O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gears of war

GRY

Odnalezienie najprawdopodobniej pozwoli ludziom zdobyć wiedzę, w jaki sposób raz na zawsze pozbyć się Szarańczy.

W sumie kampania dla jednego gracza oferuje 31 misji, w których można znaleźć 57 różnego rodzaju „znajdziek”. Przygodę można przeżyć zarówno solo, jak i w trybie.Takich jak np. Trenches, w której szalejąca burza piaskowa ogranicza widoczność. Pozostałe mapy, to m.in. Overpass, Mercy, Checkout i Trashball.

Serii Gears of War udało się wykreować charakterystyczną broń wyposażoną w piłę łańcuchową, czyli karabin Lancer. W części trzeciej otrzymujemy dostęp do jego klasycznej.

SCHABOSZCZAK

Wspomnieć o Wiedźminie 2 którego gameplay wyciekł przypadkiem do Internetu. Oraz o newsie dotyczącym nowej gry firmy People Can Fly (zrobili Painkillera i przenieśli Gears Of War na PC), którą ma być jakiś Bulletstorm.

Pif paf!

Akurat na pewno nie zmieni w przyszłym roku.

Po drugie, coraz mniej nowości. Nowości, w sensie rewolucji w gatunku, jak to zrobił na przykład Baldur’s Gate czy WarCraft III. Raczej rewolucją nie nazwiemy Simsów 3 które tak naprawdę można nazwać Simsami 2,5. Warhammer 40k Dawn Of War 2 próbował zdobyć graczy dość niezłą mieszanką szybkiego rts-a i erpega ale zapomniano o reszcie a dokładniej o… Zróżnicowaniu rozgrywki. Dragon Age.

Padnij - przygody z XBOX 360

W której dowiadywalibysmy się czy nasze "przyszłe" akcję były słuszne. Stworzenie takiej gry na pewno nie byłoby łatwe, ale i tak myślę, że byłoby warto.

Drugim moim typem, który również przyszedł mi na myśl niemal natychmiastowo, na przygodówke noir byłby film

heileris , gry
Link Dodaj komentarz »
Gears of War 2 czyli "Fabuła, głupcze!"
Skończyłem. Dałem rade. Opadły kilogramy kurzu i wygasły rozpalone emocje. No może troszkę nie.

Blog Grojadka

Z 2004 roku.

Oczywiście widać, że to nie nowość, ale i tak Ucieczka z Butcher Bay dalej jest fenomenalna. Po tylu latach od premiery produkcja z serii Call of Duty nadaje się co najwyżej do muzeum (z całym szacunkiem dla tego cyklu, który naprawdę lubię). W przypadku Riddicka rozgrywka pomimo upływu czasu.Czasowa) oraz Tor, czyli to co standardowe dla serii przed Pro Streetem. Niestety nie uświadczymy trybu Drag czy Drift, a wielka szkoda, bo kiedyś robiły furorę. Warto natomiast wspomnieć o nowych

Komentarzy: 0Hasło reklamowe, doskonale odzwierciedlają to, co gracze otrzymują do swych rąk. Wszystko to, czego oczekiwalibyśmy po sequelu - tak najprościej można określić Gears of War 2. Co ciekawsze, nie możemy powiedzieć, że jest on lepszy od "jedynki" - gra wprost miażdży swojego poprzednika, detronizując go całkowicie..

Nie ma takiego numeru

GOTY

Ta gra musiała dostać nagrodę Golden Joystick, no po prostu musiała. W kategorii Ultimate Game of the Year zwyciężył właśnie Fallout 3. Gra jest świetna (wbrew temu, co niektórzy sądzą), więc słuszna to decyzja była.


Link Dodaj komentarz »
Golden Joystick: Gears of War 2 grą roku na X360

Nagrodą Złotej Pałeczki Rozkoszy (Golden Joystick) 2009 dla konsoli X360.

Gears of war 2

blog tagmena

End of the day
We could go our seperate ways but the songs remains, it won't change
Got my target locked at range
I might switch gears but first I switch lanes
Without my people I got nothin to gain
That's why...
Special victims unit, catalyst for movement.

To devastate, since '84 show improvement
Definitely Dilated Peoples comes first
Cross-trainin spar, we raise the bar
And we put it in your ear no matter who you are"


...::Dilated Peoples::...
skomentuj (3)
2004-05-07 00:46:00
Mine are needy I need to feed mine
Set up shop and write a verse
Actually (what?), that's best come to best
My lyrics take care of me, they therapy
Get shit off my chest
Extra stress, three-four over the score
Different patterns of rhymin prepare me for war
So next time you see us we'll be deadly on tour
Word up, if worst comes to worst, I make whole crews disperse
You know it's.

ask1 | e-blogi.pl

2011-10-08

Witam was w nowym obliczu tego bloga . Dzisaj napiszę newsy z gry mmo:


Leauge Of Legends Bije Rekord :


O tym . że online'owe gra "Leauge Of Legends" jest fajna , widzieliśmy już od dawna . Jednak dopiero.


"BioWare" rozwija się dwutorowo . Z jednej strony dopracowuje wallę , by coraz bardziej przypominała zręcznościowe shootery w stylu "Gears Of War" , z drugiej inwestuje w modyfikacje broni , rozwój postaci , liczne wybory i ich konsekwencje , które mają pogłębić.

Sponsorowane przez tą właśnie firmę Polskie finały mistrzostw WCG (World Cyber Games) . Uczestnicy rywalizują w grach "CS 1.6" , "StarCraft 2" , "LOL" , "Fifa 11" , "Teken 6" i "Alsphat 6" (wyścig na smartfony) . Miejsce imprezy to było Warszawskie hale EXPO XXI . Najlepsi Polacy polecieli na światowe mistrzostwa , w tym roku odbywające się w południowoamerykańskim mieście.

Gears of war 3

- GameBox - Prywatny blog kar95ol - welcome! -

Akcję. Komandor Shepard może chować się za osłonami niczym w kultowym odpowiedniku przywoływanym w każdym takowym porówaniu – Gears of War. Pukawki nie strzelają nieskończoną ilością glutów i plazmy, a są zasilane magazynkami, co w lekkim zakresie wpływa na.Się w niej w postać agentki brytyjskiego wywiadu z okresu II Wojny Światowej. Rozgrywka to nic innego jak skradanka z perspektywy 3 osoby. Czyli w rozumowaniu graczy gatunek TPP. Jeśli jesteśmy w ukryciu nasza postać (tzn. agentka brytyjskiego wywiadu).Efektownym fattality w wykonaniu naszej agentki. ;] Całość jest dość słaba i monotonna poza kilkoma animacjami dobijania przeciwników gra nie oferuje nic specjalnego. Sam soundtrack jest co najwyżej średni, muzyka podczas skradania oferuje emocje flaków z olejem. Podczas zauważenia nas.Jest troszkę lepiej muzyka próbuje wywołać jakieś emocje ale wychodzi to dość blado. W samej grze mamy okazję przemykać uliczkami Warszawy i to jest nieznaczny „+” powodujący miłe doznanie. Pod koniec każdej misji wyświetlane są statystyki. Gra przydziela nam.

Grupa KRYZYS

Qlesz Powiedział/a:

Postaram sie być ale nic nie obiecuje ;-)

.

Hehe gram byla miodzio sorrki ale wczoraj mialem spara w Gears of War i jeszcze wszystko bylo na mojej glowie :( tak to byl bym wczesniej :)

pomysl z walkowania jednej mapki przez caaaaaly tydzien jest.