O czym chcesz poczytać na blogach?

Generation x

Japan and Korea center - Onet.pl Blog

Dziewczynie ! Zawiera nawet pakt z jago byłą by odciągnąć go od żony. Podburza młodą księżniczkę do tego by rozwiodła się z swoim mężem.I wymienia takie orgumęnty jak wolność wyboru ,prywatność (ponieważ akacja dzieje się w XXI wieku) mniej na głowie lub normalne życie nastolatki.Co z tego wyjdzie zobaczcie sami czytając Goong !!

K-popowych.Dziwczyny śpiewają po Japońsku,Koreańsku i Chińsku z domieszką Angielskiego.Ich najsławniejsze piosenki wydawane są w 3 językach
Najsławniejsze piosenki:
-Oh
-Genie
-Gee
-Chocolate love
-RunDevilRun
-Girls Generation
-Kissing you
oraz najnowszy przebój : Mr.Taxi

W skład 9 osobowego zespołu wchodzą :

Taeyeon
Pure & Innocent Leader
.

Blog by doll collector Erynnis_Tages

Przez Mattel w 2001 roku. Dziewczyny z Mystery Squad, to piękne nastolatki-detektywi, wyposażone w szpiegowskie akcesoria .

Serię zapojektował Bill Greening, ten sam, który stworzył Generation Girls i  Hollywood Nails. Widać pewien rys w spólny w tych seriach-pieczołowitość detalu.

Kenzie jest piękna.

Wyglada klasycznie, jak z obrazów Prerafaelitów-, jak z powieści Jane Austen. Przebrana w strój w stylu XIX wieku zmienia się w nieśmiałą panienkę o porcelanowej cerze. W stroju współczesnym- staje się top  modelką.

 Ma saranowe rude włosy, z blond pasemkami, kręcone drobno i zabezpieczone siateczką!  Tak, playlinowa lalka.

Stado emerytów Agamy

Stajni leży 6 wybiegów. Każdy z nich jest przystosowany do potrzeb koni przebywających tu. Nabliżej mojego domu znajduje się wybieg dla klaczy źrebnych i wybieg dla młodych koni. Moja stadnina posiada również 9 siodlarni każda z innym sprzętem , 1 paszarnie, 1 skład ściółki, 1 ścieżke zdrowia, 5 miejsc do masarzu rehabilitacyjnego, 2 myjki zamknięte, 1 basen, 2 place czyszczenia i mycia, 3 place podkówania, 4 place lonżowania, pomieszczenie gospodarcze, administracje, sale klubową, miejsca pobytu: rehabilitantów, weterynarzy, trenerów, zajeżdzaczy i podkówaczy. Ogólnie w mojej stadninie przebywają konie od najmłodszych lat do spokojnej starości i przez całe życie nie brakuje im nic.
RSS
sobota, 22 kwietnia 2006
Generation
imię:Generation

out-and-about.blog.pl

Księga gości

Strona główna


Designe by Kosi

for Projektantki

Pic from vladstudio


feel the love generation
ciepło, cieplej, gorąco!
czym wyżej tym lepiej. wszędzie biel.
.