O czym chcesz poczytać na blogach?

Gerald ford

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Był cudzoziemcem.

Kissinger, od lat na wierzchołku amerykańskiej polityki zagranicznej, kontrolował także służby zajmujące się bezpieczeństwem Ameryki.

Przez cały okres od 1969-1979 karty w polityce zagranicznej USA obok Brzezińskiego, rozdawał Henry Kissinger, twórca polityki détente, doradca ds. bezpieczeństwa w gabinecie Richarda Nixona i sekretarz stanu u Geralda Forda. I tak jest do dziś, gdzie jako architekt polityki wschodniej administracji Obamy, jest jego uchem i okiem.

Jednak okazuje się, że Kissinger ma zażyłe, żeby nie powiedzieć przyjacielskie stosunki z Putinem.

A teraz trochę o przeszłości Kissingera.

Otóż współpracujący z CIA i brytyjskim MI5, zastępca szefa wywiadu PRL pułkownik Goleniowski,.

Grypa666's Blog

Wybuchła epidemia tej odmiany choroby. Rząd opracował szczepionkę, a miliony ludzi ustawiły się w kolejkach, by ją dostać. Epidemia pochłonęła życie ponad trzydziestu osób. Tylko jedną zabiła choroba. Większość najprawdopodobniej umarła od szczepionki (…) >całość

Temat kontrowersyjnych szczepionek z 1976 roku, kiedy to ówczesny Prezydent USA Gerald Ford dzielnie podwijał rękę aby pokazać Amerykanom, że i on się nie boi, poruszony został 3 lata później w ogólnoamerykańskim programie telewizyjnym sieci CBS “60 Minutes”.  Rząd USA już wtedy zadecydował, że każdy Amerykanin powinien zostać zaszczepiony, 46 milionów Amerykanów się zdecydowało, a kilka lat później ok. 4 tysiące z nich.

Historia est magistra vitae... - bloog.pl

9 sierpnia:

1942 - Niemiecka 1. Armia Pancerna dociera do pól naftowych u podnóża Kaukazu i zdobywa Majkop;

1945 - Zrzucenie bomby atomowej na Nagasaki;

1974 - W wyniku afery Watergate prezydent USA Richard Nixon, jako pierwszy w historii zrzekł się urzędu, dotychczasowy wiceprezydent Gerald Ford został 38. prezydentem USA.

 

„Głupi Jasiu, Głupi Jasiu,
Rozumiałeś mowę ptasią,
Ale więcej już rozumiesz dziś:
W baśniach śpią prawdziwe dzieje;
Woda Życia nie istnieje,
Ale zawsze warto po nią iść.”

 

Gwiazdy

Słowa. Freestyle na tym polega hip hop. W tradycyjnej portugalskiej muzyce fado występuje coś podobnego cancoes desafios, polegające na spontanicznym śpiewaniu. Starasz się sprowokować inną osobę na scenie. Pojawia się mnóstwo kolokwializmów żeby to robić dobrze, musisz znać język". Pewnej nocy występując w klubie Lee's Palace w Toronto została zauważona przez Geralda Eatona, który stał się jednym z najważniejszych "pomocników" przy tworzeniu jej pierwszego debiutanckiego krążka Whoa, Nelly!, który nagrała na zlecenie DreamWorks Records. Jej styl to mieszanka gatunków i kultur, dzięki temu, że w młodości Furtado mieszkała w dzielnicy w której mieszkali emigranci z Afryki, Europy i Azji.
Polskie) przestała chodzić do szkoły ze względu na karierę. Od tamtego czasu ma indywidualny tok nauczania.
 

Komentarzy: 0 Aschley Tisdale 2009-01-21

Biografia 


Ashley Michelle Tisdale (ur. 2 lipca 1985 w Deal, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka [1]. Sławę przyniosła jej rola Sharpay Evans w musicalu High School Musical. 6 Lutego 2007 ukazała się jej pierwsza płyta Headstrong. Pracowała w agencji Ford Model wraz z Mischą Barton i Lindsay Lohan. Jest młodszą siostrą Jennifer Tisdale.