O czym chcesz poczytać na blogach?

George martin

pauloos

Zostało nam około 100 stron "Amerykańskich bogów" do przeczytania. To znaczy że Marti leży do góry brzuchem i słucha jak czytam na głos;) W następnej kolejności czeka George Martin.

18:15, pauloos
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14.

przyjemnostki

16 Responses to “Starcie królów” George R.R. Martin

 • viv 22 Kwiecień 2011 o 16:15

  Ja też jestem w gronie “przed Martinem”. Ale planuję:) Tylko – zanim nabędę – chcę przeczytać trochę z tego, co już nakupowałam, bo mam coraz większe wyrzuty sumienia, że gonię za nowymi (dla mnie) książkami, a kupione kurzą się na półkach

 • daleko od domu....  Idziemy sobie z Kasią o 12 w nocy z pracy, Kasia coś zawzięcie opowiada. Mija nas jakiś obcy facet i mówi "Good night". Ja: "Kasiu czy ty znasz tego pana??"

  Idziemy dalej, pod "Parish Saint George's Church" kręci się grupka pijanych anglików. Jeden (z małym rowerkiem): "You want a lift?"

  Pracujemy (znaczy ja) w Chorley do 22 i czekamy ok pół godziny koczując pod bramą na busa bo kogoś tam jeszcze.
  - Co ty sie go tak boisz?
  - Ja sie nie boje ja sie tego brzydze! Jak można mieć k... tyle nóg?!?

  Stróż wyjeżdża na rowerku (nawet stróże nocni wyjeżdżają wcześniej niż my)
  Stróż: Good night
  Martin: See you morning

  Siedzi Martin i Tereska. Martin jest litwinem jakby co.
  Martin do Tereski: Co Martin?
  Tereska do Martina: Co Tereska??

  My jako Re-pack obstawiamy całą jedną linię. Chwilowo linia stoi i.

  "Ja kocham ciemności jasność, czarny blask tylko widzę i jestem... W każdym ruchu twych skrzydeł." - Onet.pl Blog

  Nie było tłumów - to i lepiej, bo Goś mogła spokojnie robić sobie zdjęcia. W końcu dobiła godzina 20 i na scenę wszedł pierwszy support - który był gitarzystą Tarji. W dodatku był też murzynem. Napabde. I wyznał nam pewną złotą zasadę: "Fuck George Bush!", co wywołało wśród publiczności niemałą radość. Murzynek trochę nam pośpiewał i dał popis swoich umiejętności gry na gitarze - nawet posunął się do pokazania nam pewnej magicznej sztuczki: grania na gitarze zębami! A tak oto.Zwany Doug Wimbish:
   

  Później na scenę wszedł Martin Kesici, który znany jest m.in. z pięknej piosenki wykonywanej w duecie z Tarją "Leaving You For Me". Śpiewał cudnie, jednak każdy z nas czekał z niecierpliwością na gwiazdę wieczoru. Kiedy Martin oznajmił, iż zaśpiewa właśnie słynne,.