O czym chcesz poczytać na blogach?

Gateway

don-pedro.blog

Słynną powieść „Handlarze kosmosem”. W latach 60. Pohl zaczął pisać utwory samodzielne, ale nie przyniosły mu one rozgłosu.

Dopiero napisana w 1977 roku powieść „Gateway” przyniosła mu światową sławę oraz deszcz nagród, w tym Hugo, nebulę, John Campbell Award, nagrody państwowe w kilku krajach europejskich. Sukces powieści spowodował, że Pohl napisał jeszcze jej kontynuację: „Za błękitnym horyzontem zdarzeń” (1980) oraz „Spotkanie z Heechami” (1984) – obie były również sukcesem komercyjnym. Cykl dopełniają dwa zbiory opowiadań, których akcja rozgrywa się w świecie Gateway: „The Annals of Heechee” (1987) oraz „The Gateway Trip” (1990).

Brama do gwiazd

Czy we wszechświecie istnieją inne rasy rozumne? Czy wśród miliardów galaktyk ludzka inteligencja jest rzeczą unikatową? Na te pytania próbują odpowiedzieć od lat badacze kosmosu. Nie jest to jednak problem zaprzątający uwagę jedynie naukowców. Zagadnienie to jakże często frapuje również pisarzy science fiction. Orson Scott Card, Ursula le Guin, Harry Harrison, Philip K. Dick i wielu innych autorów raczyło czytelników swoją własną wizją kontaktu człowieka z innymi rasami. Sięgnął więc po ten.

niczym klawisz fortepianu. - Onet.pl Blog

To głuche sygnały.
- No cóż, widocznie jest zajęta - jęknęłam i wybrałam numer do Willy'ego.
Złapały mnie lekkie nerwy, gdy usłyszałam już pierwszy sygnał i nie byłam pewna, co powiedzieć. Drugi sygnał dawał mi jakąś taką nieprzyjemną myśl, że Willy nie odbierze, a trzeci? Trzeciego sygnału nie było.
- Słucham - usłyszałam w słuchawce sympatyczny, męski głos.
- Dodzwoniłam się do Willy'ego? - spytałam szybko i nieprofesjonalnie. Uderzyłam się parę razy w głowę.
- Oczywiście - odpowiedział mi znów ten sam głos, a jego miły ton zadziwiająco mnie uspokoił.
- To świetnie, bo jestem pracownicą hotelu Gateway Sunset i mamy duże braki w personelu - rozpoczęłam typową gadkę-szmatkę. - Mam pewną ofertę, którą chciałabym omówić.
- Jeżeli jest to oferta pracy, to nie pogardzę - zaśmiał się melodyjnie co i u mnie wywołało lekki uśmiech.
- Tak jak myślałam, bo Pete Wentz twierdził, że poszukujesz pracy - odrzekłam nie mając pewności, czy było to na miejscu.
- Mmm... zatem, kiedy mam wpaść? - spytał nieco poważniej
- Kiedy tylko masz czas! - wyrwałam zdecydowanym tonem.
- Zatem będę za jakąś godzinkę, do zobaczenia - pożegnał się ze mną bardzo uprzejmie, a ja odetchnęłam, gdy tylko się rozłączył.
- Kto.

Logowanie i regulaminy uslugi SMS-owej blogu ecosequence

2. Fortumo OU nie ponosi odpowiedzialności za problemy w funkcjonowaniu Usługi związane z jakością usług świadczonych bezpośrednio przez Operatora sieci GSM oraz niedostępnością wiadomości w sieci odbiorcy.

3. Fortumo OU nie ponosi odpowiedzialności za niedziałanie lub nienależyte działanie Usługi związane z niedziałaniem lub nienależytym działaniem sieci Internet oraz za

opóźnienia w świadczeniu usług spowodowane siłą wyższą. W rozumieniu

niniejszego Regulaminu za siłę wyższą należy rozumieć w szczególności: strajk,

decyzje administracyjne, orzeczenia sądowe, awarie sieci telekomunikacyjnych lub

systemów gateway innych firm, nieprawidłowości w funkcjonowaniu operatorów sieci

Wideokonferencje Blog

Voice Switching: Kiedy MCU pracuje w trybie Voice Switching , wszyscy połączeniu uczestnicy widzą jedynie osobe aktualnie mówiącą.

Gatekeeper

Gatekeeper jest centralnym urządzeniem kontrolnym zarządzającym połączeniami, rozróżniającym numery i adresy IP jak również ich konwersją.

Gateway (Brama)

Gateway (Brama) umożliwia przeniesienie połączenia pomiędzy sieciami IP a sieciami ISDN.

Lay-La-La

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.


Jedna odpowiedź na „Reorganizacja”

  1. 1 Szufla

    fajnie ,że będziesz prowadził swój log. Się dowiem czasem co u Ciebie, napiszę też może co u mnie . Pooglądam wkrótce Twoje fotencje

    Odpowiedz

Tfurczość - blog

I piję piwo. Takie w sumie pokojowej temperatury, bo jestem przeziębiony. Zaraz wezmę Fervex i pójdę spać, jutro znowu praca i uczelnia. Niedobrze mi się robi na myśl o 'szczupłej inaczej' kobiecie w ohydnie czerwonym żakiecie, która prowadzi najbardziej durny wykład i ćwiczenia na tych studiach. Ble.
Ponadto powoli dojrzewam do zmiany wystroju bloga (hehe, cały czas to powtarzam i nijak nie mogę się do tego nakłonić), ale wszystko w swoim czasie.

W kwestiach technicznych - przełożyłem sieciówki z jednego komputera do drugiego. Teoretycznie zatem mam już 2 kompy po 1 sieciówce każdy, trzeci z dwiema sieciówkami na gateway, modem kablowy jako punkt dostępu i switch, żeby z gatewaya udostępnić net. Tyle teorii, dzisiaj tego nie przetestowałem bo musiałem zwalczyć konflikt przerwań. Może jutro, pojutrze, w weekend, kiedyś tam...

  Nie rozumiem też własnych myśli i torów, którymi potrafią płynąć. Czasami mam wrażenie (źle ze mną!) że alkohol pomaga mi przyjąć te myśli albo zostawić je daleko. Na szczęście nie jest to jedyna metoda, chyba w sumie skuteczniejszą i zdrowszą jest po prostu koszmarne zmęczenie organizmu. Wtedy zupełnie inaczej się wszystko postrzega.


A w ogóle to wszystko wina umysłu..