O czym chcesz poczytać na blogach?

Gba games

Niecodziennik szkocki

Archiwum
Wrzesień 2007
Październik 2007
Listopad 2007
Grudzień 2007
Styczeń 2008
Luty 2008
Marzec 2008
Kwiecień 2008
Maj 2008
Lipiec 2008
Ostatnie wpisy
  • Skye, Bobry i Tylko Dla ...
  • Trochę lata w Anglii
  • Definitywnie
  • Highland Games
  • Po sesji czas na poważne ...
  • Drugi fakultet z literatury

Razy (na dwie różne intencje):P

01:15, mkoper
Link Komentarze (7) »
niedziela, 16 września 2007
Drugie zderzenie z GB (cz. 2)
To co napisała Magda, to szczera prawda ;)
Nie dodała tylko, że jak opuściliśmy nasz B&B i poszliśmy na autobus, to podczas pytania o drogę i linię, którą dojedziemy tam gdzie chcemy spotkaliśmy (a jakże) rodaka. Następnie przejechaliśmy się "Busem" w okolice dworca kolejowego, gdzie.

Machinerium Blog

Machinarium

Listopad 18, 2009 at 12:37 pm (Aktualnosci)

Machinarium przygodówka czeskiego studia Amanita Design, autorów obydwu części flashowych przygodówek – Samorost. Zyskały one spore grono fanów, a nowsza z nich, podczas dziewiątej edycji Independent Games Festival, zdobyła nawet główną nagrodę w kategorii najlepszej gry przeglądarkowej. Podobnie jak wspomniane produkcje, Machinarium jest klasyczną, dwuwymiarową, przygodówką point&click charakteryzującą się nietypową oprawą graficzną.

Machinarium jest kolejnym działem niezależnego czeskiego studia, Amanita Design, autorów obydwu.

Lokacje, jakie przyjdzie nam odwiedzić to ręcznie rysowane grafiki, których inspirację stanowiły industrialne budowle, stare zardzewiałe maszyny i książki o tematyce science-fiction. W grze nie pada ani jedno słowo, fabuła przedstawiana jest za pomocą odpowiedniej animacji postaci, obrazów i pewnej symboliki.

Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 250 MB HDD, Windows XP/Vista

Blog ReDa

Tak jak wskazuje tytuł mojego nowego wpisu chodzi o firmę Nokia, która to już za miesiąc wypuści na rynek nowego smartfona, z 3,6 calowym wyświetlaczem. Nowe cacko waży zaledwie 138 gramów, a jego wymiary to 113 x 52,5 x 14,2 mm. Nokia N97 mini zaopatrzona została przez producenta między innymi w mini procesor ARM 11 (434 MHz), 128 mb pamięci RAM oraz 8 GB wolnego miejsca!

Zdjęć nie będę pokazywał, bowiem macie od tego "magiczną rączkę" - Google, która znajdzie wszystko. Klawiatura, w  którą N97 została zaopatrzona posiada moduł QWERTY. Centa tego gadżetu wynosi "jedynie" 450 Euro! Jeśli ktoś może sobie pozwolić na taki wydatek niech się cieszy, a ten kto nie może niech kupi sobie.DevoN” Fortuna, natomiast Jakub “Tupi” Wójcik zdobył chyba tym razem "nie wymarzony" brąz.


“Był to pierwszy w tym sezonie turniej lanowy FIFA. Następy już niedługo – warszawskie finały World Cyber Games Polska 2009, w których wystąpi dwóch graczy BenQ DELTAeSPORTS.COM” - Oficjalne oświadczenie prasowe, zaczerpnięte ze strony eSpmania.pl.

Jak poradzi sobie DELTA podczas tegorocznej edycji World Cyber Games? Na pewno poziom będzie większy, dlatego wszystko się może wydarzyć.

Klasyfikacja końcowa:

DarkGames - Onet.pl Blog

Uszkodzeniom, więc czołowe spotkanie z betonową ścianą przy nadmiernej prędkości zwyczajnie kończy rozgrywkę.

Twórcy Need for Speed: Most Wanted dołożyli wszelkich starań, aby ich dzieło reprezentowało mistrzowski poziom wizualny. Trójwymiarowe modele pojazdów i wszystkie elementy otoczenia wykonano z wyjątkową dbałością o drobne szczegóły, celem zadowolenia nawet największych graficznych purystów. Ponadto zaimplementowano dynamiczną ścieżkę dźwiękową, jak również prawdziwą gratkę dla entuzjastów zabawy wieloosobowej w postaci trybu online.

wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 3 GB HDD

kamcio120 (20:19)
Prawda
Jak ktoś myśli że to chamski blog to niech skomentuje , mi to nic nie przeszkadza. Niektórym się podoba a innym nie. ja to rozumiem.
kamcio120 (20:29)
Skomentuj
Need For Speed Undercover
 
EA Games popisało się niesamowicie. Jedna z najlepszych części Need For Speed.Gra wyścigowa.