O czym chcesz poczytać na blogach?

Garnier czysta skóra

Tylko dla dziewczyn - bloog.pl

Newsletter bloogowy

  • Zaglądacie tu jeszcze?
  • Po remoncie...
  • Konkurs #1 i #2.
  • Nowe detale - The Sims 3 Zostań gwiazdą.
  • The Sims 3 Zostań gwiazdą.
Kategorie
  • wszystkie

Jak poradzić sobie z suchą skórą

środa, 31.
To nie jest konieczne uwierzcie mi nawet jeśli macie wypryski. Podkładu można zacząć używać kiedy się ma widoczne przebarwienia lub coś takiego typu. 17 lta to jest odpowiedni wiek. Zatem zacznijcie od czegoś oczyszczającego. Ja używam Garnier Czysta Skóra Active 3w1. To jest produkt po którym wszystkie pryszcze zmniejszają się o połowę. Następnie możecie użyć pudru, albo możecie go użyć na koniec albo wcale. On będzie miał na celu ukrycie jakichś przebarwień.

blog.zębatej truskawki blog.no.


Godzina za 20 17.
Myję twarz, myję zęby, przyczesują włosy, żeby nie wyglądać jak młoda Meduza [gorgona, nie dżelifisz], smaruję kremem Nivea usta [chrobot chrobot], nos kremem Garnier [czytać z frąsuskim akcątem] Czysta Skóra z ekstraktem chybaogórka - krem jest niebieski.

Godzina za 7-5 17.
Sznuruję buty. Trampki chlupotają i zostają nakaloryfer postawione. Zakładam uberciapsien i szalik. Znaczy szalik na szyję. Zakładam też.

Szarfy chusty broszki

Poleżeć na twardym.

 

Mnie nie wysiadł kręgosłup – jeszcze.

Wszystko w swoim czasie.

U mnie tak gdzieś ponad tydzień temu wysiadła skóra na brzuchu (NIGDY nie sądziłam, że takie zdanie znajdzie się kiedyś u mnie na blogu,.

Normalnie mówicie mi Ekomama.

Poważnie rozważam kupno kilograma orzechów piorących i prać w nich mężowi przez rok skarpety i garnitury – tak na próbę, heheheee.

 

I jak mi jeszcze raz garnier wyskoczy z tym swoim DBAJ O SIEBIE, to daję słowo, przełączę na TV Trwam.

Wyszczerbiony, patron wszystkich Antypocztowców dosięgnie!

 

No.

Nie da się ukryć, że w domu tak nie było.

I że tam są ładne drogi, chodniki, czyste ulice, podwórka, ładnie utrzymane elewacje budynków i gęsto posiane kwiatki na.

Ślady pazurków rudego kota

„Nie schodzi? To wiesz co? W łazience jest takie coś niebieskie, co świetnie zmywa smar z rąk. Myj, przyniosę ci.” Czekam. Tatuś przynosi, mój żel do mycia twarzy. Buuuuuu.

Uprzejmie informuje, że żel „Czysta skóra” z cynkiem i mentolem, Garniera, nie zmywa smaru z karoserii. W każdym razie nie robi tego lepiej niż zwykły Ludwik. Lepszy jest zmywacz do paznokci, tylko trzeba spłukać szybko, żeby nie uszkodzić lakieru.
skomentuj (0)