O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Geneza

Blog esiaaa

Do mieszkanka, Ania i Kasia, zwarte i gotowe, wyartykułowały na mój widok :”No nareszcie!!” i poszłyśmy... Aga miała dojechać później.
Po drodze do klubu spotkałyśmy sapera, Maćka, Emily i Kena. Minęłyśmy ich jak mieli przechodzić przez tory, na których trza skręcić w prawo jeśli chce się dojsć do genezy (tudzież armagedonu)i my, doskonale zdając sobie z tego sprawę, zamiast tam skręcić w prawo, to wielce zadowolone że Ken odezwał się do nas ”How you doin”, co zrobiłyśmy? Oczywiście poszłyśmy prosto... I to dobry kawał tak przeszłyśmy dziwiąc się, że ta geneza jest tak daleko, przecież nigdy tak długo nie szłyśmy. I kurna... gdzie te tory?! Dopiero po jakichś 10-ciu minutach błądzenia skapnęłyśmy się, że przecież tory już mjijałyśmy dawno temu i musiałyśmy się wrócić. Ania to skwitowała: ”Ale zbłaz...” i nie kazała nic o tym Adze wspominać, nie wiem zresztą czemu, bo my się z Agą ciągle tak błaźnimy.
No ale, koniec końców, dotarłyśmy jakoś do tej genezy i akurat jeden jedyny stolik nie był zarezerwowany, bo na lożę nawet nie było co liczyć. A co do Agi, to niestety nie dojechała... Wysyłała sfrustrowane smsy, że nic.

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

Laboratoryjnych wielkość termo genezy po posiłkowej po zjedzeniu właśnie tych różnych węgli. Sposób badania wydaje się być wielce naukowy i niepodważalny merytorycznie, przynajmniej nie przez Pepsi.
Podsumowując.
Poziom termo genezy po posiłkowej różnił się znacznie po spożyciu różnego rodzaju węglowodanów w diecie. Dlatego wysnuto wniosek, że rodzaj węglowodanów w diecie ma poważne konsekwencje dla wielkości energii pozyskiwanej z pożywienia i równowagi makroskładników. Przy czym stwierdzono, że po posiłkowa termo geneza jest wyższa po spożyciu fruktozy lub sacharozy w porównaniu z glukozą.
Instytut Fizjologii Uniwersytetu w Lozannie, Szwajcaria, L Tappy i E Jequier , opublikowali w 1993 roku badania. Że spożycie substancji odżywczych zwiększa wydatek energetyczny powyżej podstawowego tempa metabolizmu. Potwierdzili tezę, że spożycie fruktozy powoduje większą termo genezę niż sama glukoza. Wysnuto nawet wniosek, że duża termo geneza fruktozy odpowiada za ogólną termo genezę organizmu. U osób otyłych i chorych na cukrzycę nie insulinozależną obserwuje się spadek glukozy we krwi.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  O tej szkodliwej szczepionce
 • Szczepionka HPV garść informacji. Korupcja w medycynie, big pharma, lobby szczepionkowe
 • Szczepionka na pneumokoki i grypę. Grzechy firm farmaceutycznych i rządów
 • Szczepionka przeciw polio, krztuściowi, rózyczce, grypie – szkodliwość
 • Szczepionki wywołują padaczkę u dzieci zarażonych cytomelagią
 • Tekst o szkodliwości szczepionek
 • Trybunał międzynarodowy dla mafii farmaceutycznej
 • Zanieczyszczenia szczepionek. Mówi były pracownik farmacji – szokujący tekst!
 • Zwolennicy chorych pomysłów finansują szczepionki – geneza zła
Długa droga w stronę marzeń

Celu. Ponieważ nie ma jednoznacznie dobrych i jednoznacznie złych cech charakteru, czasem jestem piątym kołem u wozu moich bliskich, a czasem wręcz przeciwnie - całym wozem, który może ich podwieźć.


