O czym chcesz poczytać na blogach?

George michael last christmas

LISTY


Niewątpliwie nadeszło lato, tutaj też George Michael zawodzi, jak co roku "Careless whispers" (po obecności "Last christmas" w radio rozpoznaję nadejście sezonu zimowego), żar z nieba, w starbucks rośnie sprzedaż frappucino, a ja wpadam w panikę kiedy widzę się w.

Please, be my guest...

- widnieje na ramce na lodowce w kuchnii. W srodku odpowiednie do tego zdjecie. Teraz tylko juz nie wiem czy, aby na pewno wlasciwe.
Takze szkaltulka "moje zaufanie" nie szybko padnie komus w rece.

Poza tym.Na uspienie tych bolacych mysli otwieram tylko jedne drzwi w mej glowie. Zza nich slychac "Last Christmas" George'a Michael'a i moje zycie rodem z tego video. Wiem, wiem, mamy czerwiec, ale juz za pol roku...

Poki.

Co na to Hemingway

Przesłaniu, tak jak cała idea nurtu, którego Lennon był członkiem, ale w sumie na święta jest ok. Lepsze to niż George Michael i ta durna piosenka "Last Christmas". Trzeba być zdrowo pojebanym, żeby cos takiego nagrać i jeszcze bardziej jebniętym, żeby to puszczać na święta. Chyba, że chce się te.

anggell007.blog

Wódki dwie
Pobiegnę po kieliszki
Ksiądz lubi napić się

O szczęście niepojętne ksiądz wypił flaszki dwie
Sprowadzę go po schodach, bo sam wywróci się

Ksiądz wziął do ręki kredę napisał K+M+BKolędę! Widziałam przy tym minę George Michaela jak zieleniał zazdrości bo przy naszej "górniakowej kolędzie" jego "Last Christmas" to Azerbejdźan przy Ameryce! Ale dosyć gadania o tym jakich mamy wspaniałych rodaków! Wiecie jeszcze co.