O czym chcesz poczytać na blogach?

Geberit

Zakład Produkcyjno - Usługowy PLASTSPAW ELMIWI - Onet.pl Blog


30 października 2009
Wykonywanie Instalacji Hydraulicznych
Wykonywanie Instalacji Hydraulicznych
 
1. Kanalizacyjnych – klejone i tradycyjne
    (kielichowe).
2. Wodnych – PP, PE, miedz, stal, Alu-pex
    (skręcane i zaciskowe).
3. Cieplnych (CO i ogrzewanie podłogowe) – PP,
    PE, miedz, stal, Alu-pex(skręcane i
    zaciskowe).
4. Gazowe – miedz, stal.
5. Węzły cieplne.
6. Systemy wodne Geberit – pluvia.

maga5 blogmaga5 2006-08-17 19:55:11
skomentuj (2)
Początek remontu
Update

Look for me where I was before... Don't ask why, I just had my reasons...

----------------------------------------

W małżeńskim życiu, przynajmniej moim, ciągle jesteśmy zajęci i za czymś chodzimy.
Ledwo skończyły się sprawy związane ze ślubem, a potem pisanie pracy (nawiasem mówiąc, została przyjęta, teraz czekam tylko na ten głupi egzam i na termin obrony...), a doszły te związane z remontem.
Dziś nóg nie czuję, ale było fajnie.
Kupiliśmy ładny nowy grzejnik do łazienki, geberit, umywalkę do ubikacji i gips. To tak na początek.
Wszystko to uświadomiło mi, jak już blisko do tego remontu, ale niezmiernie mnie to cieszy. Ogromną frajdę sprawia takie chodzenie po sklepach, bardzo mi się spodobały te całe Castoramy i Leroy.
Płytki już też mamy wybrane, wystarczy tylko kupić.
Tylko!
Sporo nas to będzie kosztować. Ale właściwie robimy to raz na wiele, wiele lat.

maga5 2006-08-26 18:25:46
skomentuj (2)

codzienny kieracik i szczęście codzienne - Onet.pl Blog

Wymiarów telewizora, głównie chodzi o głebokość, wyjaśnia. Hehe. Doprawdy. Telewizor jest jeszcze w sferze mrzonek mojego męża więc nie wiem jaką te mrzonki maja głębokość:)

No i tak leci. Nic nowego.

konhitha
2 komentarze

17 marca 2009
Powołanie do geberitu i jelitówka

Leci, jakoś leci. Właściwie to zapie.... Pozostanie z Arturkiem w domu okazało się być niełatwym zadaniem ale zupełnie mnie to nie zaskoczyło, jestem wszak matką wielodzietną i całodobową opiekę nad dziećmi przerabiałam.  Tutek jest rozkosznym i masakrycznie rozpieszczonym maluszkiem. Uwielbia wyznawać mi miłość i żadne warunki nie są dla jego wyznań niesprzyjające. Słyszę "Kocham CIę mamuuusiuuu" u księgowej podczas tłumaczenia się z faktur, w mięsnym podczas nabywania czegośtam i przez kratkę jak siedzę na ubikacji..

Między Niebem a Ziemią czyli Mąż i Żona

Zadowoleni.

Przede wszystkim mamy światło w mieszkaniu, bo pierwszego dnia tylko druty z sufitów sterczały, ale Tomek już wcześniej kupił oprawki na żarówki i jak tylko przyjechaliśmy z pierwszym transportem rzeczy to pozakładał i stała się jasność. Potem odbywało się kucie ścian. To ciekawe, człowiek kupuje nowiutkie mieszkanie i od razu musi sobie je zdemolować, żeby zamieszkać. Trzeba było kuć w łazience i kuchni. Na szczęście ten etap mamy już za sobą i wszystkie rurki są we właściwym miejscu. W łazience mamy podłączony już Geberit, stoi wanna i są drzwi. Kuchnia na razie zbudowana jest z płyty OSB i w nią wprawiony jest zlew i płyta do gotowania, lodówka też działa. W sypialni sufit pomalowany na czysto, ściany po raz pierwszy, ale już mają cudowny wygląd i kolor no i prawie skończyliśmy kłaść podłogę a przede wszystkim mamy wprawione drzwi. W przedpokoju na razie pomalowałam tylko sufit i reszty nie będę malować, ponieważ ciągle tamtędy się coś wnosi jak się porysuje ściany to trzeba będzie od nowa szpachlować i malować a tak bez stresu. Salon i biuro na razie w proszku, bo ścianka jeszcze między jednym a drugim niepostawiona, ale przyjdzie i na to.