   Zaczęłam od genezy, a skończyłam na sobie. Cóż za egoizm. Tak dawno nie pisałam i mam w sobie tyle pomysłów, że nie wiem od czego zacząć. Moje palce chcą pisać tysiąc rzeczy na raz, tak, że z trudem je opanowuję. Na wszystko przyjdzie jednak czas. W pierwszym tekście chciałam napisać tylko o tym, skąd wziął się sam pomysł założenie bloga. Prawdziwa, pierwotna geneza sięga pewnie dzieciństwa, kiedy to mama czytała mi bajki, uczyła mnie mówić, potem zaszczepiła we mnie miłość do książek i do samodzielnego pisania. Z czasem pasja ewoluowała, pisywałam wiersze, opowiadania, rymowanki, później przyszedł czas szkoły, można się było wykazać na lekcjach, konkursach, kółkach. Jakoś to leciało. Ostatnim, najsilniejszym impulsem do założenia bloga było odejście z pracy. Wiąże się ono z szeregiem innych, niedrugorzędnych decyzji (jak np. rzucenie pierwszych studiów na rzecz drugich - kulturoznawstwa, w którym odkryłam nagle powołanie, zakochałam się i jestem tak.

Witamy w Piekłach, panie przodem


Inne kosmogenezy >> środa, 29 marca 2006 20:52:38
Tak... Doszliśmy do końca okresu archaicznego, czyli absolutnie nieudokumentowanego. To, co przedstawiłam w poprzenich notkach to koncepcja platinopoliska (jakby się ktoś nie zorientował, Platinopolis to jedno z większych Piekieł, położone na piątym kręgu, w 21 nomie, o geografii na dole), najbardziej rozwinięta, aczkolwiek nie jedyna. Zanim przejdę do udokumentowanej części historii, przedstawię pokrótce pozostałe teorie:

a) geneza tarvisska – najbardziej naukowy, oparty na rzekomych dowodach, cieszący się sporym uznaniem w dziewiątym nomie piątego kręgu. Opisuje kolejno etapy chaosu, z którego wyłania się pierwotny ogień, a z niego reszta wszechświata. Potem następują czasy, kiedy ład walczy z resztkami chaosu, objawiające się następującymi po sobie epokami lodu i ognia. Na końcu z chaosu wyłoniły się daimony – duchy zniszczenia i Smoki – duchy tworzenia oraz bogowie – duchy równowagi. Według tej legendy ludzie i inne rasy powstały z siedmiu błogosławionych myśli Smoków, obrazujących siedem głównych cech –.

Anty-Doradca

   Autor(ka):
   antydoradca
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 czerwca 2009 11:43

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „Wg Open Finance "Rodzina" zakłóca?”
   • Dodaj komentarz do wpisu „Wg Open Finance "Rodzina" zakłóca?” i/lub któregoś z (4) komentarzy

Archiwum

 • Czerwiec 2009
 • Lipiec 2009
 • Sierpień 2009
 • Październik 2009
 • Listopad 2009
 • Grudzień 2009
 • Marzec 2012

Ostatnie wpisy

 • Anty-Doradca - reanimacja
 • Geneza doradcy
 • O tryptyku niedokończonym

Geneza planety małp

Przed srebrnym ekranem ...

Przygłupiego Eddiego Murphy w ‘Księciu w Nowym Jorku’?

W czarnej komedii ‘Burke and Hare’ to ‘coś’ nazywa się Andy Serkis, znany jako Gollum, King Kong, a ostatnio Caesar z ‘Genezy Planety Małp’. Mimika i niesamowity głos tego pana, obraz XIX-wiecznego Edynburga, duża doza humoru oraz piękna Isla Fisher dają w efekcie wariacką mieszankę, którą oglądało mi się dość przyjemnie. 6.5/10.

gucio.mblog.pl - mBlog

Peter Sagan z włoskiej grupy Liquigas wygrał 68. wyścig kolarski Tour de Pologne. Wygrana zapewnił sobie drugim miejscem na mecie ostatniego etapu w Krakowie. W klasyfikacji generalnej wyprzedził o pięć sekund zeszłorocznego zwycięzcę Irlandczyka Daniela Martina. Tryumfatorem ostatniego etapu, po finiszu z peletonu, został Niemiec Marcel.Piąty remis. W półfinałowym meczu o finał z Wenezuelą o rozstrzygnięciu zadecydowały rzuty karne. Te skuteczniej wykonywali piłkarze Gerarda Martino.
WIDEO: "Geneza planety małp" w dwóch spotach
W sieci pojawiły się dwa nowe spoty promujące film "Geneza planety małp". Klipy znajdziecie poniżej: [webVideo][/webVideo] [webVideo][/webVideo].