O czym chcesz poczytać na blogach?

Garfield 2

Spróbuj zrozumieć... - Onet.pl Blog

Nic innego nie zamaskowałoby wyjścia...Do miasta.- Dziewczyna pobladła. 
  - Raven - załkał Bestia.- Nie mów innym! 
  - Przecież nie zrobiłeś tego wszystkiego świadomie - odpowiedziała spokojnie rozmówczyni.
  - Ale...Po prostu nie mów.- Garfield słyszał głośne dudnienie swojego serca. Patrzył błagalnie w oczy przyjaciółki. Zacisnął pięści.
  - Dobra - powiedziała po chwili namysłu Azarathka.- J e s z c z e  im nie powiem. Ale jeśli sytuacja się powtórzy, będę zmuszona poinformować o tym resztę.- Westchnęła.
  - To będzie taki mały sekret - wyszeptał BBoy. 
***
  Raven wróciła do swojego pokoju o 2:20.
  - Ech...Cała noc nieprzespana. Teraz nie da rady, żebym zasnęła - mruknęła pod nosem. Postanowiła pomedytować. 
  - Azarath...Metrion...Zhintos...- szepnęła wznosząc się w powietrze. Wdech i wydech. Powtórzyła mantrę trochę spokojniej. - Azarath...Me...- przerwała. Po.

Myśli (nie) kontrolowane :)

Ale jak sie wejdzie dalej to robi sie szerzej i po lewej widać część pokoju Dennisa. Czyli zazwyczaj są to: porozrzucane zabawki, kołyska, konik na biegunach, smoczki i takie tam. I dlatego nie lubię swojego pokoju bo muszę go dzielić z bratem. Jeszcze jakby ten brat był starszy! Ale taki maluch to psuje całe wrażenie.
No dobra teraz piszę: co lubię? Kakao, Garfielda, cukierki owocowe (light ;]), czekoladę (Milka), Vi (jak mnie nie wkurza :P), francuski, lato, święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia, kremówki, gadać na gg, łazić po mieście (jak każda dziewczyna), modne ciuchy. Nie lubię: Lizzy, Dennisa, puddingu, mięsa, techniki, Leonarda DiCaprio, Wainston'ów, szarego koloru, patyczaków, napoleonki. Moje hobby:.Choć i tak by nie umarł bo grubasek z niego! Jest na serio podobny do Garfielda taki rudas w paski od tego jego nazw. Dobra juz konczę! Wiem znowu się rozgadałam! Jak zacznę to juz nie skoncze1 Ze mną tak jest taka gaduła! Wiem! Już! Pap! Dennis jeszcze trochę wytrzymaj! O nie mama wstała! Szybko wyłączam bo zaraz dostanę! Papapapapapa!!!)

asiulka-13 2005-02-11 22:33:27
skomentuj (5)


Sobota, godz. 11:59
Wstałam o 7.00. Tzn. obudził mnie kochny Dennis jak zwykle zresztą. Dziś dzień mam zaplanowany następująco:
1.Muszę się zaopiekować Dennisem dopóki rodzice nie wrócą z zakupów
2.Muszę posprzątać swój pokój
3.Muszę zjeść śniadanie
4.Muszę pójść na.

pomozmy


Przygody Garfielda. Nowa wersja lubianej gry.
Kliknij i graj Komentarzepomozmy 15:16:58 23/10/2006 [komentarzy 1] Nie pisz notek! Pomóż!!!

Zwierzaki

:: Gra Garfield ::


Przygody Garfielda. Nowa wersja lubianej gry.

whole my life. :) - Onet.pl Blog

Koleżanki jak dobrze pamiętam ... a w czwartek my do nich pojechałyśmy ;] ... i nic poza tym się nie działo ... W piątek tak praktycznie cały dzień szwędałam się po domq, ale wieczorkiem poszłam z siostrą dac prezent urodzinowy ... mam nadzieje że się jej podobał :) ... W sobote rano sprzątałam, a koło godziny 15 pojechaliśmy do kina znaczy ja, mama i siostra na " Garfield 2 " ... na na necie pisało że seans jest na 16:00 ... zawsze jeździmy tak jak jest napisane na necie, a teraz się  okazało że seans był na 15:30 hehe ... ale facen nas wpóścił ;P ... Powiem wam że luddzie mówią że ten film jest głupi ale mi się nawet podobał. Napiszę streszczenie o czym on był hehe może nie napiszę ale wkleję ;) " Kontynuacja.