O czym chcesz poczytać na blogach?

Gecko

SZEŚCIAN BORGA - KWADRANT DELTA

Wspomnieć, że moje BMI niewiele się zmieniło po pączkach i wynosi (chwila, muszę wziąć kalkulator) 21,9 - chyba nie jest aż tak źle.

we are the borg
skomentuj (3)


2002-02-15 17:07:59
o jak dawno
Mój drogi pamiętniku... przez kilka dni nic nie pisałem, a chyba powinienem.

W tę środę, podobno popielcową jednak poczłapałem na imprezę, oj dawno się tak nie ubawiłem, ten "sztryptys", nie mylić z innym podobnym słowem ;-) (bo to użyte przeze mnie najlepiej oddaje ów klimat).
I do tego jakie towarzystwo: gecko, justborn, Z. - żyć nie umierać. A się wytańczyłem i popiłem, ale nie maiłem takich kacowych problemów.
Ale żeby nie było, to też się nie wyspałem.
Walentynki przebiegały nadzwyczaj spokojnie, no jedna rzecz mnie zszokowała, że po roku niektórzy jeszcze pamiętają o znajomych ;-) Ludzie to są... no dziwni.
A dzisiaj znowu w pracy i wyczekuję na gecko, który ma wpaść wieczorem i na sobotnią imprezkę, bo będzie justborn, co za kobieta (a właśnie, trzeba jej przyznać, że świetnie jeździ).


we are the borg
skomentuj (2)

KeicaM

Pracy z programem Wine. Zmuszenie, bowiem interfejs Expressivo został oparty o niestandardowe komponenty, które po prostu trzeba doinstalować. Jednej rzeczy nie udało mi się zrobić: zmusić program do otwierania plików pdf.

Do instalacji przydatny będzie skrypt winetricks (można o nim poczytać na stronie http://wiki.winehq.org/winetricks). Za pomocą tego skryptu zainstalujemy brakujące komponenty.
//“instalacja” skryptu
wget http://www.kegel.com/wine/winetricks
chmod 500 winetricks

//instalacja komponentów
winetricks gecko
winetricks riched30
winetricks gdiplus

//opcjonalnie
winetricks cc580

Ostatni komponent cc580 jest opcjonalny, bowiem nie wpływa znacząco na działanie aplikacji, a jedynie na jej wygląd. Zapewnią poprawne odrysowywanie się interfejsu Expressivo. Należy jednak pamiętać, że ich instalacja nadpisze biblioteki dostarczone z Wine.

Jeszcze jedna istotna uwaga. Otwieranie nowych plików należy wykonywać poprzez wybranie w oknie dialogowym napędu “C:” (lub podobnego ) lub poprzez wybranie “Moje.

Testy sprzętu alpinistycznego, testy lin i uprzęży. Dostęp linowy techniki alpinistyczne

Super wytrzymałe długi ostrze przeznaczone do cięcia miękkiego drzewa, wykonane jest z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. W fazie testowania, specjaliści byli zaskoczeni siłą i chirurgiczną precyzją cięcia, tego eleganckiej super wytrzymałej piły. Silky TSURUGI 300 nie posiada żadnych śrub łączących, mogących przeszkadzać w pracy.
Komfortowy, 2-częściowy uchwyt z gumowy doskonale układa się w dłoni, ponadto jest niesamowicie połączony z ostrzem. I jakby tego było mało, każdy Silky Tsurugi jest umieszczony w unikalnej aluminiowej pochwie, którą można zamocować do pasa lub nogi w zależności od preferencji użytkowników. Taki piłki wykorzystywane są do upiększania drzew, często stosowane do takiej usługi jak przycinanie …

Drzewołazy Gecko

Luźne przemyślenia

Chciwość (żądza) jest dobra. Żądza przynosi rezultaty. Żądza wyjaśnia, streszcza i wyraża esencję ducha ewolucji. Żądza, we wszystkich swych postaciach - żądza życia, pieniądza, miłości, wiedzy - popycha w górę rozwój ludzkości. I żądza, wspomnicie moje słowa, uratuje nie tylko Telda Paper, ale też inną, źle funkcjonującą korporacje pod nazwą USA.

Dziękuje bardzo.

"Uwielbiam tę grę!" - wypowiedziane gdy wszystko szło w górę.

Uwaga:

Film ten (obok Pretty Woman i Ziemi Obiecanej) powinien być obowiązkowy przed spotkaniem kogoś, kto prowadzi własny biznes ze światem kapitału.

Grupy tematyczne: to lubię, film, ekonomia
Słowa kluczowe: Wall Street, giełda, film, Gecko, Gekko, pieniądze, akcje, opcje, opcje na akcje, notowania, fuzje, korporacja, kurs akcji,.

z brukarza mozaikarz

When did he grow to be so tall?
Wasn't it yesterday when they were small?

Sunrise sunset, sunrise, sunset,
Swiftly flow the days,
Seedlings turn overnight to sunflowers,
Blossoming even as they gaze

Sunrise sunset, sunrise, sunset!
Swiftly fly the years,
One season following another,
Laden with happiness and tears

One season following another,
Laden with happiness and tears

dobranoc

luzowana-kaczka 2002-05-13 22:21:43
skomentuj (4)


krótko

poznalismy gecko

było nam bardzo miło

tyle ze jestem chory

jak kurwa mać

nie wiem co ze sobą zrobić - gdzie wpaść...

dobranoc
luzowana-kaczka 2002-05-14 21:55:11
skomentuj (8)
prawde mowiąc

zdycham

na szczescie Kubuś właśnie jedzie do mnie

pozdrawiam wszystkich
luzowana-kaczka 2002-05-15 19:43:11
skomentuj (12)
jesteście prze-fanta-koffa-styczni

dziękuję za życzenia
do zdrowia powracam

chociaz powoli - nadal.