O czym chcesz poczytać na blogach?

Gaude mater

Blog Bezmiar Oniryczny

NIGDY WIĘCEJ!
Stało się…

Komentarzy: 2 "O, ciesz się, Matko - Polsko!" 2006-10-02 "Gaude, Mater Polonia,
prole fecunda nobili.
Summi Regis magnalia
laude frequenta vigili.

Cuius benigna gratia
Stanislai Pontificis
passionis insignia
signis fulgent mirificis.

Hic certans pro iustitia,
Regis non cedit furiae;
Stat pro plebis iniuria
Christi miles in acie."

marin pink blog


a potem Krówka Leśna...itd. . .
no i koniecznie Ślesin...koniecznie syfon i koniecznie moja plaża, tylko moja, mój pomościk, troche glonów i rozgrzany do czerwoności beton!
ale mam duzo do zorbienie, nie wiem czy dwa miesiace mi stracza, bede miala tyle czasu wolnego, ze po roku w Kopcu, nie bede wiedziala co ze soba zrobic, bez zadan z matmy, lektur z polaka i "gaude mater"...tyle czasu, wolnego, samotnego i udanego - bo tak musi być!
ale mimo wszystko boje sie...bo nie tak mialo byc.aha, i zadnych blond wlosow!
a w przyszlym roku, caly maj przeleze w lozku i sie z niego nie rusze! to tak w ramach planow noworocznych. a i jesczez zamierzam zrobic sylwestra! zamierzam opic swoje niedojrzale 17 lat, nauczyc sie pic piwa, i dac sie prowadzic.

Mała Ceramika - bloog.pl

poniedziałek, 06 grudnia 2010 16:10

W niedzielę 19 grudnia od godziny 14.00-20.00, będzie można spokać Małą Ceramikę wśród innych wystawców w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie.

Na Targowisku zaproponujemy Wam orginalne i niepowtarzalne prace wykonane przez nas, które mogą stać się wspaniałym prezentem choinkowym dla Was i Waszych bliskich.

rasta-biedronka blog

Testy, nie będę wykuwać na pamięć legendy o złotowłosej Lorelaj, nie będę przyswajać sobie wzorów z chemii, których WCALE nie będzie na teście- Paniko, nie będę pisać sensownie i składnie.
Będę jeźdźić na rozwalonym rowerze Haracza po bułki słodkie z jogurtem do piekarni, będę skakać na jednej nodze, będę w drodze na bloki śpiewać "sztany, glany" oraz "gaude mater polonia" i pluć z mostu na pociągi, będę nosić mój ulubiony krawat, będę...

ale teraz dam sobie pospać.
nie jestem.

rasta-biedronka 2005-04-19 23:44:56
skomentuj (3)


.
-Marcelina, a gdzie jest Twój rower?

Eh, bo wiesz, dziś był taki ładny dzień i myślałam, że jest naprawdę ciepło. Zbiegłam po.

Futraki

Z mailowego działu obsługi klienta, bo to pokrewne...i pomocne.
Jutro jestem on-line. Na telefonie od ósmej.Wierzę, że Ducha nie stracę, więc ... niczego się nie lękam!
I cóż - pogoda Irlandzka - pada, menu jest, mięso na weekend zapeklowane, kotletów dziś nasmażyłam...Jutro mam pracę i dyżur w św.Patryku - bo stęskniłam się za tym miejscem.
W sobotę - Gaude Mater Polonia w polskiej szkole...
Dziękuję za uwagę.

21:38, viwka
Link Komentarze (1) »
sobota, 30 stycznia 2010
sobota 30-ty

venuska.blog

Koncert w Pałacu prezydenckim 2005-05-08 14:20:01

W piątek 6.05.br mieliśmy zaszczyt śpiewać w pałacu prezydenckim dla kombatantów z okazji 60 rocznicy drugiej wojny światowej. Niektóży kombatanci zostali wyróżnieni i otrzymali medale,,ku pamięci", które mają symbolizować pamięć o ich czynach w tamtym okresie. A my zaśpiewaliśmy dla nich :,,Gaude Mater", ,,Modlitwe o pokój", ,,Piechote", ,,O mój rozmarynie", ,,Hymn europejski". Po części oficjalnej zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek, a także na zwiedzanie pałacu prezydenckiego. Porozmawialiśmy i pośpiewaliśmy razem z kombatantami, było bardzo przyjemnie i śmiesznie:)
Mam nadzieję, że uda mi się wsadzić na bloga parę zdjęć z tej uroczystości:)
W.