O czym chcesz poczytać na blogach?

Garbi super bryka

Wspomnienia - Onet.pl Blog

Nim) , okazało sie, ze ma ostre zapalenie płuc i bedzie w nim przynajmniej 11 dni, (szkoda, bo rodzice mieli robić sylwestra w radawie-a tak to z tego nici). W srode, leciały fajne filmy, o 16 poogladałam garbi super bryka'' o 20- ,,plan lotu'' zaraz po tym o 22- ,,prezydencka córka'' i poszłam spac około pierwszejw nocy. W czwartek umówiłam się z Ania do miasta. Wyszło tak, ze przyszłam prawie godzinę po niej (rano.

"Nie bój się zmiany na lepsze,więc się zastanów..."

Co jest napisane w księdze gości ale już jest wszystko wyjaśnione , dlatego zmieniłem szablon . Teraz posiedzę trochę w domku , a pózniej wyjazd do Bułgarii !!!
PoZdRo !!!!!!maciej14 2005-07-17 11:53:37
skomentuj (27)


60 notka na moim blogu !!!!

Na długo tylko na 2 tygodnie . WCHODŹCIE NA BLOG MOJEJ SIOSTRY ZAJRZYJ TU !!! I NA MÓJ DRUGI BLOG KLIKNIJ TU !!! . Dzisiaj byłem w kinie na filmie pt:"Garbi super bryka ".
A teraz trochę o filmie :
Maggie(Lindsay Lohan) , która właśnie ukończyła college ma dostać od taty samochód . Swój prezent ma.

pólinka's=* blog..:)

heh,kocham was laskeczki,byee;**(znamy się tak krótko,a jesteście Super!)i Piotrusia tez bardzo kooocham!niezapomniając o Gosiuni,Fujjarci i Martynce...:)a od jutra do MDK'u na 9:00,buuu...;(na,lae co tam..bye;**
'pólinka=**', skomentuj (8)
2006-02-06 15:36:59
W eMDeKu
Dziś dzieciaki robily prace z przypraw..galaktyki,na serio niektóre byly baardzo ladne,np od Pawelka..:D(kurde on mi coraz bardziej manowskiego przypomnia...lol2)dziś też byliśmy w kinie na "garbi Super Bryka" oh,yeah...super film..dzieciaki się rajcowaly,klaskaly,wiwatowaly,a kiedy super ekstra Lindsay Lohan się pocalowala z jakimś kolesiem to bylo slychać"fuuuj",buehehe..a ja pod nosem"no..za kilka lat.

kasica94

Po raz pierwszy nie na gapę.A potem  poszłyśmy na dwór z 2 pudelkami które z Madzią wyprowadzamy.Jeden jest brązowy i nazywa się Sony a drugi biały i nazywa się  Miki.Poszłyśmy jeszcze po naszą super kumpele Arletę.Bawiłyśmy się wszystkie rewelacyjnie.Teraz doszłam do wniosku ,że  coraz mniej żałuję tej impry u Olki a tak właściwie to wcale.A dzisiaj narazie siedze sama z siostrą sama w.

Straszną robotę.MUSIAŁAM ZROBIĆ NA TECHNIKĘ TKANINĘ NA KROŚNIE.Trochę pomogła mi babcia.Robiłam to przez 3 i pół godziny!Jutro wymieniają mi okna o godz.8-00 lub 9-00.Jutro jade z klasą do kina na film"Garbi super bryka".Strasznie boli mnie brzuch boję się że dostanę okresu.Pierwszego!Cierpię z bólu!Myślę że wszystko będzie oki.A u was co /Pisać !cze kasica94

Blog Kondzio44

Dawno wszedłem na stronę o kosmosie  i więcej o nim wiem nawet zobaczyłem porównanie planet z ziemią bardzo  interesuje się kosmosem     oglądaliście film pt"garbi super bryka"?  pozdrowienia dla mateusza  kacpra daniela  sebastiana  kuby  i innych  teraz autko