O czym chcesz poczytać na blogach?

Gazeta wyborcza

Gazeta Wyborcza - codzienne wydanie cyfrowe, elektroniczne dziennika prosto na Twój komputer. Pamiętaj ! W prenumeracie TANIEJ ! - bloog.pl

dokładnego adresu korespondencyjnego w celu realizacji wysyłki upominku. Pamiętaj !!! W prenumeracie TANIEJ !!!


Pobierz Gazeta Wyborcza - Olsztyn


Szukaj  w blogu innych wydań o tematyce
Gazeta Wyborcza
,

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Andergrandowych komentarzy

 • Konkordat czyli państwo w państwie. Obecny konkordat z czasów (SLD), jest jeszcze bardziej przychylny kościołowi niż konkordat z 1925 roku!
 • Sprawa śmierci Madzi z Sosnowca – czego boi się Rutkowski i prokuratura? Onet, Gazeta Wyborcza potwierdzają wtedy jeszcze “sensacyjne” doniesienia Kefira
 • Szczepionka na pneumokoki Prevenar – tak władza kręci lody na krzywdzie dzieci i ich rodziców. Jawny przekręt na szczepionkach na pneumokoki (Prevenar) – przebicie 200%

 • Polonic

  LPRu a LPR Gazety. To pozostałość jeszcze z czasów Okrągłego Stołu i umowy by nigdy endecki potwór nie odrodził sie w nowej Polsce. Jak widać mimo usilnych starań GW odradza się i rośnie w siłę.

  "Gazeta Wyborcza": Secesja w LPR. Pięcioro jej eurodeputowanych ma dość rządów Romana Giertycha, opuszcza Ligę i przechodzi do Ruchu Patriotycznego Jana Olszewskiego.
  Nad podobnym krokiem zastanawia się część posłów LPR.


  Wiadomość.


  Itd. itp. Zadnych konkretnych źródeł, żadnych potwierdzonych informacji... polityk LPR, polityk RP, dokumenty trafiają same do redakcji GW. Parodia. stare ubeckie metody stosowane najczęściej w walce politycznej... Tak, to sobie trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie - Gazeta wyborcza to nie tylko ogólnopolski dziennik ale i partia polityczna rozgrywająca dziwne gierki, osmieszająca przeciwników zmanipulowanymi artykułami.

  Oto odpowiedź na manipulacje i koonfabulacje wytworzone w głowach redaktorów GW. Informacje pochodzą z.

  Wybiórczy Poznań

  Marszu.

  Ponieważ jest cicho, spokojnie i prawie nic się nie dzieje (może poza ulotką wyborczą prezydenta Grobelnego, która podgrzała atmosferę, zwłaszcza w sztabie PO - więcej o tym jutro na papierze), postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. I dlatego już jutro w Gazeta Cafe o godz. 16 jedyna w swoim rodzaju potyczka kandydatów. Więcej szczegółów na razie zdradzić nie możemy, ale będzie i ciekawie, i wesoło. Zapraszamy!

  Za to w czwartek, w samo południe prawdziwa gratka dla tych, którzy sprawnie poruszają się w wirtualnej.

  Jak śpiewał swego czasu Grzegorz C. - Telefony, telefony. Co zrobić mam?

  Oby nam się teraz udało z czcionką :-) A teraz już na poważnie - wszak chodzi o treść, nie formę.

  Dziwnie spokojna i niewidoczna jest na razie kampania wyborcza przed II turą. Kandydaci chodzą na debaty, spotkania, potykają sie na jednym albo innym gruncie, ale wszystko to jest aż do bólu przewidywalne. Dlatego wymyśliliśmy coś, co zrobimy w przyszłym tygodniu i dlatego teraz nie napiszemy, o co chodzi :-) Powinno być.

  Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog


  Źródło: Gazeta Wyborcza
  Cleofas (01:25)
  Teksty naszych dziennikarzy ukazały się dziś w europejskich gazetach. Pisaliśmy o polskich firmach, które podbijają Unię. O Zgorzelcu/Görlitz, gdzie ludzie żyją i pracują po dwóch stronach granicy. O Polakach pracujących w Anglii. Przedstawiliśmy starych i młodych Polaków oraz sylwetki eurosceptyków.