.Podaje przykłady zajęć, opracowuje konspekty. Mówi o trudnych pytaniach dzieciaków. Opowiada, jak kiedyś uczeń zapytał, co to jest seks oralny. Wybrnęła sprytnie przedstawiając problem obrazowo:

– Wyobraź sobie dziecko, że masz dwie szklanki czystej wody do wypicia, ale w jednej zanurzysz śledzia. Którą wybierzesz?

Koniec tej części kursu. Kursanci zbierają swoje notatki. Są wśród nich rysuneczki: jak powstaje człowiek? Pół serduszka od tatusia, pół od mamusi. Takie kardiologiczne zapłodnienie.