O czym chcesz poczytać na blogach?

Geografia na czasie 1

Opowiesc o tym co tu dzieje sie naprawde

Do szkółki (z lenistwa/ bo miałam pisać sprawdzian z geografii/ bo jestem chora :/). Mieliśmy jechać do Wrocka, ale sie nie udało :( szkoda, kiedy indziej... Wogóle siedze w domu cały czas, ale nie szkodzi bo sie nie nudze :D Oczywiście siedze na necie i męcze ludzi (*czytaj Łukasza (dziwne że mnie jeszcze nie zablokował :D)... miałam iść dzisiaj na lodowisko, ale."fajna". Lol czyżby mistrzu taekwondo?? No ale nie chce mi sie o tym (nim) pisać :D Dobra mam faze i nie moge się wysłowić. Dobra wiadomość: sprawdzian z geografii został przeniesiony na piątek... pianie... nie to żebym była kujonem, ale sie ciesze :D No i ocenki wystawione i nie jest tak źle :P( nie, ja znowu o szkole nawijam). No dobra nie przynudzam więcej... pzdr....


<=Lucia forever=>


skomentuj (5)

2005-01-18 18:55:13 Nie mam pomysłu na temat :)


Moje życie jest zajebiste! Nie wiem czemu, ale jestem.

Love change my history - Onet.pl Blog

Te dwa dni, więc Lena miała spokój. Jednak nadszedł nieubłagany piątek i lekcja geografii na której miała przestawić referat. Swoje referaty przedstawiły już 4 pary. Przyszła kolej na Lenę i Billa. Lena zaczęła czytać referat ze swoim zakończeniem.

- Praca wspólna rozumiem? – zapytała nauczycielka, kiedy Lena skończyła czytać.

    Po czym usiedli do ławek. Zostało jeszcze 20 minut lekcji. W tym czasie jeszcze kilka prac z klasy zdążyło przeczytać swoje prace. Zadzwonił dzwonek. Lena nie spiesząc się ostatnia wychodziła razem z Kiarą gadając o nowych trikach na desce. Gdy.

            Droga do domu Billa minęła szybko, ponieważ chłopak mieszkał zaledwie dwie ulice dalej, więc na desce trwała zaledwie 10 minut. Lena wzięła deskę do ręki.Podeszła do drzwi i niepewnie zadzwoniła dzwonkiem. Po chwili drzwi otworzyły się.

Musieli się dogadać ze sobą.

Bill: Niestety.

Lena: O czym Wy mówicie?

Bill: A o tym skarbie, że dzisiaj na geografii na którą nieraczyłaś się zjawić pani zaplanowała, że uczniowie w parach będą przygotowywaćreferat. I uwierz, że to akurat  Ciebieskarbie spotkał.

†Każdej nocy modlimy się o bezpieczny, spokojny sen† - Onet.pl Blog

Nie jestesmy bliźniaczkami Olsen, ani żadną Fioną czy też Shrekiem. Tak jak każdy z Was jesteśmy osobami śmiertelnymi z sercem i uczuciami.
-Blog nie jest ocenzurowany, więc napewno padnie trochę niemiłych słów- zwłaszcza gdy notka bedzie pisana pod wpływem emocji:) A pisana jest praktycznie zawsze;]
- Nie BiERzeMy udziaŁu w żADnych dennych konkursach.

I Sen o Wiktorii)

To już siódmy dzien nauki bez przerw....

Kolejny 28;-)

Dzisiaj mija 1 miesiac od kupna pierwszych" oddzielnych gitarek, także już tylko 3 miesiące do niestety naszych 17 urodzin ,a dwa do Festiwalu:D

A w Poniedzialek.

Zakochani są wśród nas;p

Ta miłość, ostatnimi czasami trafia każdego....teraz lecą pokolei, nasze kochane dziewczynki, z naszego równie kochanego zastępu (najpierw Brzozuś, teraz Grzybuś:*-Już wcale nie myślimy, ze Grzybki.

Zacząć zaglądać do książek;-)

- Ćwczyć regularnie grę na gitarze ( bo narazie jakoś nam to nie wychodzi;)

- schudnąć 2 kg;-)

- nie jeść tyle słodyczy!!!

- Przyłożyć się do przedmiotów które sprawiaja nam trudności ( Ruski, Geografia)

- Skracać siedzenie na komputerze do godziny.

So live...

Wspaniały jakże tort. Z 16 świeczkami, ktore ledwo się na nim zmieściły heh. Dobry torcikoplacek mniam! i dostałam prezencik i wogóle. Fajnie. Jedne z lepszych urodzin jakie w ostatnim czasie przezyłam. :) Idę uczyć się z historii bo jest możliwośc że mnie zapyta. Jedna na dwadzieścia dwa ale jest!

5

wtorek, 26.stycznia.2010, 21:52
Tak. To już piata notka. żadko dochodze do tego poziomu. Może zagrzeję tu na dłużej.
Szablon taki sobie. Już mi się znudził. Ale to nic. Zmienię. Nie problem.
jutro wielki dzień. A może i nie wielki. Może całkiem malutki. Taki tyci. Nie.
Kocham je!!
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

4

poniedziałek, 25.stycznia.2010, 11:23
Wczoraj miałam wenę. Wieczorem. Mogłam wtedy napisać.
Gdy usłyszeli że ma wadę serca. Dziękuuję im z całego serca za to że mnie nie zostawili. Tak.
Dzien uważam za udany nie zwracając uwagi na to ze miałam w planach naukę z geografii na czwartkowy sprawdzian o wyżynach południowowpolskich. Dobrze ze chocviaż wiem z czego ma bycf ten sprawdzian. kocham cię Moniu! wiem że to czytasz! Jesli ktoś jeszcze tu.