O czym chcesz poczytać na blogach?

George jung

schludny blog

Nie słuchają stockholm monsters (to jest odkrycie,!!), ani tym bardziej public enemy.
tcz. m. eliade, dziennik emigranta, niebywałe, niebywałe. odkrycie: poczytać książkę niezobowiązująco, też byłabym zapomniała, jak to się robi. na razie spędzam niespieszne i pogodne dni u mojego taty, niezmiernie pozbieranego i zrównoważonego człowieka, który podrzuca mi teksty o jungu - na dzień dobry.


schludny 2005-07-19 12:10:48
skomentuj (5)


kate bush vs george bush

ts. esg, tcz. proust (a jednak)/ herta mueller, król kłania się i zabija
we śnie poobijałam sobie większość kości, ale to nic, pomyśl o innych: w mtv dziś jessica simpson powiedziała, że złamała sobie nerkę. u rodziców: pies dostał najprawdziwszy psi domek, do którego wejście właśnie spożył, jest kompletnie bezlitosny. i reisefieber,.

Hitsuzen

Mi Nyu (Główna bohaterka. Od pierwszych chwil ją polubiłam. Jest przesłodka ^_^)

Lee Hong Ki jako Kang On Yu (Jeremy)( „Pan pomarańcza” i „ Drugi Ryuuk” – tak go nazywałam- zawsze mający dziwnie porównania i jeszcze dziwniejsze myśli blondynek ,ciągle jadł jabłka :) Miał psa o imieniu Angelina joile i był naprawdę pocieszna postacią)

Jung Yong Hwa jako Kang Shin Woo( „Mr. najs gaj – miły, PRZYSTOJNY, pomysłowy, cierpliwy , ma świetny głos .Trzymałam za niego kciuki ale oczywiście znowu , tak jak w Coffee Prince Choi Han Sung oppa , mój ulubieniec dostał kosza od głównej bohaterki :/. Okropnie mi przypominał Mickiego z DBSK)

HOT SHOT

Dramka Tajwańska. Jeszcze jej nie skończyłam.

Chwile się nie nudzi. Plusem jest także muzyka – przede wszystkim wpadający w ucho „SUPERMAN” Nese Ni. Ten utwór chodził za mną ładne parę dni.

 • Obsada:
 • Jerry Yan jako Dong fang Xiang (robal)
 • Luo Zhi Xiang jako Yuan Da Ying (prosiaczek)
 • Zhou Cai Shi jako Zhan Jie Er
 • Coco Jiang jako Li Ying
 • Wu Chun jako Wu Ji Zun
 • George Hu jako Wu Ji Wei
 • Gu Bao Ming jako Li Zi Ping
 • Michael Zhang jako Can
 • Zhang Yan Ming jako Du Fei
 • Lin Bo Yan a jako Qi Xiao Yun
 • Lin Qi Tai jako Qi Xiao Yu

Z ważniejszych info:

-Pochwalę się(lepiej późno niż wcale)dostałam ręcznie robiony brelok od Shimizu-san. Uwielbiam go- jest cudny ^_^

sociomania

Na braku definicji artysty. Kim jest w jej świetle artysta, czyli ten, który decyduje co jest sztuką a co nie? Czy aby być artystą wymagane jest jakieś wykształcenie, uznanie jakiegoś gremium? Czy artystą może nazwać się każdy kto czuje wenę do tworzenia?

   Do definicji Mandelbauma; ze względu na wspomniany przeze mnie defekt; wnosi poprawkę George Dickie. Dickie wprowadza szerokie pojęcie świata sztuki (artworldu). Artworld to cały system sztuki czyli artyści, galerie, krytycy i teoretycy sztuki a w dużej części też nabywcy sztuki, którzy muszą zaakceptować jakieś dzieło aby to zyskało miano sztuki. „Instytucjonalna definicja Dckie'go nakazuje zaliczać do sztuki wszystkie te wytwory i działania, które.

Słów, możliwość przesyłania kopii tekstu innym użytkownikom, zaznaczanie wybranych fragmentów, dodawanie własnych notatek i odtwarzanie multimediów. Elektroniczne wydanie „Gazety Wyborczej” dostępne jest również w wersji dźwiękowej, umożliwiając korzystanie z tej usługi osobom niewidomym, co stwarza prasie zupełnie nowe możliwości.” [ M.Piechocki]  Bohdan Jung wskazuje na jeszcze jedną ważną funkcję, dzięki, której Internet wyprzedza prasę; chodzi o portale internetowe, które uczą się zainteresowań internauty i dostarczają mu jego „spersonalizowaną” wersją strony portalu. Użytkownik może na przykład „zamówić” sobie na stronie głównej portalu informację o giełdzie i kursach walut a.

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

 • Wolne myśli

  Nauka jest sztuką tworzenia zręcznych iluzji; głupcy w nie wierzą lub polemizują z nimi, mądry człowiek zaś napawa się ich pięknem, zdając sobie jednocześnie sprawę, że są to stworzone przez ludzi zasłony, za którymi kryje się mroczna otchłań nieznanego. /C.G. Jung/
 • Pedro Juan Gutiérrez

  - Widzisz wszystko w czarnych barwach, bo wszystko jest nie tak. Dotknął cię ten brud, aż do obrzydzenia. Absolutnie wszystko jest zanieczyszczone. Musiałbyś być opóźniony umysłowo, aby czuć się z tym dobrze.
 • Kony 2012 r. jest adresowana wyłącznie do emocji. Chodzi o sympatyzowanie z twórcą filmu, pokazującym wstrząsające obrazy afrykańskich dzieci w bólu, w nędzy i rozpaczy. Następny punkt zwrotny: Joseph Kony jest przyczyną tego wszystkiego. Nie wieki eksploatacji i dewastacji przez zachodnie siły w Afryce, które prowadzą do chaosu, bezprawia i ubóstwa. Nie, to Kony. Ten drań. George Clooney jest naprawdę wściekły na niego już teraz. On nawet o tym tweetował.

  Kolejną strategią marketingową jest odwołanie się do najniższego wspólnego mianownika. Innymi słowy, aby dotrzeć z wiadomością, trzeba zwracać się do publiczności tak, jakby robiły to dzieci. Kony 2012 robi to idealnie, absurdalnie wręcz upraszczając.