O czym chcesz poczytać na blogach?

Geant

...JeSteM gWiazdĄ, LuDzi FaNtaZją, wYzwaLaM zAzdrOść...

ByŁo... Za cIo sOrKa... TrOssKe zAniEdBaŁaM tEgO bLoGa... WoGuLE niE kcE mi sIeM niC tIu rObIć... NiO i naFfeT niEMaM CasU... i NiE luBieM piSsAć NoTy z ParU dNi... uGh... bO jEst DuZiO pIssAnIa... aLe cÓsH... NiO tIo ZacYnAm... =) hEh... w PioNteK ByŁaM nA WaGaRacH z MiMi , AnKoM i BaRtKiEM... ZaJeBissCiE byŁo... !!! pochaLiŚmY dO mCdOnALdA wSyScY sIeM rzUciLi nA żArCiE... CaŁy CzAs jA ŁaZiŁaM po Tio SyStKo... i BabKI sIeM z nAs ŚmIaŁy żE wYgŁoDzONE dZieci PsYsŁy... PseD mCdONaLdEM jEsT tAKA zJeŻdZaLnIa CiO z TeGo zE czA MiEc 130 WzRossTU... HeHE... aLe MY i TaK zJeŻdZaLiŚmY... POTeM poSLiŚmY dO gEaNT... WzIeLiŚmY dUżY koSzyK i SiEM nIM wOzILiŚmY... PoteM poSliŚmY nA rUcHoME sChOdY... SIadŁyŚmY nA nIcH i ZjeŻdZaLiŚmY w gÓrE i W dÓŁ i TaK dAleJ... ZaKcIaŁo nAm SIeM dO kiBLa TIo poSŁyŚmY dO ŁaZiEnKI i PLuSkAŁySmY nA sIeBiE wOOdOm... NiO aLe tIo jEsCE niC ! UgH... PoTeM zoBacYŁaM KarUzELE... i KoStOwaŁa 2 ZeTa... a AkUrAT jEsCE tyLE mIaŁaM... WIeC poSŁyŚmY nA KaRuZelE... FaJowo byŁo TylKO sKoDa Ze TaK krÓtKO tRwAŁa ... :( NiOmIK ZaKciaŁo nAm SiEm PiĆ... NiO tIO mIMi z ANkOm KuPiŁy JaKieŚ nAjTaŃszE picIa ChyPa zA 65 GrOsY... i ByŁy NiEdOBRe... BLlee... WIeC poSLiŚmY pSeD GeAnT nA.

.:I'm living to love You:.

Poza domem... no więc wczoraj sobie poszłam z Martynką do galaxy popatrzeć do sklepów i znaleźć jej jakiegoś fajnego mena...No i tak na początku upatrzyłyśy jej już takiego jednego:):) ale potem go zgubiłyśmy jak za nim łaziłyśmy..(ale z nas sieroty hehehe) ale to nic nie szkodzi bo wylookałyśmy jeszcze ładniejszego...taki piękny blondyn farbowany sk8 oczywiście..i on nas też wylookał z kumplem:):) My specjalnie zjechałyśmy na 1 piętro żeby zobaczyć reakcje tamtych dwóch...no i wszystko poszło po naszej myśli zjechali za nami...Wylukałyśmy że się na nas gapią i wchodzą na sam do Geant to my oczywiście za nimi sprintem...hehe:P:P Niestety ich na chwileczkę ale to króciutką zgubiłyśmy ale potem potem odnalazłyśmy naszczeście...:D:D:D Następnie chodziliśmy po całym Geant a oni za nami i tak wkoło ciągle się mijaliśmy wygładało to zabawnie ale było rownocześnie przyjemne...hehe:):) Potem działo się jeszcze wiele rzeczy z nimi ale tego już nie ujawniam...(moja i Martynki sprawa co potem było i to między nami zostanie hehe)...Ale zdradze coś że na końcu jak wychodziłyśmy z galaxy to uśmiechnyłyśmy się do nich i oni to odwzajemnili...Możemy z Martynką sobie.

i'm still in love ....

