O czym chcesz poczytać na blogach?

Gessler

Świat w moich oczach - Onet.pl Blog

Nie wyobrażałem sobie nawet w najśmielszych snach, iż będę świadkiem tak bezprzykładnego zwalczania krzyża w Polandii pomimo, iż ta wiara jest mi w zasadzie obojętna, prędzej mi do agnoscytyzmu w rzeczy samej. Poniżej dramatyczny apel jednego z obrońców krzyża, źródło NIEZALEZNA.PL   


     Stoję już czwartą noc pod krzyżem pod pałacem prezydenckim. To czego tam doświadczamy, przechodzi granice wszelkich wyobrażeń. oto tylko ułamki tego, co dzieje się co noc: około 21:00 przychodzi ks. Małkowski i wspólnie ze zgromadzonymi tam wiernymi odmawiamy apel jasnogórski. Z pobliskiego Gesslera (wino, wódka, piwo wszystko za 4 zł) natychmiast przybliża się grupa około 60 osób, podpitych, z nową prowokacją. Wciskają się, między stojących tam ludzi i tubalnymi wrzaskami skutecznie zakłócają każde słowo modlitwy. Okrzyki są niewybredne: "precz z krzyżem", "zimny Lech na krzyż", "krzyż do kościoła", wszystko obficie pokraszone przekleństwami: k..., h..., pierd..., kut... i inne. Wrzaski nasilają się i łączą tak, że nie słychać ani jednego słowa kapłana. Od 23:00 do 9:00 Gessler jest tak pełen ludzi, że nie mieszczą się w lokalu. Niestety nie przychodzą do niego, ale... po odpowiedniej dawce piw, wódki i.

cobyeta

Ono i tak nas zaskakuje po swojemu.

Wiem to, bo przy każdym liście, przy każdym nadawcy przekonana była, jak i on, że to już będzie trwało wiecznie. Naprawdę tak myśleliśmy.

Przy mężu przestałam. Wychodzę z założenia, że co ma być, to i tak będzie. Ale cieszę się, że jest. Jest na swoim miejscu :)

22:26, cobyeta , dusza
Link
Rewolucje

Lubię "Kuchenne rewolucje" prowadzone przez Magdę Gessler.

Program pozwala mi przyglądać się walce z przyzwyczajeniami, pokazuje, jak bardzo tkwimy czasami w jakiś zachowaniach, w myśleniu i nie widzimy, że sami sobie tym szkodzimy. Gdy życie zaczyna być krzywą w dół zawsze i przede wszystkim sami jesteśmy temu winni.

Nie oceniam samej Gessler i jej dokonań, bo jej nie znam i nie miałam z nią nigdy do czynienia, nie byłam w jej restauracjach i chociaż opinie bywają różne, to nie ma to dla mnie znaczenia. Ja z tego programu wyciągam to, co ważne dla mnie.

Lubię ten program, bo ciekawie mi się obserwuje reakcje ludzi na:

krytykę, słuszną i konstruktywną.

Kolekcja autografów. Blog prawdziwej kolekcjonerki. - Onet.pl Blog
16 listopada 2011
Kate Walsh & Magda Gessler
Cześć. Dziś w skrzynce znalazłam dwa autografy, ale niestety oba są to PP.
Jeden jest ze studnia fanmail od Kate Walsh, która gównie jest znana z serialu "Chirurdzy", który uwielbiam i z "Prywatnej Praktyki", a drugi autograf jest od Magdy Gessler.

Przez cały tydz. nie chodziłam do szkoły, bo jestem chora i mam zwolnienie do końca tygodnia, ale jutro muszę się wybrać, bo mam sprawdziany i muszę odebrać bilety na "Przed Świtem".
Wczoraj wysłałam drugi list do Daniela Radcliffe, bo jeszcze nie dostałam odpowiedzi z pierwszego, a jutro wysyłam list do Ani Wyszkoni, bo też nie dostałam z pierwszego odpowiedź :(

117. Kate Walsh
 

118.Magda Gessler
 

Buziaki !
blairowax3.

kondel

kondel


Magda Gessler przekłada ślub 2011-03-27


Znana restauratorka planowała na wiosnę wziąć ślub ze swoim długoletnim ukochanym Wojciechem Kozerawskim. Niestety problemy zdrowotne narzeczonego Magdy, oraz napięty grafik spowodowały, że uroczystośc została przeniesiona w nie wiadomą przyszłość. Ostatnio Magda Gessler gości u nas na ekranach w każdą sobotę, w trzeciej edycji Kuchenny Rewolucji. Odcinki są ciekawe a Gessler jak zwykle miła i sympatyczna.


 

Skomentuj [2]

Witam! 2011-03-19

Akurat tak się złożyło, że mam chwilkę czasu aby napisać parę słów. Zastanawiacie się, o czym będzie ten blog? Już odpowiadam Będę się starała tutaj opisać najciekawsze plotki i romanse celebrities. Interesuje mnie wszystko! Co robią na co dzień. Gdzie spędzają czas wolny, z kim.

Smaki 100-licy

- za pozostałe napoje trzeba dopłacić.
Musicie pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika.


OBSŁUGA 
Posiłki przyrządzane są przez skośnookiego kucharza, kelnerką jest miła pani, jednak podczas naszej pierwszej wizyty w  Herezji trochę nam podpadła przynosząc wygazowaną i ciepłą Pepsi, za którą płaci się nie mało bo aż 5 z za butelkę 0,2. Napój został przelany do szklanek z butelki, która zapewne została otworzona już jakiś czas temu, a powinna być przyniesiona do stolika i nalana do szklanek przy nas ( Magda Gessler mnie tym zaraziła, no ale niewątpliwie ma rację). Mimo to przepyszne dania oraz sposób ich podania rekompensują wszystkie niedociągnięcia ciesząc oko i podniebienie. Palce lizać !


WNĘTRZE 
W restauracji jest ciemno i intymnie. Ściany zdobione są indyjskimi dekoracjami, klimatyczne lampiony dające światło punktowe wprowadzają tajemniczy klimat o indyjskim charakterze. Na środku lokalu znajduje się podwyższenie z metalu, gdzie siedząc w półlotosie ubrany w tradycyjne szaty indyjskie Tomek Osiecki gra ragi, czyli.