O czym chcesz poczytać na blogach?

Gcse

Magical Friends - Onet.pl Blog

15 maja 2008
Kałsłorki cholerne xDD
  Hejoooo :]]

WIEM że wrypuję się w notkę Digit (opowiadanie CUDNE!! Grafiki też :**** I w ogóle fajnie że wróciłaś xDD ), ale wolę napisać notkę teraz, niż potem nie pisać miesiącami.
Dlaczego? Już wyjaśniam. Otóż w mojej szkole, przed końcem 10 klasy muszę napisać 12 causeworków (kałsłorków), to jest potrzebne do egzaminu kończącego szkołę w 11 klasie, GCSE. I moja nauczycielka angielskiego kazała nam zacząć już teraz. Nawet Sonii, która po angielsku umie tyle co ja po Hiszpańsku, czyli wielkie, piękne i kompletnie nic nie warte ZERO. A to tylko z angielskiego, a mam jeszcze 4 przedmioty z których muszę pisać te [cenzura] kałsłorki, przed końcem 10 roku. Czyli że mam rok na skończenie 26 prac pisemnych z których napisanie każdej zajmuje 1,5 miesiąca. Do tego jeszcze dochodzi polska szkoła z mniej więcej czterema milionami zadań domowych do zrobienia w tydzień.  Tak więc, chyba nie będę pisała przez dłuższy.

paulii.mblog.pl - mBlog

2010-06-14 | 19:30:23
autor: paulii | skomentuj (1)

Nudy natym świecie jak zwykle <3
jedynie to oczym idzie myśleć ..
to o jednej takiej zajebistej osobie ^^
przejebane z tymi Gościami = /
just tryin' 2 make byznes ...
SKEEN czy ja na raz ..
NIE a wiec jaki problem ^^
ztęskniona jestem jak zawsze za
tym moim kolegą ,,
i przyznam się bo zarebiśćie tęsknie <3
iPod + gg + nk + fb + nutella = mój dzisiejszy day.
w sql nudy .. może jedynie beka z moją : D   ale pozatym *uj
w środe asset z Chinskiego ? ?
aa w piątek GCSE Polish = /
bizi wekk i oczywiście ,,,
BYLE DO SOBOTY ; ]

Pozdro Dla :
PauLiś
Patryś <3
Adii x.
Sebastian ; ]

KYS KISS

rihanna ft eminem  - love the way you lie 

Strona główna

Magdalena Wanderlust

16:48, zonaaraba , PEARL
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 kwietnia 2009
RPA

Dzisiejsza niedziela kojarzyć mi się będzie z fascynującą historią apartheidu w RPA.

Wstyd mi, bo po raz pierwszy z historią południowej Afryki zetknęłam się stosunkowo nie dawno, robiąc GCSE, czyli ala mature z języka angielskiego. Na kursie przerabialiśmy poezję współczesną i między innymi miałam ogromny zaszczyt poznać Tatamkhulum Afrika (Dziadka Afryki) który jest symbolem prawdziwego pan-afrykańskiego ideału wolnego czarnego lądu.

 Zaintrygowana werbalnym terrorystą, a w szczególności opisem życia w Cape Town, dzielnicy nr 6, na kilka dni wsiąkłam w wirtualną podróż po brudach historii. W kosmosie różnie bywa, jednak z reguły jest on ze mną świetnie zsynchronizowany, więc na mojej ścieżce.

Blog-poradnik, lek. Bogdan Szymczyszyn - Onet.pl Blog


29 stycznia 2009
9-letni supermózg

 

Najmądrzejsze dziecko świata ma 9 lat i mieszka w Singapurze. Pochodzi z rodziny emigrantów i w tej chwili zgłębia tajniki chemii na uniwersytecie.

 

Ainan Cawley zdał egzamin GCSE, będący odpowiednikiem polskiego egzaminu gimnazjalnego - w wieku 7 lat. Potrafi podać liczbę pi do 518 miejsc po przecinku, a Tablicę Mendelejewa ma w jednym palcu. Jednak jego zainteresowania nie ograniczają się do jednej czy dwóch dyscyplin. "Jego wizje są rozległe i dotyczą takich dziedzin, jak: fizyka, biologia, chemia - ze szczególnym naciskiem na te ostatnie; jego spostrzeżenia czasami wydają się być prorocze, bo widzi, co jest możliwe, a nie tylko to, co jest teraz." - opowiada jego ojciec Valentine Cawley, który prowadzi blog poświęcony synowi i jego.

martine blog

W orginale.Będę najlepsza.Podciągnę się z wszystkich przedmiotów.Może uda mi się załatwić staż w Brukseli.Pozbędę się zbędnego materiału izolującego który odłożył się w czasie świąt tu i ówdzie.I znajdę czas na siłownię w tygodniu.I nie przestanę płyać codziennie.Bedę wstawała wcześniej.I nie dam się chińczykom.Nikomu się nie dam.W wakacje pojadę do pracy.W kwietniu będe zakuwała do egzaminów.W grudniu polecę do Indonezj z Shan albo do Indii z Anetką.I nauczę się Indonezyjskiego :)I będę jeszcze więcej pracowała.Nad sobą i w ogóle.I zaliczę GCSE z francuza.I załatwię sobie praktyki u prawnika.
Ale przede wszystkim rok 2006 to będzie rok wielkich zmian.To będzie rok totalnej inwentaryzacji w sferze przyjaźni i miłości.Nic na siłę.Trzeba isć do przodu z postępem i zmianami.I nie zamierzam niczego żałować.jestem jaka jestem.Pokochaj lub znienawidź.W powietrzu rześko.Jestem wolna.Wszystko się dziś i wczoraj wyklarowało.Tak idealnie.Wszystko teraz jest takie jasne,takie oczywiste.Tak,to będzie rok wielu zmian.Nawet nie wyobrażacie sobie ilu.To będzie mój rok.Nastała moja era Wodnika.Skąpana w.