O czym chcesz poczytać na blogach?

Garden state

ale-lumpy blog

 

Strona główna

Garden state
Znowu wracam do Garden State :) Nabieram wietru w skrzydła, włosy, oczy, zostaje mi we wszystkich zakamarkach mojego wszechświata. mam ogromnie dużo do zrobienia, ale zaczął się nowy rok, dobry rok, będzie wspaniały a ja w to wierzę. Bo wierze.

nothing more than ordinary life


(z wizyty w WZ:
Ktoś-zza-pleców: Mmm... może jednak zostaniemy?
I: Chłopcy, my już jesteśmy pełnoletnie.)

OST Garden State + Travis Love will come through & Lady GaGa Beautiful dirty rich

by joaa | 2009-04-05 22:08:05 | skomentuj! (0)
japonica-polonica-fantastica

A wszystko co nietypowe bardzo mi się podoba.:D
Od jakiegoś czasu znawiam oglądanie filmów z moją Natalie Portman. Uwielbiam tą aktorkę, jest strasznie sympatyczna i Jej kreacje w filmach zawsze mnie urzekają. Tęskniłam za filmem Garden State, więc sobie go przypomniałam.;) Najbardziej lubię tą scenę jak krzyczą na dachu traktora, gdy to oglądam czuję wolność umysłu i uczuć. Czasem mam chęć też się tak wydrzeć, z całych sił, to naprawdę dobra terapia.;) Oprócz.

Łowca Androgynów - Onet.pl Blog


31 sierpnia 2007
Powrót do Garwolin State

Czuję się jak Zach Braff w "Powrocie do Garden State". Jestem u siebie, ale to zupełnie inny stan rzeczy, niż jak byłem tu ostatnio i przede wszystkim od mojego wyjazdu do Torunia 5 lat temu. Inny świat, inny ja, inny ja w innym świecie. A może tylko mi się wydaje. Dziś.

jezyna blog

Ma szansę poprawić moją (opłakaną) sytuację finansową.

4. Mam dziwne wrażenie, że niedługo sesja i jakaś mglista myśl o uczeniu się próbuje przebić się do mojej świadomości.

5. Z filmów „Powrót do Garden State” – bardzo, bardzo, bardzo fajne.
6. Z książek – „Zaułek łgarza”, powtórka „Gry w klasy” i „Ostatnie historie”. A i jeszcze „Kod Leonarda da Vinci” który został.

deila blog

Bać postaci tworzących tę zakręconą, chwilami niezrozumiałą, historię. Wstrząsnęła mną. I bardzo poruszyła. Z kolei jutro ponowny wypad z Jo&Ka. na 'Finding Neverland'. Jeszcze w tym tygodniu, póki jest możliwość, wybiorę się na 'Garden State'. Pewnie jest niesamowity, skoro soundtrack do tego filmu przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jest cudownie wyszeptany.

Boję się, że za bardzo polubię słodycz pomarańczy w Red Devil i advocat stanowiący jeden ze.