O czym chcesz poczytać na blogach?

Gdzie jest krzyż

Nastolatek też gej - Onet.pl Blog

Podsumowałbym to określeniem: empatia. Dlaczego tej pięknej cechy tak brakuje? Myślimy o nas, najwyżej o grupie, do której należymy: jestem białoskóry jestem za białymi; jestem Polakiem - pomogę Polakom; jestem człowiekiem - zwierzęta mnie nie obchodzą... Smutne...

I na marginesie - pytanie do Katolików: Gdzie ta miłość do bliźniego swego? Gdzie akceptacja innego człowieka, który nawet grzeszy?.

2011
IMPREZA
Gdzie jest krzyż?!
Gdzie jest krzyż?!
Gdzie jest krzyż?!
Ten krzyż to apel...

Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być! * - Onet.pl Blog


15 sierpnia 2010
GDZIE JEST KRZYŻ???
Był tu krzyż, a teraz go nie ma!
Kto ci buty ukradł?
Ten krzyż to apel do władz i do społeczeństwa!

PH (03:57)

odwiecznyproblem

Site
Stay updated via RSS

Nazwiska nie można wypowiedzieć. Więc berety z głów i hołd dla wybranych!

Lecz przejdźmy do sprawy na serio. Więc po gówno znów zaczynasz? Po gówno znów się nakręcasz? Myślałem że już jest koniec a znowu robi się dużo koło tej sprawy, już srać się tym chce, nierozumiesz że to już nie jest śmieszne? Na początku było to dobre, zrobiliście z siebie debili których jakiś geniusz zmiksował i wrzucił na youtube. Piszę tego posta zażenowany kolejnymi polskimi wtopami (nowinkami) jakie przeczytałem na głównej pewnej słynnej polskiej strony. Tytuł brzmiał “Polacy zabrali głos ws. sporu o krzyż” kolejny raz! Wychodzi na to że polak nie ma nic ciekawego do roboty oprócz prób tworzenia anarchii w państwie polskim. Za niedługo będzie tak że mohery razem z pedałami będą walczyć o prawa dla.

F A N T A SIN | Kobiety i Słowa

Kobiety układające się w różnych pozach i takie tam…

-          Mały zboczeniec. No ale teraz masz za swoje. Mówiłem, że chuja zrobisz, a nie karierę!

-          Chuj to ty jesteś. Do tego mógłbyś się ubrać jakoś lepiej. A wargi kobiet w sensie, że usta.

-          Pieprz się. Zarabiam grosze, a ceny za wszystko rosną. Musze wpisać do papierów jakiś twój.

– Siedź tu i czekaj.

-          Ile?

-          Tyle ile potrzeba gówniarzu. Co za bezczelność. Non stop mam harować? Czekaj i nie pyskuj!

 

Gość gdzieś poszedł, a ja mogłem przyjrzeć się uważniej otoczeniu. Za mną już stała spora kolejka ludzi smutnych, skwaszonych i wkurwionych na wszystko. Ktoś się kłócił, ktoś próbował przecisnąć się,.

Krzyki. Delegacja moherów przepychała się i coś krzyczała wskazując na ścianę, przy której były biurka. Nic na niej nie wisiało, a po chwili kakofonia zamieniła się w jeden głośny okrzyk: „Gdzie jest krzyż?”.

Kurwa.

-          No już jestem – łysawy gość w skarpetach i sandałach usiadł przy biurku kładąc pośród bałaganu kartek kubek kawy.

-         .

igielit.blog

2010-09-19 20:26:34

Tak właściwie, to aż trochę głupio, że nawet dziecko w tym uczestniczy, ale trudno. Otóż:
Robek w lipcu czy w sierpniu miksował sobie słynne okrzyki "gdzie jest krzyż?!". Podkładał obraz, muzyczkę, takie tam. I trochę czasu przy tym dłubał. Więc w całym domu było słuchać wiadome sformułowanie. Iga w pewnym momencie stwierdziła, że nie znosi i nie może już.

Krwisty czy wyPIECZONY?

(ab)Smak kolejnej RP?

Posted: 9 Listopad 2011 in Na gorąco!
Tagi: codziennosc, godlo, gwiezdne, hanka, kaczynski, karton, koalicja, komentarz, krzyż, m jak milosc, orzelek, pis, platforma, po, polityka, polska, prezydent, sejm, senat, Szczęsny, wojny, wybory, ziobro
0
O taką Polskę walczyłem” zamiast wziąć się w garść i ze zdwojoną siłą “gonić zachód” woli przeżywać ckliwe, puste wirtualne historie. Dlaczego w dzisiejszych czasach jest tak straszny popyt na “kartonowe”, płaczliwe historie odznaczające się znikomą wartością kulturalną? Co z innymi aspektami? Aspektami mającymi realny wpływ na nasze życie,.

Największej gwiazdy naszej kadry. -Jeśli chodzi o godło, to poszliśmy wzorem wielu innych reprezentacji europejskich i eksponujemy godło drużyny narodowej, które mamy od kilku spotkań – mówi. I niech to pozostanie jako komentarz.

Ja jako mieszkaniec tego państwa, przesiąknięty tą kulturą nienawiści czuję się wręcz zobowiązany do zadania pytania. Orzeł orłem ale … GDZIE JEST KRZYŻ?

(sp)