O czym chcesz poczytać na blogach?

Gary moore

Gdy wstecz spoglądam...
*  *  *  *  *  *  *

Na zasadzie przeciwieństwa - gorrrący utwór. Ach jak to zagra!
Dwa dni spóźniłem się, ale i tak można potraktować to jako godne uczczenie pierwszej rocznicy śmierci znanego gitarzysty.

Gary Moore - All The Way From Africa
Tagi: aaktualnie ulice i uliczki zima
17:53, slawnw , Aaaaktualnie
Link Komentarze (3).

Myślniki niewysłane, sobie pisane. - Onet.pl Blog

Heath Ledger [*]

"Dziewięć" za to się wczołgało na cherlawy ekranik.
Tyle czekania, że pewnie okaze się chałą.Zielona herbata i papierosy.


Linka (19:20)
bezmyślnik-dodaj komentarz

21 stycznia 2010
10.
Gary Moore, ale może jednak zbyt ostro jak na zakręconą głowę.

Muszę powiedzieć,.

A propos krwi to aż się zwijam na myśl o jutrzejszym porannym pobieraniu (jakie to przyziemne!).
Nie, jakaś pomyłka.
Ja powinnam tkwić w jakiejś ambitnej, skomplikowanej powieści, a nie w przychodniach wszelkiego rodzaju, albo przestrzeniach, w których wtaczam się na ściany z powodu wirujących i ciemniejących w oczach kółek.

(przerwa na zmianę tła, Gary wkręca mi się w mózg)

O, zaczynam gadać do siebie. Nie. Nie tym razem. Miało nie być o mnie, ten blog to kultura i światopogląd, a nie Linka-Srinka i jej egzystencjum problemum.

Ale ty cała jesteś jak jeden wielki swój światopogląd i kultura.
Cicho bądź, nie rozmawiam z tobą.
Oczywiście, ze rozmawiasz. Na dodatek wszyscy to widzą.
I.

piotrolowiak blog

Złote.

Nie ma rzeczy, której by nie osrał - oprócz bluesa. Dlatego od razu się zgadaliśmy. Poprzerzucaliśmy nazwiskami, tytułami płyt. Bluesa, mówi, wymyślili Amerykanie, ale najlepsi bluesmani to Brytyjczycy. Clapton, Korner, Mayall, Green... No dobra, ja na to, ale B. B. King, Winter, Howlin' Wolf, Muddy Waters? Tak, ale prawdziwi wirtuozi są nasi. Nawet Gary Moore z Ulsteru, nie z Chicago czy Detroit. Niech mu będzie. Wirtuozeria Claptona i wilcze wycie Howlin' Wolfa, z najgłębszego bebecha, to różne kategorie. Niech se tam, niech se tam. Wyłączymy Maurice'owi jego muzykę dla dziewczynek - serio, jak heteroseksualny mężczyzna może słuchać Jamesa Blunta? - i zapuścimy Parisienne Walkways.

Nie uśmiecha się.

Co mi w duszy gra - Onet.pl Blog

Kończyliśmy szkołę średnią, zdarzyło nam się nawet prowadzić wspólnie pewną imprezę. Wiadomość o Jego samobójczej śmierci była dla mnie jak grom z jasnego nieba. Znałam Go jako człowieka niezwykle wrażliwego i dobrego. Jest mi ogromnie żal, że nie Go już wśród nas.

http://www.youtube.com/watch?v=_IjwwT_OX9o

Gary Moore - gitarzysta, wokalista, kompozytor, zm. 6 lutego 2011r.
To był jeden z tych muzyków, którzy potrafili całkowicie zaczarować mnie swą muzyką. Słuchałam Go zawsze i wszędzie, wprowadzał mnie w stan wyższej świadomości...czyli mówiąc po prostu...przy Jego muzyce zapominałam o całym świecie. Wydawało mi się, że Gary jest wieczny i że wciąż będzie dla mnie grał. Niestety...odszedł niespodziewanie i pozostawił po sobie dotkliwą pustkę w mym sercu.

http://www.youtube.com/watch?v=HuAVHHRlxLg

Amy Winehause - wokalistka, autorka tekstów, zm. 23 lipca 2011r.
Moja fascynacja Amy była krótka, gwałtowna i niestety zakończona.

idol-polsat blogMarcin Mroziński

Osiemnastolatek z Inowrocławia w województwie kujawsko - pomorskim. Kocha śpiewać. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Widzowie IDOLA znają go z pierwszej edycji, w której doszedł do półfinałów. W grupie, z którą występował zajął drugie miejsce. Uważa to za swoje największe osiągnięcie. Jego idolami są: Sting, Gary Moore, Lionel Richie, Joe Cocker i Craig David. Tym razem uznanie komisji zdobył interpretacją piosenki "Walk On By" śpiewanej oryginalnie przez Donnę Warwick.(uczestnik 1-wszej edycji Idola)
Z Castingu w Gdyni do kolejnego etapu przeszli również m.in: Aksana Bohun , Iwona Kmiecik, Daniel Burzyński, Katarzyna Seta i inni..
IDOL dzis o 20:05 w.