O czym chcesz poczytać na blogach?

Gerard pique

| LA FURIA ROJA | `(...) and when you smile, The whole world stops and stares for awhile(...)` | - Onet.pl Blog

Prezenty zasypywały mnie przez cały wieczór. Niezliczone pluszami, butelki z drogimi alkoholami i koszulki chłopaków z reprezentacji. Koszulkę z numerem „3”, którą dostałam od Pique od razu ubrałam i paradowałam w niej przez cały wieczór. Nawet nie przeszkadzało mi, że pod spodem miałam nadal sukienkę – a co tam! Nie jeden dałby się pokroić, żeby dotknąć jego koszulki, a ja dostałam ją na własność i to dodatkowo od niego samego. Koszulkę podarował mi również Xabi Alonso, Jesus Navas i Carlos Puyol. Zastanawiałam się co z nimi później pocznę, bo przecież we wszystkich na raz chodzić nie będę.

- Wyglądasz po prostu bosko… - Powiedział Gerard zachodząc mnie od tyłu. Uśmiechnął się do mnie i usiadł obok mnie na kanapie..

Zasypywały mnie przez cały wieczór. Niezliczone pluszami, butelki z drogimi alkoholami i koszulki chłopaków z reprezentacji. Koszulkę z numerem „3”, którą dostałam od Pique od razu ubrałam i paradowałam w niej przez cały wieczór. Nawet nie przeszkadzało mi, że pod spodem miałam nadal sukienkę – a co tam! Nie jeden dałby się pokroić, żeby dotknąć jego koszulki, a ja dostałam ją na.

imagine-my-perfect-world

Udowodnić, że chce, by było lepiej.

Biegał po sklepach całe przedpołudnie. Zachowywał się zupełnie jak nastolatek. Pierwsze wrażenie było jednak bardzo ważne. Największy problem sprawiła Pique chęć wyglądania dobrze, ale bez zdradzania, jak wiele czasu i starań na to poświęcił. Zdecydował się ostatecznie na to, co lubił najbardziej - niezobowiązujący luz. Ciemne jeansy, błękitny t-shirt i czarna koszula, leżące na.
Siostrą przyjaciela. Jest kimś więcej. Zdecydowanie.

Nastrojowa, choć chwilami może nieco zbyt patetyczna, muzyka Hurts wprawiła oboje w dość romantyczny nastrój. Zarówno, Carlota jak i Gerard, nie odczuwali obecności tłumu innych osób. Obydwoje także zauważyli lekką zmianę w swoim zachowaniu. Na pierwszy rzut oka wszystko było całkiem normalne. Coś się jednak zmieniło.

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód... - Onet.pl Blog

"pełną parą". Chociaż nie ma się czemu dziwić, uroczystość miała się odbyć pojutrze w małym jednak kościele na przedmieściach Barcelony, tuż obok plaży, na której po ceremonii miało odbyć się ognisko w gronie znajomych. Dziwne? Gerard nie chciał zapraszać rodziny, miała to być mała kameralna uroczystość wyłącznie ze świadkami. Tak więc miała gościć na niej nasza szósta. Zaida i Miquel mieli zostać pod opieką Thiago i Jonathana, aż się bałam na samą.Się tak nie czułam.[..]
- Musimy polecieć do Hiszpanii, bo mój przyjaciel się żeni a jestem świadkiem
- Gerard? - zapytała na co on przytaknął głową
- A wiesz, że będę chrzestnym ? - powiedział dumnie
- Czyżby pan Pique był tatusiem
- Dokładnie - dodał
- A wiesz, że ostatnio wysłał mi dziwnego sms?
- Gerard?
- Tak, napisał, żebym powiedziała Caroline, żeby przyszła na kolację do Cafe Rosa
- Może się pomylił - zaśmiał się - on.

Creer En Ti Mismo - Onet.pl Blog

Wraz z Carlotą pozostałyśmy z tyłu, jednak szybko ich dogoniłyśmy, a kiedy stanęłyśmy obok, dwóch mężczyzn odruchowo odskoczyło od Cesc’a. Obaj zmierzyli mnie wzrokiem, co nieco mnie skrępowało, ale po chwili wysoki Gerard Pique podszedł do mnie, obdarzył mnie ogromnym uśmiechem i pocałował w policzek mówiąc:

-Cześć,jestem Gerard.

"Miłość po prostu jest. Bez definicji." - Paulo Coelho. - Onet.pl Blog

       Kiedy znalazł się pod kliniką, zobaczył tłum fotoreporterów. Zdążył wysiąść z samochodu, a oni się na niego od razu rzucili.Pytali co z Gerardem, jak to się stało, że operacja się nie powiodła. Był w szoku, że już wyszło to na jaw. Ochrona widząc zachowanie tłumu, utorowała drogę piłkarzowi do wejścia.

Liczbą.Tego wieczoru klub był zaszczycony przyjąć całą reprezentację Hiszpanii. Ot tak, po prostu postanowili się spotkać i zaszaleć. Odpocząć od klubów, żon i kochanek. Pośród tego tłumu siedział sam David Villa i Gerard Pique. Jeden opijał narodziny pierwszego dziecka, a drugi uwolnienie się od swojej dziewczyny.Gery stwierdził, że tak naprawdę jej nie kochał, była zabawką. Zwykły 20letniszczeniak nie może kochać tak naprawdę, czyż nie? W taki sposób.