SliCzNiUtiE SuKiEnEcZkI NiEbIeSkIe i jUsH ByŁySMy gOtOwE!!!kIeDy SzŁyŚMy jUsH jAcYs LuDzIe pOrYwAlI NaS Na kRóTkIe bAdAnIe które wCaLe nIe bYłY TAKiE KrOtKiE!!!KiEdY WrEsZcIe z tAmTad się WyRwAłYsmY PoZnAYśmY PaRe oSOBeK: MaRkA I PiOtRkA, KuBe I BaRtKa, tOKaI PiOtRkA, AlIcJe i ArYsIe, bAsIe i kArOlInE, lInE, mAgDe, I JeSZcZe nIeFieM KoGo!!!MaGdA (Ta oD PoKaZu mOdY) KaZaŁa nAm wYmYślEć UkLaD Na wYbIeG!!!My mIaŁySy wYcHoDzIć Z BaRtKiEm i kUbĄ!!!a wIec WyMySLaLiSMy Az WrEsZcIe wYYslIlIśmY PiEKnY był!!!nA DrUgI DzIeŃ cZyLi w sObOtE wSzYtSkIe bLiŹNiAkI które BrAłY UdZiAl W CaStInGu MiAłY WyStEPoWaC w gEaNt i nA TeReNiE FeStIwAlU!!!PrZeZ CaŁY DzIeN kRexcIlYsmY się z tYmI WsZYsTkIMI LuDŹMI nA TeRenIe fEsTiWaLu!!!WrEsZcIe lUdZiE Co pO NiEkTÓrZy WpArOwAlI Do nAsZe pOkOjU nUmErEk 102!!!WiEcZormE było DiScO!!!WiEC WcZeSNiEj pOsZłYsmY się PrZeBrAc itd. Itp.My tU DoPiErO się WyKapAYsmY I nIe dO KoNCa UbRaŁySy a tU WpArOwUjE KtOś Do nAs!!!mYŚaŁySMy ze tO StArZy!!!PaTrZyMy a tO ToMeK PiotReK BaRtEk i kUbA!!!WyJeBiŚCiE!!!No nArEsZcIe się uBrAŁySMy nO To śmIgAmY Na dYsKoTeKe!!!a dYsKoTeKa była W TiGeR PuBiE!!!ByŁo wYjEBiSCiE!!!A NaLePsZa bYła i tAk dIlEmmA ChOcIaŻ LEpSi bYI DwAj.

serducho14's blog

Swojej wolności. Takich ludzi jest właściwie bardzo dużo. Oceniałabym że jakieś 95%. Ludzie co do diabła z waszą głową. Możecie robić to na co macie ochote byleby służyło to innym.
serducho14 2007-02-09 13:42:56 skomentuj (1)


Super market
Super market to właściwie superpożeracz. Byłam dziś na zakupach z babcią i wydałyśmy 100 zł. Niewiem na co. Kupiłam herbate sałate buraczki jogurty ... wieszaki... ee... troche słodyczy bez cukru :D pepsi, ee... śledzie a pomimo wszystko 100zł to dużo jak za nic. :/ blech. A te tanie markety czytaj tescoczy geant to straszne wyciskacze kasy. Bo wszystko jest tanie i dlatego łatwiej się decydujesz żeby coś kupić!!! I w sumie kupujesz dużo niepotrzebnych rzeczy. Beznadzieja. A chciałam tylko kupić jakieś bluzki.
serducho14 2007-02-10 14:25:00 skomentuj (0)
bolly
Dziś usłyszałam "Jak można lubić bollywood?!"

Lubie bollywood, dlaczego? Poprostu lubie. To filmy o miłości, a akurat niewstydze się tego że o miłości marzę najbardziej. Pozatym te filmy są o uczuciać a nie o nagim ciele i seksie. Hollywood i bollywood to dwie skrajności. Kurcze,.

Tylko żarty liczą się w naszym życiu :) - bloog.pl

Kupily sobie paczke fajek i 2 browce. Biedny emeryt pewnie zawalu dostal jak 2 maszkary wyskoczyla na niego za rogu.

