O czym chcesz poczytać na blogach?

Gąsowski

Klub Szalonych Buntowniczek - Onet.pl Blog

-Dobra ,dzięki wyśle tam Kubę.
Seba zbiegł do samochodu.
-W11 dla 00
-Zgłaszam się
-Był napad na Joanne Czechowską w szpitalu. Policjanci zostali ranni. Joanna dostała 2 kulę w ramię. Jest na sali operacyjnej. Nie wiadomo czy przeżyje ponieważ straciła bardzo dużo krwi.
-Jadę tam.
Seba natychmiast dzwoni do Anki i opowiada o zdarzeniu.
W tym samym czasie Kuba jedzie na pomorską z Mazurskim. Mówi że ukradziono mu samochód. Zgadza się to, było zgłoszenie o zaginięciu  tego samochodu.Anna Potaczek rozmawia ze złapanym przez Sebastiana mężczyzną który postrzelił komisarz  Joanne Czechowską.
-Ale naprawdę to nie ja! Ten policjant złapał nie tą osobę co trzeba- wypierał się Gąsowski.

Blog dog96

Oni śpiewają” dziewczyny nie zachowywały się jak bliskie sobie osoby.

„Ani razu nie widziałem, żeby zamieniły choć słówko poza programem. Wymieniają między sobą zdania zapisane w scenariuszu. Jak w teatrze”- powiedziała w rozmowie z „Na żywo” osoba z ekipy pracującej przy show. Kasia chętniej niż z Muchą spędzała czas na przykład z Karoliną Nowakowską.

O zmianie stosunków między koleżanki z planu świadczyć mogą chociażby słowa, które Mucha powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów: „Moja prywatność jest dla mnie najcenniejsza i nie będę jej wystawiać na użytek programu, tak jak Gąsowski, Mroczek czy Kasia Cichopek”.

Znajomy Muchy i Cichopek twierdzi, ze na ochłodzenie ich relacji mogła mieć wpływ zazdrość. Kasia „odniosła sukces, jest lubiana, no i poukładała sobie życie osobiste”. Ani cały czas się to nie udało. Jednak przyczyna mogła być też inna. Za Anią nie przepada mąż Kasi, Marcin Hakiel (25). Być może bał się, że przyjaźń z Muchą popsuje przesłodzony image Kasi?

Komentarzy: 0 Mucha jest zazdrosna?

do przyjaciela

17:43, giim
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 grudnia 2008
dwieście top

Wieczór ciekawy. Mocno muzyczny. Pomiędzy jednym rozcieńczonym nieco rumem, a kolejną szklaneczką przebiegliśmy antologię płyty analogowej, tej trzeszczącej od lat powojennych. Kulminacja to lata 70te i 80te niespotykanie ciekawe: Wojciech Gąsowski z hitami Elwisa "Love me tender", Ewa Bem w bluesowym numerze Beatlesów, jednym z moich ulubionych: "It's hard day as night", rosyjski Tom Waits Wladimir Wysocki, Tina Turner z 1987 z Davidem Bovie, Ericem Claptonem i Markiem Knopflerem - niesamowite duety, potem single rozbrajające: Cocaine Claptona z 1989, Stonesi na porysowanej pocztówce, radiowy archaik: Creedence Clearwater Revival, Karl Goth w wydaniu silnie rockowym, Maanam w najlepszych latach, TSA, 2+1, Kombi, Ewa Demarczyk. Posiłkując się internetem chcieliśmy znaleźć zespół: THE KINGS który po angl. śpiewał mniej więcej tak: "gdy jestem z tobą nie panuje nad soba..", oraz chyba.

Marcelina1995 blog

Wróci    J.Słowackiego                                                                      ..... i tak dalej { w sumie 3 zwrotki }

Komentarzy: 2 Heja!!!!!!!!!!!!!!!!! 2006-05-02
Oto edycja druga!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miejsce 10 - Piotr Adamski i Blanka Winiarska
Miejsce  9  -Hanna Śleszyńska i Michal Szuba
Miejsce  8 - Patrycja Markowska i Michał Skawiński
Miejsce 7  - Paweł Deląg i Dominika Kublik
Miejsce 6 - Conrado Moreno i Magda Soszyńska
Miejsce 5 - Piotr Gąsowski i Anna Głogowska
Miejsce 4  - Agnieszka Rylik i.