O czym chcesz poczytać na blogach?

Gantz

CinemaAsia

Potraktowali treść materiału źródłowego. Na ile sensowne będa to zmiany, okaże się 23 kwietnia.

Gantz opowiada historię dwóch przyjaciół, Kei'a Kurono i Masaru Kato, którzy zginęli, ratując bezdomnego leżącego na torach metra. W momencie śmierci ich dokładne kopie zostały odtworzone w niepozornie wyglądajacym mieszkaniu, na środku którego stoi wielka czarna kula - Gantz. Obecnym tam osobom, ofiarom rozmaitych wypadków, samobójstw, morderstw, kula oświadcza, że stali się częścią grupy polującej na przebywających na Ziemi kosmitów. Uczestnicy otrzymują specjalną broń oraz kombinezony, dające im nadludzką siłę i wytrzymałość. Są zmuszeni do zabicia wszystkich kosmitów w danej rozgrywce w określonym limicie czasowym. Kula przydziela punkty, za które (dokładnie 100) można sobie wykupić wolność, albo otrzymać inne bonusy.

Obsada: Kenichi Matsuyama (

Wolna Palestyna

Wolna Palestyna

30/12/2011

Gen. Gantz zapowiada Płynny ołów II

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 14:38

Roy Tov

Udana "operacja" Płynny ołów I

27.12.2011 r. gen. Benny Gantz w pierwszym wywiadzie od czasu objęcia urzędu dowódcy sił zbrojnych Izraela w lutym br. wyraził zadowolenie z Operacji Płynny Ołów w Gazie. […] Dał wywiad z domu, dla kontrolowanego przez armię i najpopularniejszego radia w kraju. Na pewno padły tylko politycznie dopuszczalne pytania. […] Żaden cywilny gnojek nie miał szansy zapytać go np. o prawa człowieka. […] Zaczął od pochwalenia Płynnego Ołowiu: świetna operacja, która osiągnęła odstraszenie Hamasu przez Izrael.

Po tym szokującym oświadczeniu wyłożył swe zamiary. Ostrzegł, że odstraszenie pokruszyło się z.

Tona sakury w powietrzu ;)

Siê w ¶niegu. Uroczo to wygl±da³o:)

A tak poza tym, to jak my¶licie: czy intencje s± wa¿ne? Czy same dobre chêci mog± wystarczyæ?

I ogl±da³em fajne anime - DearS. Jak kto¶ lubi Chobits'y to polecam:)


P³omieñ Stepu
2005-03-07
16:22:48

skomentuj
(8)

Anime, anime, anime...


Czujê siê jak wiewiórka, której dano na raz 5 orzechów;)Rzeczami, które mogê poleciæ z czystym sumieniem s±: Girls Bravo - je¶li kto¶ lubi komedie; Gantz - je¶li kto¶ lubi sf z domieszk± horroru; Sol Bianca - stara space opera, ale bardzo fajna; i na koniec: Le Portrait de Petit Cossette - jedna z najklimatyczniejszych serii jakie widzia³em, wspania³a gotycka opowie¶æ grozy o mi³o¶ci i zem¶cie. A mam jeszcze trzy razy tyle rzeczy nieogl±dniêtych:D

Ale nie narzekam, anime to ostania rzecz jaka mi zosta³a z mojego dawnego ¿ycia - ca³a reszta hobby i zainteresowañ gdzie¶ zaginê³a, tylko to jedno jest ca³y czas przy mnie.


P³omieñ Stepu
2005-03-10
19:41:21

skomentuj
(7)

きる

Sekai.
*
Postanowiłam wrócić do rysowania. Jednak jak zawsze dobija mnie to co tworzę.Kilka stron już zniszczyłam.Jedna kartka tylko uchowała się przy życiu.
Czy pozwolę sobie na karminowe,tudzież czarne linie?Czy też trafi nieukończona do pudełka?Okaże sie z czasem.
*
Jutro zaś ludzie spotkają się.Szkoda że nie mogę uczestniczyć w takich chwilach. Zawsze pod nogami znajdzie się jakaś kłoda nie wiadomo skąd....
Zaś wszystko to,część scenariusza.
*
Przełożyłam kasetę.Ściągam OAV. Ni to rozmawiam z innymi,ni to milczę przed mikrofonem.
Gantz? Czy też coś innego w rytmach Kara no Kyoukai?.... Sama nie wiem...
*
W poniedziałek załatwię co trzeba. Dodatkowo pozwolę sobie na pełne odświeżenie.
*
Zaś noc,jeszcze młoda.
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

Perfect drug.

Mokuyoubi, 9.06.2011, 21:08
My head.