O czym chcesz poczytać na blogach?

Gemini

blog.pl - błąd 404: strona nie istnieje

Przez kilka dni skutecznie zwaliła mnie z nóg i przeleżałam je w łóżku nie licząc już wogóle nieprzespanych dusznych i zakaszlanych nocy, które zupełnie mnie osłabiły.. całe dnie pod tlenem, kroplówki wciągane hektolitrami.. o porcie na razie moge zapomnieć póki mi sie nie poprawi.. Misia też położona, nie wychodzi prawie wcale z wyrka w sali na przeciwko, jutro sie do niej przenosze bo Kinia jedzie do domku i zostane sama.. Postanowiłam w końcu skontrolować świat wirtualny i biorąc pielęgniarki na litość wcisnęłam się na kilka chwil przed klawiaturkę.. jak dobrze jest móc klikać... ohhhh..... coś cudnego.. jeżeli ktoś ma ochtę sprawić mi na oddział laptopa nie mam nic przeciwko..
Orek mam nadzieje, że kartka dotarła na Plac:)
Dzieki wszystkim za odwiedziny tu na blogu i za komentarze.. mam nadzieje, że ten horror niedługo sie skonczy i wszystko bedzie dobrze..
całuje mocno!!!

wasza szprotka

(czyli Gemini)

by szprocia skomentuj (7)..:: z rozmyślań nad czarną czystą ::.. - Onet.pl Blog


        ..:: z rozmyślań nad czarną czystą ::..
...CZYLI GEMINI, FLAMMEN I BLAVOD...

Codzienność na obcasach. - Onet.pl Blog

Archiwum
2012
 Styczeń
2011
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
Statystyka
Wejść 288
Komentarzy 10


27 października 2011
Co denerwuje Gemini?
To.

- i love holidays -

Strona główna SZUKAM SZABLONU !!!
Jeśli znacie jakieś fajne stronki z szablonikami na bloga to podajcie...
Zmieniając temat...dzisiaj razem z moją ulubioną klasą ide gdzieś...nawet nie wiem gdzie dokładnie..W każdym razie o 12.00 mamy zbiórke pod Gemini, a później mamy pójść albo do Gemini na wystawę architektury a później do Domku Abrahama albo tylko do Gemini na jakiś film...kin z tym gdzie byle nie było lekcji...a później caly tydzień wolny...o yeah!!!
Będzie trzeba sobie pochodzić na rekolekcje, ale to nic...
Na razie spadam i idem pod Gemini... =) PAPAPAPAPAPAPAPAPAPA

PS. Pozdrówka dla:
- Marty,
- Magdaleny,
- Izy W.,
- Lolci,
- Asi P... ;),
- Tomka,
- Przemka,
- Marka,
- Rafała,
- ....i w ogóle wszystkich....NARKA
aniadka 2004-04-02 10:35:27
skomentuj (6)

Happy Tree Friends - moja ulubiona dobranocka ;) OCZOJEBY RZĄDZĄ!

Się zastanawiałam po co ich tak dużo. do jednego była dziwnie krótka kolejka, wiedziałyśmy że w tym jest jakiś psikus. podobno to była wersja 'tylko-dla-panów' bo ktoś kupą nie trafił do dziury (bleh) i podobno wszędzie było nasrane tylko nie do tejże właśnie dziury (bleeeeh). wychodząc zauważyłam siostry przybysz z sistars :) też sobie przyjechały na koncercik :))) (chociaż nie wiem, czy to było akurat wtedy :P). poszłyśmy złożyć namiot (miałyśmy pociąg do wro o 4.55 rano). to była gdzieś tak 23. potem (a może wcześniej? nie pamiętam) poszłyśmy jeszcze na lody kręcone (to znaczy kazin poszła) i do gemini, kupić coś do żarcia do pociągu. zaniosłyśmy to do miejsca-gdzie-kiedyś-był-nasz-namiot, które teraz było miejscem-gdzie-są-nasze-toboły, posiedziałyśmy trochę i stwierdziłyśmy, że idziemy na plażę (w końcu miałyśmy 3 kroki :)). patrzymy, a tam tłumy prawie jak w dzień i jakaś impreza w strefie heinekena (ale drumm and bass'owa, nie moje klimaty) walnęłyśmy się na cholernie zimnym piasku i leżałyśmy. w ogóle tego wieczoru strasznie nam było zimno, przez to że wcześniej się tak usmażyłyśmy na chrupko na plaży. i w tym momencie przydały się nam nasze syberyjskie ;) ciuchy. ludzie łazili w.