W tym czasie 45 km dalej w Świeciu rodzice naszej 3 zglaszaja na komende zaginiecie swoich "pociech"( bez urazy). juz teraz niemogli byc bezpieczni policja w calym wojewodztwie byla zawiadomiona o ich ucieczce

Kolo godziny 19 skonczyly im sie zapasy jedzenia wiec co mogli zrobic jak nie ukrasc poszli wiec do AUCHAN'a by cos tam zajebac. Po krotkiej przyczajowie zajebali 10 batonow i 5 czekolad lecz to starczylo im zaledwie na 2 godziny zycia. Nastepnym celem ich ataku stal sie Geant. Lecz tam juz byli bardzo czujni i niestety zlapali 2 damy i Jac.... ktory pobil sie z ochroniarzem lecz pozniej polegl niestety.

Nastepnie zabrano ich na komende do bydgoszczy i tam ich przesluchiwal sepleniacy aspirant

-issmie prosze

nie seplen niema wiatru penero jedna

-ssco powiesssdzialassss gownissaro jedna

Wez Jac... mu powiedz zeby poszedl po swoja matke bo go nierozumiem

I wtedy nasz biedny Jac..... dostal palka przez plery( sam widzialem slad po palce to niesciema) Gdzies kolo godziny 1 w nocy przywieziono ich do Swiecia. Odebrali ich pelni poziwu rodzice ktorzy.

bez wzajemności...

Pozdrowka dla ludzi z impry było super,,,mam nadzieje ze takich imprz bedzie wiecej i starzy ciebie tomek za chate nie zjbiją;-)pa
2003-07-24 18:46:29 skomentuj (2)
weekend pod znakiem auto:P
No weekendzik minoł sopx tylko jedna opcja nie za ciekawa ale "CHUJ NA TO KŁADE BO I TAK DAMY RADE" nie ty jeden na Świecie jestes:-)hehe...czyli krótko mówiąc miałam chłopaka i nie mam!!ale co ...życie!W sobote pojechałam z kumpelą do torunia sobie bo chiałayśmy sie rozerwac z deczka a w niedziele Byda-a tam...multikino,mc donald czy jak to sie tam pisze no i geant i jeszcze ten drugi matkemt za cholere nie wiem jak to sie pisze...(achuan) wiecie o co biega nie??tak mysle;-)))
Yudyta była kerowcu...nie yudyta??ty wiesz co respekt bo ja na tych światłach tam bym se rady nie dała a ty ładnie sobie poradziłas!!Film był tez zajbicho "oszukac przeznaczenie 2" polecam!!dobra koncze chyba to juz wszycho co chiałam napisac i pozdrowka dla Felpka i młodej i jeszcze adama i yudyty i pytka i darii i jeszcze wszystkoch o kim zapomniałam!!pa...
2003-07-27 20:59:37 skomentuj (5)

meller-tomek.blog

Czasy.
Ostatnio ciągle dręczy mnie pytanie. Czy uda mi się zaaklimatyzować się w nowej szkole. Trochę się tego boję, ale mówię sobie co będzie to będzie. Dobrze, że chociaż do mojej nowej szkoły poszła moja dobra przyjaciółka Lidzia. Mam nadzieję, że będziemy się wspierać w najcięższych chwilach.
Jezu jak się rozczuliłem, ale dobra teraz przejdźmy do weselszych rzeczy.
Przez 16 dni będą trwały jeszcze wakacje. Trzeba będzie jakoś zaplaować ten czas. Napewno jak pogoda pozwoli trzeba będzie powtórzyć wypad nad jeziorko do Kamionek, 20 sierpnia jadę na pewno do Geanta na spotkanie z Kate Ryan . Trzeba będzie coś jeszcze wykombinować, żeby nie zmarnować tych ostatnich dni wakacji.

BRAWO OTYLIA!!!!!!!!!!!!!!!
WCZORAJ OTYLIA ZDOBYŁA 2 SREBRNE MEDALE, 1 NA 100 METRÓW STYLEM MOTYLKOWYM, A 2 NA 400 METRÓW STYLEM DOWOLNYM.
GRATULUJEMY CI OTYLIO!!!!!!!!!

skomentuj (8)

Kate Ryan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2004-08-24 08:52:01

W piątek w toruńskim Geancie była Kate Ryan. Mnie jako wielkiego fana tej wokalistki nie mogło tam zabraknąć. Miała.